Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

عجایب و کرامات

انقلاب از مرز چهل سالگی عبور کرد . میگن هرچی انسان بزرگتر میشه متین تر و با وقار تر میشه . افسوس که هر چه از انقلاب میگذشت مسئولین ما به جای اینکه صفات خوب را گلچین کنند متأسفانه همان چند صفت خوبی که از قبل انقلاب داشتند هم از کف دادند . آنقدر مسئولین و سران سخنان نامربوط گفتند که امروزه هر مدیری شب که به بستر میرود در فکر این است که فردا چه بگوید که از قافلۀ گویندگان چرندیات عقب نماند . سخنانی را میگویند که اولا نزد تنها ملتی که ارزش شنیدن ندارد ایرانیان فهیم است . دوما سبب میشوند تا دنیا کشوری همچون ایران را به سُخره بگیرند . تازگی رئیس پدافند غیر عامل جملاتی را در یک همایش گفته است که باور کردنش خیلی سخت است . غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل گفته سرنگون کردن پهباد آمریکایی تمام محاسبات نظامی را بر هم زد .

این نظامی ارشد در ادامه میگوید که : دشمن از طریق واسطهها به ایران پیغام داد که به منظور حفظ اعتبار خود قصد انجام عملیاتی در یک مکان بی ارزش علیه ایران را دارد و درخواست کرد که ایران پاسخی به این اقدام ندهد ؛ اما جواب جمهوری اسلامی این است که هر نوع عملیاتی را به منزله شروع جنگ تلقی می‌کنیم و اگر جنگ را شما شروع کنید، ما آن را بر اساس طراحی خود پیش می‌بریم و روز پایانش را ما تعیین می‌کنیم .

یعنی خاک بر سر آمریکا که بزرگترین و قدرتمندترین ارتش دنیا را دارد و با سرنگون شدن یک پهبادش همۀ محاسباتی که در طول سالها داشته همه نقش بر آب شده و ارتشش تا کمر در خاکستر نسشته است . واقعا منظور از بیان چنین اراجیفی چیست ؟ آمریکا به کدام مقام مسئول چنین پیامی داده که آن مسئول حال نداشته خودش خبر را اعلام و به رئیس پدافند گفته تو برو خبر را بگو . اما گذشته از این سخنان بچگانه و بی ارزش چند نکته را باید به این رئیس پدافند یادآور شوم .

شخصا میدانم مسئولین آمریکا افرادی بسیار مؤدب و باسواد هستند و توهین به دیگران بخصوص مردم سایر کشورها را توهین به خود تلقی میکنند . لذا هیچگاه یک آمریکایی حتی بیسوادترین و احمق ترین مسئولش چنین پیام خفت باری را آنهم برای مسئولین بی جنبه ای چون شما ارسال نمیکند . اعتبار آمریکا به یک پهباد نیست . اعتبار آمریکا به ناوها و تجهیزاتی است که به منطقه آورده و سبب شده شما اینگونه تب کنید و هذیان بگویید . دوما آنچه فعلا بی ارزش است پُست ومقام افرادی چون شماست که اینگونه خاک ایران را بی ارزش ندانید . ایران مکان بی ارزش و کم ارزش ندارد . تنها جای بی ارزش دفتر کار شماست . اعصاب برای مردم باقی نگذاشتید با این مدیریت و سخنان سخیف .

https://donya-e-eqtesad.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-62/3544790-%D8%B1%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AC%D9%84%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%B1%D9%86%DA%AF%D9%88%D9%86%DB%8C-%D9%BE%D9%87%D9%BE%D8%A7%D8%AF

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0