Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

اخبار سوزان روز

124 posts in this topic

من که دلیل این همه حسادت را درک نمیکنم . بگذارید خیالتان را راحت کنم . به کوری چشم دشمنان ، بعد از چهل سال که کشورهای گرسنۀ منطقه را از تمام لحاظ ( سلاح - خوراک - پوشاک و حتی پول تو جیبی ) تأمین کردند و الان هم ثروت های کشور روی دست مسئولین باد کرده است چه اشکالی داره چند کشور گرسنه را هم در آمریکای لاتین سیر کنند ؟

دوستان چرا زود فراموش میکنید ؟ همین چند روز قبل یک میلیون تومان به حساب های ما واریز شد . لااقل به اندازۀ حسن نصراله شجاع و قدردان باشیم . نگران اقدامات آمریکا هم نباشیم . چهل سال است نتوانسته کار غلطی بکند و همه کارهایش روی اصول و برنامه بوده است .

حیف نیست خبر روز را بیخیال شدین و به اخبار بی اهمیت ونزوئلا و آمریکا چسبیدین ؟ خبر روز این بود که مجلس جدید شروع بکار کرد . من که از صبح از شوق و ذوق نه خواب دارم نه خوراک . چه مجلسی بشه این مجلس . به نظر شما چه کسی سکان هدایت این مجلس پرقدرت را بدست میگیرد ؟

3

به هر صورت تا نفتکش ها به خلیج فارس برنگشتن ماجرا تموم نشده و توی سه ماه آینده باید دید چی رخ میده

2

در در ۱۳۹۹/۳/۷ در 8:02 AM، تلخک گفته است :

من که دلیل این همه حسادت را درک نمیکنم . بگذارید خیالتان را راحت کنم . به کوری چشم دشمنان ، بعد از چهل سال که کشورهای گرسنۀ منطقه را از تمام لحاظ ( سلاح - خوراک - پوشاک و حتی پول تو جیبی ) تأمین کردند و الان هم ثروت های کشور روی دست مسئولین باد کرده است چه اشکالی داره چند کشور گرسنه را هم در آمریکای لاتین سیر کنند ؟

دوستان چرا زود فراموش میکنید ؟ همین چند روز قبل یک میلیون تومان به حساب های ما واریز شد . لااقل به اندازۀ حسن نصراله شجاع و قدردان باشیم . نگران اقدامات آمریکا هم نباشیم . چهل سال است نتوانسته کار غلطی بکند و همه کارهایش روی اصول و برنامه بوده است .

حیف نیست خبر روز را بیخیال شدین و به اخبار بی اهمیت ونزوئلا و آمریکا چسبیدین ؟ خبر روز این بود که مجلس جدید شروع بکار کرد . من که از صبح از شوق و ذوق نه خواب دارم نه خوراک . چه مجلسی بشه این مجلس . به نظر شما چه کسی سکان هدایت این مجلس پرقدرت را بدست میگیرد ؟

سلام

من امیدی به این مجلس ندارم که موفق بشه

هنوز نه به دار هست نه به بار

هرکدام هر میکروفنی می بینند شروع به بدگویی از دوره قبل میکنند

اینا بجای اینکه انرژی خود را صرف بدگویی از مجلس قبلی کنند باید فکر رفتار خود باشند دورنیست روزی که گفته هایشان را با اعمالشان کنار هم بگذارند و نقد کنند

تمامی مشکلات را هم میخواهند یک شبه درست کنند که نخواهد شد

خراب کردن مثل ویرانی اقتصاد و زندگی خیلی ها با یک اقدام کران کردن بنزین راحته که 24ساعت بعد رییس قوه مجری مطلع شود از ائضاع

اما درست کردن این ویرانی 24 ساعته سالها طول خواهد کشید

2

با درود به روان شهیدان قاشقچی و جورج فلوید که دیگه اسمی ازشون در تلویزیون ایران نیست . دوستان خبر دارید اخبار سوزان داره یخ میزنه ؟ طفلی مدیر از دست ما چی میکشه . بگذریم . خبر داغی براتون دارم که میترسم ظرفیت و طاقت شنیدنش رو نداشته باشید . البته چند روز از این خبر گذشته ولی هنوز برای خندیدن و تفریح زیاد دیر نشده .

« حکم بازداشت دونالد ترامپ از سوی مقامات قضایی ایران صادر شد »

همزمان با برگزاری دادگاه با شکوه مدیر کل سابق امور مالی و معاون اجرایی سابق ریاست قوۀ قضاییه جناب آقای دکتر مهندس اکبرخان طبری به اتهام :

1.      1- مشارکت در تشکیل شبکه چند نفری در ارتشا ، با وصف سردستگی

2- اخذ رشوه از حسن نجفی به مبلغ بیش از ۸۰ میلیارد ریال وجه نقد

3- اخذ زمین ( با رضایت مالک ) به مساحت 300 متر در خیابان کریم خان زند

4- اخذ زمینی مشجر (یعنی درختکاری شده) به مساحت 1657 متر مربع در لواسان

5- اخذ آپارتمان اداری (با رضایت مالک) به مساحت 108 متر مربع در قیطریه

6- تسهیل وجه نقد به مبلغ صدهزار یورو ( این اتهام رو نفهمیدم یعنی چی . مثل آدم که متهم نمی کنند تا بیچاره متهم بفهمه واسه چی گرفتنش)

7- پولشویی از طریق تبدیل وجه نقد به سهام شرکت سیمان به مبلغ 42 میلیارد ریال ناقابل

8- دریافت رشوه از رسول دانیال زاده به مبلغ 183 میلیارد و 233 میلیون و 300 هزار ریال

9- دریافت رشوه از مصطفی نیاز آذری و چندین اتهام جزئی که ارزش گفتن ندارد

حکم جلب ترامپ رئیس جمهور آمریکا صادر و تحویل اینترپل گردید . بر اساس پاره ای خبرها رئیس اینترپل با دیدن حکم جلب ترامپ هنوز در شوک بوده و قادر به اظهار نظر نمی باشد . اما خبرها حکایت از سردرگمی نیروهای اینترپل دارد که نمی دانند این حکم را کجای دلشان بگذارند . خدا را شکر که عاقبت دونالد ترامپ به سزای اعمالش رسید . اینجاس که باید گفت ( ایرانی سرت را بالا بگیر مرد ) خب نخندین دیگه مگه چیه ؟ حکم جلب ترامپ رو صادر کردند مگه شوخیه ؟ دقت کردین چند روزه از ترامپ هیچ خبری نیست ؟ حالا ببینید کی گفتم همین روزها ترامپ رو با هواپیمای اختصاصیش توی یکی از فرودگاههای ایران پایین میارن . برای برپایی جشن باشکوه دستگیری ترامپ آماده باشید . بزن برقص در مراسم ترامپ آزاد اعلام شد . به امید پیروزی خرد بر جهل

3

با سلام و درود به روان پاک روانی های مدیر و مدیران روانی مملکت

این بندها رو یه توضیح بدید که ما هم از فهم مدیریت باکفایت مملکت قاصریم

مثلا بند 1 : طرف اومده باند ارتشا ایجاد کرده؟ یعنی به دوستاش گفته فلان جا رشوه میدم بیاین باهم بریم یه لقمه نون و رشوه دور هم میزنیم؟ 

چه آدم با انصاف و مردم دوستی بوده

بند 2: معمولا مبلغ های این چنینی رو دقیق و به تومان میگن که مخاطب با صفرها و مقدار خورده و اندی کمتر درگیر باشه. چرا اینجا حدودی و به رئال بود

بند 3و 4: نگفتن این بنده خدا شاید میخواسته مشکل کمبود مواد غذایی را در تهران حل کنه شاید میخواسته با کشاورزی و جهش تولید بخشی از گرانی ها رو حل کنه چقدر این محاکم قضایی بدبین هستن آخه یه خورده حسن نیت ندارن 

بند 5 : چقدر این مرد بزرگه چقدر بزرگوار حتی به دادگاه نگفت که میخواد دور کاری بکنه. آخه این همه تواضع و بلند نظری رو کی داره

بند 6 : از اونجایی که تسهیل و اسهال در ادبیات باهم هم خانواده و هم معنی هستن فکر کنم این بنده خدا بخاطر این همه فعالیت دچار اسهال حاد شده بود و مجبور شدن 100 هزار چوق در ماتحتش فرو کنن تا اسهالش بند بیاد 

احتمالا اسهال حادی داشت

بند 7 : از قول من به ایشون سلام برسونین و بگید همه چیز خواری زیاد خوب نیست همون گیاه خواری از همه مفیدتره دیگه یه سیمان رو بزارید برای مردم بمونه

بند 8 : ببین مملکت چقدر با حساب و کتاب اداره میشه حال نکردیم؟؟؟ منکه واقعا لذت بردم

ببین طرف اومده گفته فلان قدر بهت میدم کارم رو راه بنداز اونم گفته فلان میلیارد و بهمان میلیون و 300هزار ریال. یعنی یک ریال کمتر یا بیشتر از این ممکنه کار رو خراب کنه

بند 9 : اونم که اسمش روش بود دیگه

نیاز بود که ازش بگیرن

2

در مورد ترامپ هم من یک موضوع رو بشکافم تا افکار عمومی جهان روشن بشه

ما یه فامیل داشتیم که هر وقت بچه هاش اونو عصبانی میکردن با کمربند می افتاد دنبالشون و بچه هاش هم از ترس شون با نهایت سرعت فرار می کردند و نمیتونست بگیردشون 

کار که به اینجا می رسید می گفت اگر خودتون با پای خودتون بیایید کمتر درد داره

حالا حکایت مقامات ایران و این تر پل و اون تر پل و ما تر پل ( پلیس ما) و ترامپ همینطوره

اگر خودش بیاد ایران قول میدیم کمتر درد داشته باشه

2

اجحاف در حق محرومین واقعی

در میان دنیایی از خبرهای متأثر کننده خبری منتشر شد که در غوغای کرونا و آتش سوزی ها و انفجارات در مراکز هسته ای و قرارداد خفت بار با چین زیاد جلب توجه نکرد . دوباره دشمن رذل و بیشرف قلب ایرانیان را جریحه دار کرد . آرزو میکنم این دشمن کثیف و بی مایه هرچه زودتر خوار و ذلیل شده و میهن ما را رها کند . اینبار دشمن به خادم ترین ، سخت کوش ترین و کم توقع ترین ایرانیان اجحاف کرد . به نمایندگان منتخب ایران ظلم کرد . کاری به اینکه این نمایندگان ماحصل 15 تا 18 درصد رأی مؤکلان خود هستند ندارم ولی باید از مظلوم دفاع کرد .

برای این خادمان و تلاشگران حقوقی در نظر گرفته اند که مایۀ شرمساری خود نمایندگان و مردم است . خاک بر سرت دشمن ایران و ایرانی که از هیچ ظلمی و ترفندی برای نابودی ایران دریغ نمی کنی . من بابت این ظلم بزرگ و این خفت سنگین ساعت ها غصه خوردم . چرا باید این نمایندگان از کمترین حقوق محروم شوند . نمایندگان قبل از پذیرش و قبول نمایندگی که به اسرار اکثریت مردم شهرشان انتخاب شده اند زندگی بهتر و مرفه تری داشتند . لااقل برای یک چرت چند دقیقه ای در خانۀ خودشان میتوانستند بیست انگشت خود را دراز کنند . ولی بعد از نماینده شدن حتی قادر به چرت زدن راحت هم نیستند . لیست حقوق و مزایای در نظر گرفته شده برای نمایندگان را مشاهده کنید .

تذکر : کسانی که ناراحتی قلبی دارند لطفا برای جلوگیری از احساساتی شدن و غصه خوردن برای نمایندگان عکس ها را نبینند .

8j8m_03.jpg

گوشه ای از تلاش های کمرشکن نمایندگان را مرور کنیم و سپس قضاوت کنید آیا حقوق در نظر گرفته برای این محرومین درخور شأن و زحمت شان هست ؟

0zts_04.jpg

m5g6_05.jpg

h5bh_06.jpg

2

هر یه دونه از این عکسا بیش از 600 میلیون تومن برای ملت خرج داره

تازه اینها توی چرت و خواب هستن اگر یه ماموریتی، بازرسی، به چالش کشیدن کسی یا جایی رو در دستور کا داشته باشن بیش از اینها خرج میزارن رو دست ملت

1

ارزش دلار بیشتر از تمام مسئولین

من زیاد نگران بالا و پایین شدن دلار نیستم . اما از اینکه سرعت پیشرفت دلار این تکه کاغذ امپریالیسم جهانخوار هم از مسئولین درمانده و ناتوان ما بیشتره کیف میکنم . کاش دولت حقیر و بدبخت و دزدپرور روحانی یک صدم دلار پیشرفت میکرد . اینکه چرا روحانی از رو نمیره و چند روزی خودش رو مخفی نمیکنه حکایتی دیگر است . خب دیگه فقط خواستم بگم مرز 23000 تومان را دلار با موفقیت رد کرد . 

سران ، مقامات و مسئولین و مدیران مدیون خون قاشخچی و جرج فلوید هستند اگه ذره ای از این بایت ناراحت و شرمنده باشید . خیالتان راحت باشد ما میدانیم شما قادر به سامان دادن اوضاع نیستید . همینکه هر روز اوضاع رو بدتر میکنید واقعا هنر میکنید . آنچه را نمیتوانم درک کنم این است که الان شما خود را مثلا مسئول و مقام حکومتی هم میدانید ؟ کاش زودتر شرتان از سرمان کم شود . چه جهنمی را برایمان ساخته اید . جهنم خدای رحمان جایگاه ابدیتان باد

2

در دوران جنگ هم همینا چه در خفا و چه در عیان مدیریت کارها رو به عهده داشتن منتها اون ایام رسانه گسترده نبود و اتفاقات به سرعت در جريان بود و فرصت برای رسیدگی به مقصران یا نبود یا عامل رسیدگی کننده به نوعی.... 

اما الان هر فرد یک رسانه به حساب میاد و به راحتی میشه مدیریت شون رو زیر سوال برد

خدا عاملین فقر و گرانی ایران رو رسوا و به سزای عملشون برسونه

1

لطفا فقط با ماسک بخوانید

دقت کردین چند روزه رسانه های ایران بدجور از کرونا صحبت میکنند ؟ نمیدانم دلیلش چیه که صدا و سیما و رسانه ها بیشرمانه موضوع خاشخچی و فلوید رو به حاشیه بردند و کرونا را در صدر خبرها نشانده اند . مگه این کرونا همون کرونایی نیست که تا حدود یکماه مثل نوعروس خوشگل در پستوهای رسانه ای مخفی اش کرده بودند ؟ نه به آن قسم و آیه که کرونایی در ایران نیست و نه به این بگیر و ببندها . اونقدر از کرونای قبل راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات بد میگن که من الان با ماسک اومدم اینجا . راستی چرا مدیر زدن ماسک در انجمن را الزامی نمیکند ؟ حالا دستکش و ماسک و مواد ضدعفونی رو بین اعضا توزیع نکردی بماند لااقل زدن ماسک را الزامی کنید .

2

بی گناه ﭘﺎﯼ ﺩﺍﺭ ﺭﻓﺖ ...
ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﺴﺖ ﺑﺎﻻﯼ ﺩﺍﺭ ﻫﻢ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺭﻓﺖ !
ﭼﺎﻗﻮ ﺩﺳﺘﻪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮﯾﺪ ...
ﻭ ﻣﺤﺒﺖ ﺧﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﮔﻞ ﻧﮑﺮﺩ ...
ﻫﻤﺎﻧﮕﻮﻧﻪ ﮐﻪ ﺩﻭﺭﯼ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﻧﯿﺎﻭﺭﺩ ...
ﺩﺭ ﻭ ﺗﺨﺘﻪ ﻫﻢ " ﺍﺻﻼ " ﺑﺎ ﻫﻢ ﺟﻮﺭ ﻧﺒﻮﺩﻧﺪ ...

ﺑﺎﺭ ﮐﺞ ﻫﻢ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﺑﻪ ﻣﻨﺰﻝ ﺭﺳﯿﺪ ...
ﺑﻪ ﺩﻋﺎﯼ ﮔﺮﺑﻪ ﮐﻮﺭﻩ ﻋﺠﺐ ﺑﺎﺭاﻧﯽ آمد ...
ﺗﺎﺯﻩ : ﮐﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺤﮑﻢ ﮐﺎﺭﯼ ﻫﻢ ﻋﯿﺐ ﮐﺮﺩ ...
ﻣﺎﻩ ﻫﻢ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ پشت ﺍﺑﺮ ﭘﻨﻬاﻥ ﻣاﻧﺪ ...
ﻭ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﭘﻮﻝ نیز ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﯽ ﺁﻭﺭﺩ
ﻭ ﻇﻠﻢ ﻣاﻧﺪﮔﺎﺭ ﺷﺪ !!!
ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺩﻭﺭﻩ ﺿﺮﺏ ﺍﻟﻤﺜﻞ ﻫﺎ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﺍﺳﺖ.
عجب دنیای غریبی

2

در در ۱۳۹۹/۴/۲۵ در 5:47 PM، M60 گفته است :

ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺩﻭﺭﻩ ﺿﺮﺏ ﺍﻟﻤﺜﻞ ﻫﺎ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﺍﺳﺖ.
عجب دنیای غریبی

در در ۱۳۹۹/۴/۲۵ در 5:47 PM، M60 گفته است :

دقیقا درست است . روزگار غریبی ست نازنین

2

اوج اقتدار و صلابت

sl7_010.jpg

f9xz_011.jpg

97j3_012.jpg

در یک اقدام متهورانه عراقی ها کل دولت ایران را شستند . وزیر امور خارجه در دیدار با مقامات عراقی از اقتدار و صلابت چهل و یک سالۀ جمهوری اسلامی پرده نمایی کرد . در دیدار ظریف با مقامات عراقی نشانی از پرچم ایران نیست . با این صلابت و اقتدار و با همین فرمان جلو بروند زیاد طول نخواهد کشید که مقامات سایر دولت ها را سوار بر مقامات ایران مشاهده کنیم . رجال و دولتمردان ایران واقعا بی ادعا هستند . الا برکت الله

2

حمله به ناو هواپیمابر آمریکا در خلیج فارس (تصویری)

kasu_018.jpg

هدف این ناوهواپیمابر آمریکایی ساخت ایران بود .

q9lh_014.jpg

fnpl_017.jpgnwo7_015.jpg

pmy9_016.jpg

با شلیک دهها موشک از ساحل به دریا و از دریا به دریا ناو هواپیمابر آمریکا را با آب یکسان کردند . توی دریا که خاک نبود بگم با خاک یکسان کردند . ضمن اینکه من اهل دروغ و چاخان هم نیستم

d1qu_019.jpg

با چرخیدن دور ناو مدافعان ناوهواپیمابر سرگیجه شدید گرفتند و اینگونه حملۀ نهایی شکل گرفت

vv_020.jpg

خبرنگار خانه نشین انجمن بندرعباس خلیج همیشه فارس

3