Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

شهید مدافع وطن «ایرج جواهری» از کارکنان پلیس ۲۴ الهیه کرمانشاه شنبه بیست و پنجم آبان ماه در پی حمله اشرار مسلح به کلانتری مجروح و روز گذشته در بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل گردید این شهید دارای سه فرزند است
 
5fef335a5e79c06606f8e39dcb3417bc-425
1

Share this post


Link to post
Share on other sites

با درود به استاد نازنین جناب ابراهیمی سعید

ایکاش خبر را باجزئیات بیشتر ارائه میکردید . یعنی میگفتید اشرار چند نفر بوده اند ؟ سلاح از کجا آورده اند ؟ چرا فقط همین یک نفر را کشته اند ؟ چند نفر از اشرار را دستگیر کرده اند ؟ چند نفر از اشرار کشته شده اند ؟ تعداد طرفین درگیر چند نفر بوده است ؟ البته حدودا و جزئیات دیگر . تا امروز صبح طبق آمار تأیید نشده چند تن از نیروهای انتظامی در جریان اعتراضات میلیونی مردم ایران جان باخته اند . امیدوارم قبل از هرگونه قضاوت و داوری و نسبت دادن القابی به طرفین ابتدا جزئیات و ابعاد واقعه روشن شود . بگذریم به امید خدا این ابعاد خیلی زود روشن میشود .

اما جنابعالی وظائف تعریف شده برای یک فرد نظامی و انتظامی را خوب میدانید . اجازه بدهید بعنوان شاگردتان در پیشگاه جنابتان درس پس داده و نکاتی را که از حضراتی چون شما آموخته ام را پس دهم . 

هر فرد نظامی و انتظامی در وهلۀ نخست حافظ خاک میهن است . سپس حامی امنیت و رفاه مردم . وطن و هموطن وابستۀ به یکدیگرند . اگر خاک نباشد مردمی بی هویت هستیم . و چنانچه مردمی نباشد خاک ذره ای ارزش ندارد . احتمال میدهم شما اعلامیۀ ارتش را که در 22 بهمن 1357 از سوی سران و فرماندهان شجاع و میهن پرست ارتش شاهنشاهی صادر شد را بارها مطالعه فرموده اید . امضای افسرانی آن اعلامیه را زینت داده است که امروزه تمام فرماندهان و مسئولین طراز اول ارتش را نمی توان جایگزین یک نفرشان کرد . 

بنده تصویر اعلامیۀ یاد شده را دارم ولی چون اینترنت قطع میباشد متن آنرا خدمت شما ارائه تا از زبان شریف ترین ، میهن پرست ترین و باسوادترین افسران و فرماندهان طول تاریخ ارتش ایران وظیفۀ نیروهای مسلح را مرور کنیم .

اعلامیه ارتش                                                                                                      22/11/1357

ارتش ایران وظیفۀ دفاع از استقلال و تمامیت کشور عزیز ایران را داشته و تا کنون در آشوبهای داخلی سعی نموده است

با پشتیبانی از دولت های قانونی این وظیفه را بنحو احسن انجام دهد . با توجه به تحولات اخیر کشور شورایعالی ارتش

در ساعت 1030روز 22 بهمن 1357 تشکیل و باتفاق تصمیم گرفته شد که برای جلوگیری از هرج و مرج

و خونریزی بیشتر بیطرفی خود را در مناقشات سیاسی فعلی اعلام و به یگانهای نظامی دستور داده شد که به

پادگانهای خود مراجعت نمایند . ارتش ایران همیشه پشتیبان ملت شریف و نجیب و میهن پرست ایران بوده

و خواهد بود و از خواسته های ملت شریف ایران با تمام قدرت پشتیبانی مینماید .

ارتشبد قره باغی – ارتشبد شفقت – ارتشبد فردوست – سپهبد حاتم – سپهبد مقدم – سپهبد ؟

سپهبد محققی – سپهبد بدره ای – سپهبد ربیعی – دریا سالار حبیب الهی – سپهبد معصومی نائینی

سپهبد صانعی – دریاسالار اسداله محسن زاده – سپهبد حسین جهانبانی – سپهبد محمد کاظمی – سرلشکر کبیر

سپهبد بخشی آذر – سپهبد خواجه نوری – سرلشکر پرویز امینی افشار – سپهبد امیر فرهنگ خلعت بری – سرلشکرفرزام

سپهبد جلال پژمان – سرلشکر منوچهر خسروداد – سپهبد فیروزمند – سپهبد رحیمی لاریجانی – سپهبد رحیمی

سپهبد رضا طباطبایی

این بدان معنی است که مردمی باید باشد تا دولت ها مشروعیت داشته باشند . مهم خواست و نظر مردم است نه حکومت و دولت . حکومت و دولت تنها باید خادم و خدمتگزار واقعی مردم خود باشد . و نیروهای نظامی و انتظامی وظیفه دارند از خواست مردمی حمایت کنند . 
2

Share this post


Link to post
Share on other sites

سلام بزرگوار و استاد عزیزم

چقدر جالب س<ال کردید اما متاسفانه دست خالی هستم

متن نامه را زحمت ارسال کشیدید

ممنونم به جرآت میگویم کل ژنرالهای ایران فقط یک جمله ارتشبد فردوست را نمی دانند و.....

اینها دیدند همیشه داستانها سالهاست از لبنان و عراق شروع به ایران ختم می شود

در ماههای اخیر داستان اغتشاش درلبنان و سپس عراق را دیدند چرا دست دشمنان ایران را آماده بودند را این چنین دست باز گذاشتند

اینها شدیدآ ملت ایران را به کدا پروری ترویج میدهند مرتب واریز مبلغی را پیش میکشند و مردم را سرگرم کرده اند و بس.

حرف دل زیاده اما!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

حرف دل زیاده اما!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با درود

اما ندارد . ولی یعنی چه ؟ باید حرف زد . باید گفت . چهل سال از روی نجابت ، قناعت ، مرام و . . . سکوت کردیم . حال که میخواهیم حرف بزنیم میشویم اوباش - اراذل _ وابسته به بیگانه - مزدور و . . .

میخواهیم حرف بزنیم گوشی برای شنیدن پیدا نمیشود . صدایت را بلند میکنی توی سرت میزنند . فریاد میزنی سینه ات میسوزد از داغی سرب . آری همیشه نجابت و قناعت و مرام جواب نمیدهد . چرا که بعضی ها جنبۀ دیدن چنین صفاتی را ندارند . 

باید گفت باید میگفتیم تا مسئولین بدانند که می فهمیم . می بینیم . میشنویم . ما نگفتیم آنها هم گمان کردند با مردمی کور و کر و لال مواجه هستند و تا ابد چرخ فلک به همین روش دلخواه آنان میچرخد . از همین الان تصمیم بگیریم تا بگوییم . حرف بزنیم . لال که نیستیم . خدا زبان را داده که فقط تملق بگوییم ؟

2

Share this post


Link to post
Share on other sites
در در 11/19/2019 در 9:32 AM، تلخک گفته است :

هر فرد نظامی و انتظامی در وهلۀ نخست حافظ خاک میهن است . سپس حامی امنیت و رفاه مردم .

درود        آفرین

در در 11/19/2019 در 9:32 AM، تلخک گفته است :

امضای افسرانی آن اعلامیه را زینت داده است که امروزه تمام فرماندهان و مسئولین طراز اول ارتش را نمی توان جایگزین یک نفرشان کرد .

متاسفانه این افراد امروزه بعنوان خائنین به وطن شناخته شده اند.

 

 

 

 

فرض کنید من الان میخوام  یک ایمیل یا جیمیل کاری را چک کنم باید تا کی صبر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینطور که پیداست اینا قصد دارند کلا رابطه مردم ایران را بادنیا قطع کنند. شما که اینقدر از ارتباط مردم با دنیا میترسید پس یقینا خیلی بیش از اینها ضعیف  تشریف دارید!!!!!!!!!!!!!!!!

 

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

از کره شمالی هم بدتر شدیم 

1

Share this post


Link to post
Share on other sites
در در ۱۳۹۸/۸/۲۹ در 10:13 PM، M60 گفته است :

درود        آفرین

متاسفانه این افراد امروزه بعنوان خائنین به وطن شناخته شده اند.

از قدیم گفته اند شنونده باید دانا باشد . ایران با داشتن قدرتمندترین ارتش منطقه بهترین امکانات را برای مردم خود ، ثبات برای همسایگان ، احترام برای مسئولین و شخص اول مملکت و . . . اکثر آپشن های یک کشور رو به ترقی را داشت . نظامیان ایران در بهترین رفاه و از بالاترین احترام برخوردار بودند . مغازه دار جلوی یک گروهبان ارتش را میگرفت و از او میخواست گونی 50 کیلویی برنج آمریکایی را به خانه ببرد هر وقت پولش را داشت بدهد . امروزه یک افسر ارتش بابت بدهی به مغازه دار تلاش میکند از مسیری برود و بیاید که مغازه دار او را نبیند .

چند عکس بعنوان  سند باید ببینیم تا به عظمت ایران در چهل سال قبل ایمان بیاوریم ؟ از کرنش سران عرب تا تعظیم امپراتور ژاپن در برابر شاه فقید ایران .

کدام خائن و خائنین میتوانند چنین عظمت و شکوهی را برای یک کشور و مردمش فراهم کنند ؟ با مقایسۀ خیلی موارد بخوبی میتوان سنگ محکی شد و خادم را از خائن تشخیص داد . بدون اینکه چشم ها را بشوریم .

فرض کنید من الان میخوام  یک ایمیل یا جیمیل کاری را چک کنم باید تا کی صبر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینطور که پیداست اینا قصد دارند کلا رابطه مردم ایران را بادنیا قطع کنند. شما که اینقدر از ارتباط مردم با دنیا میترسید پس یقینا خیلی بیش از اینها ضعیف  تشریف دارید!!!!!!!!!!!!!!!!

همانگونه که حسن گفت چند نفر آشوبگر - اوباش - جیره خوار بیگانگان و . . . که تعدادشان هم زیاد نیست و چند نفر هستند در چند شهر ایران تحرکاتی انجام داده اند که دولت مقتدر و با صلابت انقلابی برای افشا نشدن چهره و وابستگی آنها به بیگانگان و دشمنان ایران تصمیم گرفته اند اینترنت را قطع کنند . هرچه باشد اراذل و اوباش هم بین خانواده و همسایگان اندک آبرویی دارند . حسن هم خود را موظف میداند همچون دولت های چهل سال قبل حافظ منافع همه ایرانیان بخصوص اراذل - اوباش - وابستگان به بیگانگان و دشمنان ایران باشد .

 

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now