Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

هنوز هم مرد پیدا میشود گاهی

سلحشوری و حماسه در صحن مجلس

صحن مجلس ایران بارها شاهد حرکاتی از سوی نمایندگان بوده است . حرکاتی که من اصلا در شأن مردم ایران نمیدانستم . حرکاتی چون راهپیمایی در صحن مجلس ، شعارهای پوچ و بی محتوایی چون مرگ بر آمریکا علی رغم اینکه اکثر نمایندگان یکی یا چند فرزند و از بستگانشان در آمریکا هستند ، آتش زدن کاغذی که مثلا برجام است ولی شاهدیم که همچون سریش به برجام نافرجام چسبیده اند و حرکات مضحکی از این دست که تنها سبب پس رفت کشور و مردم شده است . مجلسی که بخصوص در این دوره ثابت کرد بی خاصیت ترین ارگان و نهاد است . اما

صحن مجلس شورای اسلامی امروز شاهد سلحشوری بود . سلحشوریه یک بانوی آزاده و مردمی که با نطقش من او را از بسیاری مردان دیگر مردتر دیدم . بانویی که مرا بیاد زینب ، دختر علی و خواهر حسین انداخت . من امروز صدای زینب را شنیدم .

پروانه ای که فهمید باید گرد شمع وجود مردمی بچرخد که او را امین خود میدانند . پروانۀ سلحشوری این شیر زن راستین و نمایندۀ واقعی مردم تهران با سخنانش برجک مردان زیادی را با خاک یکسان کرد .

بعد از گذشت حدود سه هفته از اعتراضات و سرکوب هموطنان در سراسر کشور ، هنوز مردان مسئول جرأت نکرده اند آمار واقعی شهدا و مجروحین و بازداشت شدگان را اعلام کنند ولی پروانه سلحشوری با سخنان آتشینش مرهمی بر زخم مادران و پدران و ایرانیانی نهاد که عزیزشان را از دست داده و یا عضوی از خانواده را در زندان دارند . هرچند زخم مردم کاری تر از آن است که چنین سخنانی بتواند سبب التیامش شود ولی همین که لحظاتی زخم خوردگان با شنیدن چنین سخنانی درد جانکاه خود را فراموش میکنند غنیمت است .

بعد از سالها فهمیدم که حقیقتا یک نمایندۀ واقعی هم در مجلس وجود دارد .

بانو پروانۀ سلحشوری امروز به نمایندگان بیشمار مرد فهماند آنچنان در چهل سال قبل مرسوم بوده است مسئولیت داشتن ، تنها به دروغگویی و تملق و چاپلوسی نیست . مسئولیت یعنی ایستادن در برابر حق کشی و بی عدالتی . بر اساس شنیده ها مردان زیادی بعد از شنیدن سخنان این بانو در صحن مجلس او را مورد سرزنش قرار داده اند . مردان دو آتیشه ای که باید تا مدتها نتوانند سر بلند کنند .

برای این بانوی محترم سلامتی و سعادت از خدای ایران و مردم ایران طلب میکنم .

3

من فکر کردم در مورد چیز دیگه ای میخوایید حرف بزنید

اون گردن شکسته که چند ماه پیش گفته بود بخاطر حجاب دچار ارتوروز گردن و دست شده و جدیدا هم بی چادر در انظار ظاهر شده

احتمالا تا چند وقت دیگه میتونیم شاهد رونمایی از تصاویر بی حجابش باشیم

البته منم براش یک دست مغز سالم آرزو دارم

1

منم همین که کرونوس جان فرمودند.....

2

از آنجا که مدتها سخنان مسئولین برایم جذابیت ندارد و گوش نمیکنم نمیدانم ایشان قبلا چه گفته اند ولی در این وانفسا وقتی در رسانه ها خواندم که در صحن مجلس یک نماینده پیدا شده که از زبان مردمش سخن میگوید ضمن اینکه شگفت زده شدم کلی هم ذوق کردم . بهرحال بی جنبه بودن هم بد دردیه . قبول دارم جوگیر شدم .

2