Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

لطایف الانتخابیه

20 posts in this topic

تنهاخوری ممنوع

به اطلاع دوستان میرساند در رسانه ها بعضا از دست و دلبازی نامزدهای مجلس و گستراندن سفره های ناهار و شام اخباری منتشر شده است . به اطلاع میرساند که هنوز بنده شخصا چنین بزرگواری از نامزدان شهرم ندیده ام . لذا تقاضا دارد چنانچه دوستان نامزدی را سراغ دارند که سفره میگستراند با یک تماس بنده را نیز مطلع و موجبات دوستی مستحکم را فراهم نماید .

شایان ذکر است که یکه خوری و تک خوری ضمن اینکه از صفات ناپسند یک رفیق میباشد از نظر بنده در زمرۀ گناهان کبیره میباشد . تنها نخورید . با هم بخوریم . با هم بودن صفای بیشتری دارد . هم اکنون منتظر تماس سبزتان هستم .

2

قابل توجه نامزدان و کاندیداهای مجلس

بر اساس اعلامیۀ مجمع حافظان هر کاندیدی که بتواند فرمول قیمت های زیر را حل نماید بدون شرکت در انتخابات و بدون نیاز به رأی مردم مستقیما به مجلس راه می یابد . مهلت ارسال پاسخ تا یک هفته بعد از برگزاری انتخابات میباشد .

dr2q_01.jpg

1

خطر همواره در کمین است

شما که برای راه یابی به خانۀ ملت و خدمت به کشور شب و روزت را گم کرده ای آیا خود را برای خدمت واقعی آماده کرده ای ؟ میدانید که یکی از وظائف سنگین نماینده در حوزۀ انتخابیه اش افتتاح طرح های گوناگون میباشد ؟ آیا میدانید که باید برای افتتاح هر طرح با مسئولان محلی عکس ها بگیرید ؟ آیا میدانید چه زحماتی را باید متحمل شوید ؟ لطفا قبل از ادامۀ مسیر پراز زحمت کاندیداتوری و انتخاب شدن خوب به عکس زیر نگاه کنید . اگر در خود توانایی انجام چنین کارهای سخت و طاقت فرسایی را سراغ دارید بفرمایید این گوی و این هم میدان .

4vgs_افتتاح_سنگین.jpg

اکنون تصمیم با شماست که آیا راه پر دردسر و زحمت را میخواهید یا مانند قبل به زندگی عادی خود ادامه دهید . آیا میتوانید مانند حاضران در عکس تا زانو در برف بایستید و با خطر برق گرفتگی مواجه شده و یک ترانس برق تأکید میکنم از یک ترانس برق را افتتاح کنید ؟ آیا میتوانید ؟

3

از : تلخک شکمو              شماره تقاضا : 6/شپیش/401/فوق سری بتاریخ : الان

به : مدیریت محترم و فرهیخته و دلواپس

موضوع : تقاضای مرخصی

بدینوسیله به اطلاع میرساند اینجانب جهت جلوس بر سفرۀ ناهار و شام کاندیداهای بسیار محترم از هم اکنون تا لغایت صبح دوم اسفندماه سال جاری تقاضای مرخصی بسیار فوری و ضروری را دارد . لازم به ذکر است در صورت عدم موافقت با مرخصی اینجانب و محروم کردن من از این خوان گسترده از هم اکنون استعفای خود را تقدیم مینمایم . جان هر کی دوست داری کلافه جان موافقت کن .

با احترامات بسیار عمیق : تلخک شکمو

3

در 2 ساعت قبل، تلخک گفته است :

اکنون تصمیم با شماست که آیا راه پر دردسر و زحمت را میخواهید یا مانند قبل به زندگی عادی خود ادامه دهید . آیا میتوانید مانند حاضران در عکس تا زانو در برف بایستید و با خطر برق گرفتگی مواجه شده و یک ترانس برق تأکید میکنم از یک ترانس برق را افتتاح کنید ؟ آیا میتوانید ؟

عخییییییییییییییییییی

چقدر از این پست ها احداث کردم. ولی من نادون نمیدونستم اینقدر به درد میخورن والا بالای صدتا عکس با پست های مختلف و مکان مختلف داشتم 

واااااااااااای بر من وااااااااااااااااااای بر نادان

2

در 1 ساعت قبل، تلخک گفته است :

از : تلخک شکمو              شماره تقاضا : 6/شپیش/401/فوق سری بتاریخ : الان

به : مدیریت محترم و فرهیخته و دلواپس

موضوع : تقاضای مرخصی

بدینوسیله به اطلاع میرساند اینجانب جهت جلوس بر سفرۀ ناهار و شام کاندیداهای بسیار محترم از هم اکنون تا لغایت صبح دوم اسفندماه سال جاری تقاضای مرخصی بسیار فوری و ضروری را دارد . لازم به ذکر است در صورت عدم موافقت با مرخصی اینجانب و محروم کردن من از این خوان گسترده از هم اکنون استعفای خود را تقدیم مینمایم . جان هر کی دوست داری کلافه جان موافقت کن .

با احترامات بسیار عمیق : تلخک شکمو

موافقت میشود اما به شرطی که یا من ببری یا واسه من هم بیاری 

2

در 6 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

موافقت میشود اما به شرطی که یا من ببری یا واسه من هم بیاری 

اینجور که نامزدان ریخت و پاش میکنند دو نفری میتونیم آذوقۀ یکسال یک خانوادۀ 4 نفری رو پس انداز کنیم . کوله پشتی رو بردار بیا مدیرجان

3

فقط خدا به داد ما باید برسه

این دوره کسانی نامزد شده اند که نمیدانم از چه واژه ای باید برای معرفی آنان استفاده کنم . چندتا عکس تبلیغاتی میگذارم خودتان واژه انتخاب کنید . از مدیرجان هم معذرت میخوام بابت تبلیغاتی که انجام میدهم . منم دوست دارم انتخابات این دوره خیلی پرشورتر از قبل باشه با توجه به این نامزدان عزیزی که وارد میدان نبرد شده اند .

j3ov_photo_2020-02-17_09-05-09.jpg

ایشان همه فن حریفن و بنده گمان میکنم به تنهایی قادر باشن جای 289 نفر دیگر هم به درد جامعه بخورند .

5rbx_photo_2020-02-17_09-05-34.jpg

این نامزد هم از الان به فکر کاهش تصادفات جاده ای هستند .

zbnv_photo_2020-02-17_09-34-34.jpg

آقای مهندس هم نیامده بیکار کردن مردم را در اولویت برنامه های خود قرار دادند .

a0ax_photo_2020-02-17_09-34-43.jpg

برای این عکس نیاز به همکاری و همیاری سبزتان میباشد . شما یک واژه بیابید .

2

دوستان محترم لطفا برای هرچه بهتر و با شکوه برگزار شدن انتخابات شما هم دست بکار شوید .

1

با سلام خدمت کلافه2006 مدیریت محترم

ارائۀ یک پیشنهاد

از آنجا که در خصوص ارائۀ آمار شهدای آبانماه هیچ ارگانی آمار واقعی را بنا به دلایلی اعلام نکرده و نمیکند و هر ارگان افتخار این کار را به دیگر ارگانها واگذار مینماید چنانچه صلاح بدانید چند نفر از اعضای محترم انجمن داوطلب شده و به فوریت نسبت به ارائۀ آمار به هموطنان اقدام نمایند . ظاهرا گرفتن چنین آماری از توان و قدرت دولت و نهادهای دولتی خارج است . جهت استحضار عارضم که چگونه آمار دقیق شهدا و مجروحان جنگ را در طول بیش از هزار کیلومتر مرز سریع به اطلاع مردم میرساندند ولی بعد از گذشت حدود سه ماه هنوز نتوانسته اند آمار شهیدان آبانماه را اعلام نمایند . در هر صورت حکم از آن شماست .

2

در 7 ساعت قبل، تلخک گفته است :

برای این عکس نیاز به همکاری و همیاری سبزتان میباشد . شما یک واژه بیاب

فکر کنم درست ترین تبلیغ همین شکلی باید باشه 

بعضی نماینده ها بیشتر از این که نیستن هیچ، بی خاصیت تر از این حیوانات زبون بسته خدا هم هستن

1

هشدار جدی به هموطنان عزیز

گرچه کمی دیر شده ولی هنوز فرصت باقیست . بنده خودم دیشب متوجۀ عواقب این اقدام نسنجیده شدم . دوستی دیشب فرمود : تو رو جون هر کی دوست دارید در این روزها خونه هاتونو خالی نذارین ، خیلی شرایط بدی شده ، آدم از اتفاقی که قراره بیفته خبر نداره ، دیشب خدا به ما رحم کرد . با نگرانی گفتم چی شده مگر ؟ گفت : دیشب حدود ساعت ۱۱ در خونه ی ما رو زدن ، من پا شدم گفتم کیه ؟ یک خانومی گفت تشریف بیارید دم در ، من رفتم دم در ، گفتم بفرمایید . اون بانو زل زده بود  تو چشام . یک لحظه ترس و وحشت وجودم رو فرا گرفت . دوباره گفتم بفرماييد ، و یك دفعه ، جوری که من نفهمیدم از کجا ، سه تا ظرف یکبار مصرف پر از باقالی پلو با گوشت گذاشت تو بغلم و گفت لطف کنید به آقای م . ر  رأی بدین . خیلی لحظات نفسگیری بود ، حسابی هول شده بودم و البته کلی ذوق زده . باورم نمیشد . فکرش رو بکنید اگه ما خونه نبودیم واقعا چی میشد ؟ یک درصد احتمال بدین اگر من خونه نبودم چه اتفاق وحشتناکی ممکن بود رخ بده . دوستم اشک در چشمانش حلقه زده بود و میگفت خواهش میکنم التماس میکنم این دو سه شب باقی مونده رو از منازل خارج نشوید .

سریع خانم را صدا زدم و گفتم زود باش بریم . و در کمتر از 15 دقیقه خودم را از آن سمت شهر به منزل رساندم . البته هنوز اتفاق خاصی نیفتاده .

2

ضعیف ترین حافظه ها در موجودات زنده :

اول ماهی

دوم آقایان بعد از ازدواج

و سوم مسئولین بعد انتخابات

1

نماینده های این دوره حیلی جالب شدن

زبان قاصره از این همه نبوغ و توانمندی

1

آخیش بالاخره یازدهمین دورۀ انتخابات مجلس پایان یافت . بابت برگزاری با شکوه باید به مسئولین خسته نباشید گفت . نه تنها مردم فهیم ایران که مردم جهان شاهد بودند که سران و مسئولین برای تشویق مردم انصافا همه کاری کردند و از هر نقطه ضعف و قوت مردم بهره بردند . حال باید صبور باشیم تا مسئولین با دودوتاچهارتا کردن حضور حماسی مردم آمار دلخواه خود را برای اثبات اقتدار و صلابت شان اعلام کنند . صبور باشید و اصلا شتاب و عجله نکنید . مسئولین میدانند که مردم شدیدا تشنۀ شنیدن آمار هستند .

ضمنا همزمان با برگزاری انتخابات خیلی بسیار شکوهمند مجلس مهمان ناخوانده ای هم وارد کشورمان شده است . البته مسئولین از چند روز قبل احتمالا در حال پذیرایی از این مهمان شوم و ناخوانده هستند و اکنون با پایان انتخابات حضور منحوس این مهمان به اطلاع عموم ایرانیان غیرتمند رسید . کرونا این پدیدۀ نامیمون را جدی گرفته و سرسوزنی به امید مسئولین و دولت نباشید . دست به زانوی خود بگیرید و با همت بلند ایرانی یکدیگر را در راندن این مهمان ناخوانده یاری کنیم .

ببخشید داشت یادم میرفت . ورود نام کشورمان هم در لیست مشکی FATF را باید به مسئولین هنرمند و بسیار ساعی تبریک بگوییم . انصافا این همه کرامت از مسئولین باور نکردنی است . چه همت بلندی در کسب افتخارات دارند . به نظر من لیست خوشبختی های ایرانیان دیگه کامل شده و خوشبخت ترین مردم جهان هستیم .

2