Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

دستاوردهای جدید نزاجا با حضور امیر سیاری و امیر حیدری در مرکز شهید زرهرن رونمایی شد

با حضور امیر سیاری در مرکز شهید زرهرن؛ دستاورد های جدید نزاجا رونمایی شد

 

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، مراسم رونمایی و تحویل دهی چند دستگاه از دستاورد های نیروی زمینی ارتش با حضور امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی، فرماندهان و مسئولین در مرکز تولید، بهینه سازی و نو سازی شهید زرهرن نزاجا برگزار شد .

امیر دریادار حبیب الله  سیاری در جمع فرماندهان، کارکنان و مسئولین این مرکز گفت:  در تعریف قدرت گفته شده؛ برای رسیدن به اهداف هرچه قدرت بیشتر باشد، امکان دستیابی ممکن تر است. نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هر قدر قدرتمندتر باشد جایگاه و تاثیر گذاری آن در منطقه بیشتر خواهد بود .

معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی باید قدرتمند تر باشند تا ارزش های خود را به نمایش بگذارد، تاکید کرد: امروز در این مرکز کارکنانی که توانسته اند با توانمندی دستاورد های مهم دفاعی را تولید کنند، قدرت و ارزش کشور را در منطقه بسیار بالا برده اند .

امیر سیاری افزود ؛ برابر فرمایشات حضرت امام ره ، قدرت با ریختن پول ملت به جیب بیگانگان به دست نمی آید، باید با انگیزه کار کرد تا محصولاتی را که مورد نیاز است تولید کنیم .

وی تاکید کرد: قدرت با حضور جوانان مومن، مبتکر و خلاق مانند کارکنان صنایع شهید زرهرن که عاشقانه و با انگیزه کار کردند به دست می آید و ما با محصولاتی که در این مرکز تهیه و تولید شده است احساس قدرتمندی می کنیم .

امیر دریادار سیاری خاطرنشان کرد: امروز نهضت قطعه سازی و روی پای خود ایستادن در این مرکز  به منصه ظهور در آمده است .

 
 
 

منبع:https://nezaja.aja.ir/portal/home/?news/89271/89311/1620524/دستاورد-های-جدید-نزاجا-رونمایی-شد

 

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

سرتیپ حیدری دستاوردهای جدید نیروی زمینی ارتش را تشریح کرد

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم رونمایی از تعدادی از دستاوردهای جدید این نیرو که امروز با حضور امیر دریادار سیاری، رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش برگزار شد، برخی قابلیت ها و توانمندی های این دستاوردها را تشریح کرد.

امیر سرتیپ حیدری در این مراسم گفت: امروز جوانان برومند مرکز شهید زرهرن نزاجا توانسته اند با توانمندی های بومی خود، تجهیزاتی تولید کنند که در گذشته باید از خارج وارد می کردیم.

وی با بیان این که در راستای نهضت قطعه سازی گام های بزرگی را برداشته ایم افزود: طراحی و تولید تجهیزات مورد نیاز با حضور کارکنان این مرکز انجام می شود و هر آنچه اراده کنیم را تولید خواهیم کرد .

امیر حیدری خاطرنشان کرد: امروز سامانه جدید هدایت لیزری، با قابلیت هدایت موشک های کد شده و با قابلیت نصب بر روی خودروهای شنیداری، پهپاد و بالگرد با چندین خصوصیت تاکتیکی در این مرکز تولید شد.

وی گفت: دوربین دیده بانی فوق بلند با برد ۲۰ کیلومتر نیز برای اولین بار در کشور به این سبک تولید شد. این دوربین با قابلیت مراقبت و کنترل دقیق مرزی طراحی شده و قدرت آن را دارد که فاصله اجسام را از ۲۰ کیلومتری با نمایش ۱۵۰ برابری در اختیار مراکز مورد نیاز ستاد فرماندهی قرار دهد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین گفت: از دیگر دستاوردهای صنایع شهید زرهرن نزاجا، خودروی تاکتیکی و عملیاتی با قابلیت نصب سامانه تصویربرداری در مناطق صعب العبور و مرزی کشور است. این خودرو قابلیت آن را دارد که با حضور در مناطق صعب العبور توسط سیستم کنترل از راه دور تا فاصله بسیار کم مواضع دشمن را شناسایی، رصد و عکسبرداری کرده و بصورت آنلاین اطلاعات را در اختیار سامانه فرماندهی قرار دهد .

وی ادامه داد: از دیگر قابلیت های این خودروی تاکتیکی رنگ آمیزی خاصی است که به دور از چشم رادارها کار می کند در واقع این خودرو نوعی از خودرو های رادار گریز است .

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین از طراحی و تولید قطعات مهم تانک چیفتن خبر داد و خاطر نشان کرد:مهندسین مومن  و انقلابی در راستای نهضت قطعه سازی  با شعار "روی پای خود ایستادن" توانسته اند قطعات مهم و تاثیر گذار تانک چیفتن را با تلاش شبانه روزی تولید کنند.

امیر حیدری ادامه داد: امروز نیروی زمینی ارتش در حوزه های مختلف خودکفا است و آنچه را که نیاز داشته باشد تولید و عملیاتی می کند.

در ادامه مراسم رو نمایی از دستاورد های جدید نزاجا، ضمن تجلیل از همسر و فرزندان شهید مدافع حرم زرهرن از تعداد ۱۰ نفر از خدمه های نفربرهای دوزیست نیروی زمینی ارتش که در امداد رسانی سیل در استان های لرستان و گلستان حضور داشتند، تقدیر به عمل آمد.

 

 

منبع:https://nezaja.aja.ir/portal/home/?news/89271/89311/1620557/سرتیپ-حیدری-دستاوردهای-جدید-نیروی-زمینی-ارتش-را-تشریح-کرد

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0