Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

آمد به سرم از آنچه میترسیدم

32 posts in this topic
در 15 ساعت قبل، Majid گفته است :

دوستان گرامی سلام،متاسفانه بلایی که امروز بر سر کشور عزیزمان آمده حاصل بی تدبیری،حماقت و پنهانکاری مسئولین ارشد نظام است.من روز11/24 جهت انجام ماموریت اداری به قم وارد شدم وحتی جهت بازدید از چند بیمار به بخش آی سی یو  بیمارستان بهشتی قم مراجعه نمودم.(قرار بود بیمارستان کامکار هم بروم که خوشبختانه وقت اجازه نداد)متاسفانه علی رغم گسترش این بیماری در قم و بستری بودن چند نفر با این بیماری در بیمارستان کامکارهیچگونه هشداری حتی با نصب یک بنر نیز وجود نداشت و ما هم بی اطلاع از موضوع مراقبت چندانی نداشتیم.تا ظهر روز30 ام که از میزبانان خبر فوت دو نفر در بیماستان کامکار به دلیل کرونا را آنهم بصورت محرمانه شنیدیم که باز هم چندان باعث نگرانی ما نشد چون از عمق فاجعه بی خبر بودیم بعد از مراجعت و سپری شدن دو روز(برگزاری انتخابات گذایی) بود که موضوع فاش شد و  علی رغم گذشت 10روز مراقبت و حالت نیمه قرنطینه متاسفانه تب و بدن درد به سراغ آمده و در قرنطینه خانگی هستم امیدوارم که نشانه بعدی یعنی تنگی نفس و مشکلات ریوی و بستری در بیمارستان به سراغ نیاید .دعا بفرمایید.

مجید جان سلام 

جای نگرانی نیست، امید به خدا که به خیر خواهد گذشت 

از خوبی های این ویروس همین بس که شما به انجمن سر زدید

2

روال عادی و طبیعی یعنی چی ؟

همانطور که حسن پیش بینی کرده بود از شنبه همه کارها به روال طبیعی و عادی بازگشت . البته این روال عادی و طبیعی را باید از دید حسن نگاه کرد . اینکه حسن روال طبیعی و عادی را در چه میبیند را فقط باید حسن توضیح بدهد . البته بدون نیش باز و قهقهه زدن .

اما در میان روزهای سخت و ناگوار حسن بار دیگر دست بکار و دستکش به دست وارد میدان شد تا ضمن مبارزه با آلودگی هوا ، ترویج آبادانی ، روحیه دادن به مردم و البته اندکی هم ورزش یک نهال بکارد . هرچند کاشت یک نهال برای حسن و مابقی مسئولین خیلی سخت و طاقت فرسا میباشد ولی مسئولین ما قدرتمند هستند .

malj_روحانی_درخت.jpg

شما اگر مثل حسن اهل فن و کشت و کار و زحمت باشید حتما میدانید برای کاشت یک نهال باید یک حفره بکنید که اگر خیلی نیرومند باشید به اندازۀ یک فرقون خاک از زمین باید بردارید . سپس نهال را در چاله بگذارید و خاک را برگردانید و کمی آب هم پای نهال بریزید . دقیقا کاری که حسن کرد .

حسن آنقدر نیرومند است که تعداد 5 بیل خاک را به چاله برگرداند و رگهای کمرش جابجا شد . البته شواهدی در دست نیست که بدانیم حسن خود چاله را حفر کرده یا چاله از قبل آماده بوده است . استقامت را باید از حسن آموخت .

4ekt_روحانی_درخت1.jpg

این حسن است . حسن نهال کاشته است . حسن فقط توانست 5 بیل خاک را جابجا کند . حسن از کرونا نمیترسد . حسن خود میخواهد به روال طبیعی و عادی برگردد . حسن هر سال برای کاشت درخت یک بیل نو میخرد . حسن خودش به نهال آب نمیدهد و اجازه میدهد دیگران هم ورزش کنند . حسن برای این روزهای خانه نشینی سوژۀ خوبی است برای شاد بودن مردم . من حسن را دوست دارم و از خدا میخواهم حسن را کم کم از ما نگیرد .

3

در در 3/4/2020 در 1:52 PM، kalafe2006 گفته است :

مجید جان سلام 

جای نگرانی نیست، امید به خدا که به خیر خواهد گذشت 

از خوبی های این ویروس همین بس که شما به انجمن سر زدید

مدیرعزیز ازابراز لطفتان متشکرم.همچنین از تلخک عزیز،M60گرامی و دوستانی که در حق اینجانب دعا کردند.حقیقتا این گفته شما درست است.من از خوانندگان دائمی انجمن از زمان انجمن مرحوم گنج جنگ هستم یادم نمی رود روزهایی را که مطالب جناب علی مازندرانی عزیز را روزانه با علاقه می خواندم(هرچند که یکباره وسط کار موضوع به تیر غیب گرفتار شد و من متاسف از اینکه چرا آن را سیو ننمودم حتما لازم نیست یادآوری کنم آنچه بعدا به بعنوان خاطرات ایشان بصورت آبکشیده شده در دسترس قرار گرفت چقدر کاستی داشت) ،چه حالی با خاطرات جناب لطافتی عزیز کردیم و با خاطرات عزیزمان در ناو جوشن اشک ریختم.البته من هم خاطرات نصفه ونیمه ای از دوران جنگ دارم ولی به هیچ وجه به خودم اجازه عرضه آن در حضور بزرگان انجمن را نمی دادم و بیشتر به قول بعضی ها!! تلمذ می کردم .حالا این بیماری فرصتی داد تا چند کلامی هم خدمت دوستان از باب ارادت داشته باشم.

و اما در خصوص خودم با توجه به طولانی شدن دوران تب بالاخره دیروز تصمیم به انجام سی تی اسکن گرفتیم که چشممان به جمال کرونا در ریه راست روشن شدو رسما تا عید قرنطینه خانگی شدیم.البته اگر تنگی نفس راهی بیمارستان و ایضا قبرستان نکند.داروهای فلوبایوویر75 وهیدروکسی کلروکین سولفات را از چند روز قبل مصرف و ادامه می دهم.دیروز روزبدی بود تب و به همراه این خبر بد کلا روحیه ام را خراب کرده بود ولی امروز بهترم خلاصه اگر وقفه طولانی شد فاتحه را فراموش نکنید(از باب شوخی)اما دوستان موضوع را خیلی خیلی جدی بگیرید اگر کوچکترین تب ،سرفه یا کوفتگی داشتید پیگیری کنیدبرای آزمایش.سعی کنید دچار سرماخوردگی  یا آنفولانزای معمولی نشوید که ممکن است آدم را گمراه کند.

3

آقای مجید نازنین با درود و احترام

بسیار خرسندم که با شما آشنا شدم . البته بابت ابتلای شما به این مشکل جدید بسیار متأسف و برای شما و تمام هموطنان و همنوعانم در سراسر دنیا آرزوی بهبودی و رهایی از این بیماری را دارم . مجیدآقای نازنین همانگونه که کلافۀ عزیز گفتند ان شاءالله جای نگرانی نیست و شما و تمام عزیزان هموطن به زودی بهبودی و سلامتی خود را بدست خواهید آورد .

متأسفم که با هموطنانم اسیر جهل و نادانی و حماقت مشتی عقب ماندۀ متحجر شده ایم که دوغ را از دوشاب تشخیص نمیدهند . بنده ضمن آرزوی تندرستی برای تمام هموطنانم از خدا میخواهم شر ابر ویروس های خطرناک که بعنوان مسئول در کشور توان و عرضۀ مقابله با کرونا را ندارند را از سر ایران و ایرانی کم نماید . به امید آن روز

4

در در 3/3/2020 در 10:51 PM، Majid گفته است :

دوستان گرامی سلام،متاسفانه بلایی که امروز بر سر کشور عزیزمان آمده حاصل بی تدبیری،حماقت و پنهانکاری مسئولین ارشد نظام است.من روز11/24 جهت انجام ماموریت اداری به قم وارد شدم وحتی جهت بازدید از چند بیمار به بخش آی سی یو  بیمارستان بهشتی قم مراجعه نمودم.(قرار بود بیمارستان کامکار هم بروم که خوشبختانه وقت اجازه نداد)متاسفانه علی رغم گسترش این بیماری در قم و بستری بودن چند نفر با این بیماری در بیمارستان کامکارهیچگونه هشداری حتی با نصب یک بنر نیز وجود نداشت و ما هم بی اطلاع از موضوع مراقبت چندانی نداشتیم.تا ظهر روز30 ام که از میزبانان خبر فوت دو نفر در بیماستان کامکار به دلیل کرونا را آنهم بصورت محرمانه شنیدیم که باز هم چندان باعث نگرانی ما نشد چون از عمق فاجعه بی خبر بودیم بعد از مراجعت و سپری شدن دو روز(برگزاری انتخابات گذایی) بود که موضوع فاش شد و  علی رغم گذشت 10روز مراقبت و حالت نیمه قرنطینه متاسفانه تب و بدن درد به سراغ آمده و در قرنطینه خانگی هستم امیدوارم که نشانه بعدی یعنی تنگی نفس و مشکلات ریوی و بستری در بیمارستان به سراغ نیاید .دعا بفرمایید.

خدا بهتون سلامتی بده

منم از دیشب دچار لرز شدید و بی حالی شدم

و از صبح تب شدید دارم

خودمو قرنطینه خونگی کردم

فردا اگه تونستم میرم به یکی از این مراکزی که پیش بینی شده تست بدم

با توجه به اینکه چند سالی با امواج رادار سر و کار داشتم و سیستم ایمنی بدنم فوق العاده ضعیفه احتمال اینکه به کرونا ویروس مبتلا بشم و دار فانی رو ودا کنم! خیلی زیاده

3

بسیار باعث تأثر است و ناراحتی . دوست نازنین خداوند به شما هم سلامتی و سزبلندی عنایت فرماید . به تمام ایرانیان و هموطنان و همۀ مردم دنیا سلامتی عنایت کند . به امید خدا جواب تست شما هم منفی خواهد بود . ایکاش هموطنان نازنین بیشتر رعایت کنند و مدتی را در منازل بمانند تا زنجیرۀ سرایت این ارمغان شوم مسئولین به ایرانیان از هم گسسته شود . نا امیدی بخودتان راه ندهید که ناامیدی بزرگترین دشمن انسان است . شایسته است به زودی خبر سلامتی خود را در همین پست اعلام و موجب شادی دوستان شوید . به امید بهبودی شما و تمام ایرانیان و جهانیان .

4

مجید 

مهدی 

منتظر خبر سلامتیتون هستیم 

2

لطفا کسی بخاطر کرونا خودش رو به کشتن نده 

اصلا ارزشش رو نداره به خدا

یه ویروسی هست دورهمی زدیم به بدن

1

سلامت باشید

ممنون از لطف و محبت دوستان عزیز

به محض اینکه تونستم از خونه بیرون برم (بخاطر ضعف شدید نمی تونستم تا دو روز از خونه بیرون بیرم)

رفتم به یکی از این مراکز پیش بینی شده ، اول تست CRP اورژانسی برام نوشت  رفتم آزمایشگاه که حدود 45 دقیقه بعدش جوابشو داد و خدا رو شکر منفی بود

البته چند قرص برای التهاب گلو و شربت سینه برای گلو درد نوشت که دارم استفاده می کنم و گفت اگه حالت بد شد دوباره مراجعه کن تا ادامه تست ها رو برات انجام بدیم (مثل : سی تی از ریه)

بعدش دو سه روزی رفتم سر کار

ولی دوباره از دیشب با سر درد و گلو درد و ضعف شدید افتادم تو خونه

خودمو قرنطینه خونگی کردم و زنگ زدم گفتم دیگه سر کار نمیایم تا آخر تعطیلات

فکر کنم با استراحت و خوردن مایعات بهتر میشم

ایشالا

البته به کوری چشم دژمنان اسلام و مسلمین!

هنوز کلی کار دارم

رسوایی حاجی زاده اولین قدمه

گزارش کامل و مفصلی با تمام جزییات داریم تهیه می کنیم تا به تیم بررسی سوانح ستاد کل ارائه بدیم تا ثابت بشه علیرغم فشارهای مختلف که سعی دارند موضوع رو یه اشتباه انسانی فردی نشون بدهند، در واقعیت مسئله چیز دیگریست

سوابق شلیک های اشتباه پرسنل سامانه تور ام-1 اولین موضوع در دست رسیدگیست

نمیزاریم کرونا این مسائلو تحت الشعاع قرار بده

خون هم میهنا نباید پایمال بشه

2

خدا را شاکرم که خبر سلامتی شما را خواندم و آرزو میکنم شما و تمام هموطنان و مردم جهان به زودی عافبت و سلامت مطلق را بدست آورید .

سررشته ای از امور پزشکی ندارم ولی توصیه میکنم فعلا تمام هم و غم خودتان را برای بهبودی کامل بگذارید . به زودی کوس رسوایی های مسئولین به صدا در می آید . تشت رسوایی آنها از بلندترین نقطۀ پشت بام ها بر زمین خواهد افتاد . اندکی صبر که سحر بسیار نزدیک است .

عقیده ام بر این است که در حال حاضر تمام حواس ها به مبارزه با کرونا معطوف شده است . باید تیر خلاص را در بهترین زمان به حساس ترین قسمت بدن دژمن بزنید . در حال حاضر سلامتی شما و هموطنان بسیار مهمتر از هر اقدامی میباشد . تا نظر جنابتان و دوستان چه باشد .

2

باعرض سلام وادب واحترام خدمت دوستان گرامی و علی الخصوص مدیر محترم وظیفه خود دیدم که خبر سلامت خود و رهایی از بیماری را از روزهای ابتدایی سال جاری بعرض رسانده و ضمن تشکر از دوستانی که اینجانب را مشمول دعای خیر خود گرداندندسال خوب و خوشی را برای همه آرزو می نمایم.علت تاخیر حضور در انجمن هم خروج اشتباهی وفراموشی کلمه عبور بود که بالاخره موفق به یافتن آن شدم و  همانند گذشته خواننده مطالب خواهم بود.

2

در 11 ساعت قبل، Majid گفته است :

باعرض سلام وادب واحترام خدمت دوستان گرامی و علی الخصوص مدیر محترم وظیفه خود دیدم که خبر سلامت خود و رهایی از بیماری را از روزهای ابتدایی سال جاری بعرض رسانده و ضمن تشکر از دوستانی که اینجانب را مشمول دعای خیر خود گرداندندسال خوب و خوشی را برای همه آرزو می نمایم.علت تاخیر حضور در انجمن هم خروج اشتباهی وفراموشی کلمه عبور بود که بالاخره موفق به یافتن آن شدم و  همانند گذشته خواننده مطالب خواهم بود.

خدا رو شکر که سلامت هستید 

خدا میدونه چقدر توی فکرتون بودم 

شماره ای هم از شما نداشتم که تماس بگیرم 

خدایا شکرت

1

یکی میگفت برام کسر شان هست که روی قبرم علت مرگ رو کرونا بنویسن

اگر مردم بگین پلنگ خوردش

1

در در ۱۳۹۹/۱/۲۷ در 10:39 PM، Majid گفته است :

خدا را شکر که بهبودی حاصل شد . امیدواریم خداوند تمام مبتلایان به این ویروس مرگبار را نجات دهد .

3

تلخک عزیز متشکرم.

2