Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

آیا من یک وطن پرستم؟

24 posts in this topic

درود به همه 

می‌خوام یه پست بذارم و سر خودم به باد بدم 

یک سوال اساسی از همه ایرانی ها 

آیا من (شما) یک وطن پرست هستیم (هستید)؟

دوست دارم بعد از جواب دادن به سوال بالا بتونید جواب سوالهای زیر رو هم بدید 

یک وطن پرست در برابر دزدی منابع طبیعی کشورش چکار می‌کنه ؟

یک وطن پرست در برابر ظلم به خودش ، خانواده اش، هم وطنش چکار می‌کنه ؟

یک وطن پرست در برابر دروغ دون ترین مسئول حکومتی چکار میکنه؟ و بالاترین رده ؟ 

یک وطن پرست در برابر تخریب منابع طبیعی کشورش چکار می‌کنه ؟ 

یک وطن پرست در برابر ارجعیت دادن مردم سایر کشورها به مردم کشور توسط مسئولین چکار می‌کنه ؟

یک وطن پرست در برابر تخریب آثار باستانی و فرهنگی کشور چکار می‌کنه ؟ 

یک وطن پرست در برابر فروش خاک کشورش که بخاطر اون میلیون ها لیتر خون جوانان کشور بخاطرش ریخته شده به دشمن واقعی کشور، چکار می‌کنه ؟ 

یک وطن پرست در برابر بدترین بی عدالتی ها در دادگاه های کشور چکار می‌کنه ؟ 

حالا یکبار دیگه میپرسم 

آیا من (شما) یک وطن پرست هستم (هستید)؟ 

دوست دارم این پست رو هشتگ کنید و توی کل کشور پخش کنید 

یا حق

3

اینطور که شما میگید یک وطن پرست واقعی کسی هست که از شدت اندوه مشکلات کشور دق کرده

از بس به افراد...... گیر داده و بهش بتوچه و.... گفتن که دیگه خناق گرفته

از بس بی عدالتی و تبعیض ها رو تحمل نکرده و داد زده که با گلوی پاره و اعصاب داغون کارش به جنون کشیده

اگر اینجوری میخوای از امروز من رو وطن پرست واقعی حساب نکن

روی من واسه دفاع از مملکت ساشا پرور و مهناز دوست و المان زا و... حساب نکن

من دردم میاد وقتی رو ببینم که مملکت با چنگ و دندان حفظ شده براش جوی خون روان شده و بهترین های خودش رو داده و جاش فضا برای رشد انگل‌ها و زالوها فراهم شده

دوست ندارم فداکاری ها رو ببینم وقتی بعدش قراره یه عده مفت خور فرصت طلب همه ی امکانات رو قبضه کنن

این فضا مسؤلیتش مال منه و بی مسئولیتیش مال اونا

این فضا که الان شاهدش هستیم فقط دق کردن و ساکت مردن رو می طلبه 

مگر اینکه جمع بشیم و هر حرام خور رو با دودمانش نابود کنیم

حتی شده انتحاري 

2

خب گمان کنم با ایجاد این پست توسط جناب مدیر از الان فاتحۀ چندتا از اعضا رو پیشاپیش باید بخونیم . منکه مال این حرفها نیستم . جونم رو از سر راه نیاوردم که بخوام مفت از دست بدم . به نظرم کلافه چند روز کار و زندگیش شده دنبال ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی گشتن . حالا پیدا نکرده گیر داده به اینکه یک وطن پرست روز باید چکار کنه و شب باید کجا بره . یادمه روزهای اولی که عضو انجمن شدم و چند مطلب نوشتم اگر اشتباه نکنم عزیزی بنام اسماعیل بر من خورده گرفت که از خط قرمزها عبور کردم و ممکنه انجمن را ببندن . به احترام دوستان فتیله رو کشیدم .

کلافه سرت سلامت . نمیدانم شاید کمی دیر به این فکر افتادیم که وظائف یک وطن پرست را شاخص قرار بدیم . ولی جای شکرش باقی مونده که هنوز حنجره هایی برای فریاد زدن وجود داره . من باید فکر کنم تا بتونم جواب شما و نظر خودم را تقدیم کنم . ولی مِن باب دست گرمی یک ماجرای تاریخی را بیان میکنم . گوینده اش مهم نیست برای من گفتۀ این گوینده خیلی ارزشمند است . این شما و این هم یک خاطرۀ تاریخی :

بعد از دستگیری میرزا رضا کرمانی و هنگام بازجویى از او پرسیدند چرا حضرت ناصرالدین شاه را کشتی ؟ او پاسخ داد:

سراسر مملکت را فساد و فقر گرفته و همه تقصیر از او بود ، چرا که سر رشته‌ی همه چیز در مملکت به او ختم می‌شد . گفتند  :

این ربطی به والا حضرت ندارد و اطرافیان او مقصرند ، او از خیلی امور ناراست بی اطلاع بود .

ميرزا گفت:  اگر اطلاع داشت که حقش بود و اگر بی‌اطلاع بود ، وای به حال مملکتی که شاهش از این همه ناراستی و فقر و فساد بى اطلاع باشد همان به كه بميرد .

3

برایم خیلی عجیب و باور نکردنی است . بیشتر از چهل سال از عمر حکومت میگذرد . انقلاب زمانی به پیروزی رسید که میشود گفت از باب ثروت و سرمایه لااقل در منطقه سرآمد بودیم . کشورهایی که امروزه برای ایرانیان پشت چشم نازک میکنند اواخر دهۀ پنجاه حسرت مردم ایران را میخوردند . در جایگاهی بودیم که به کشورهای اروپایی وام میدادیم . در مقامی بودیم که پیشرفته ترین هواپیماهای مسافربری و نظامی را داشتیم و همین کشورهای حوزۀ خلیج فارس با شتر در بیابانهایشان تردد میکردند . چهل سال قبل ما خیلی چیزها داشتیم و امروز حسرت داشته هایمان را میخوریم . وقتی به عکس های قبل از انقلاب نگاه میکنید به قول بعضی هموطنان گذشتۀ ما آرزوی امروزمان است .

چهل سال ما مردم ایران روز به روز عقب تر رفتیم و نفهمیدیم و یا خود را به نفهمی زدیم . یک مسئول درپیتی که به شهرمان می آمد جمع شدیم . دست زدیم و برای هر جملۀ احمقانه و وعدۀ تو خالی اش سوت زدیم . بارها این نمایش تکرار شد . در هر شهر شاید در سال چند نوبت مردم به استقبال مسئولی رفته اند . ما اسیر جهل شدیم . ما را با خرافات احمقانه جادو کردند . ما را برای درمان بیماری به حرم فرستادند و خودشان با پول ما برای درمان آب ریزش بینی به کشورهای اروپایی رفتند .

در هر شهر که نگاه میکنی چندین طرح نیمه تمام چهره ای زشت به شهر داده است . فلان مسئول می آمد و یک کلنگ را روبان میزدن و به دست مسئول میدادند . او هم با زدن یکی دو ضربه رگهای کمرش رگ به رگ می شد و کلنگ را زمین میگذاشت و میرفت تا سهمش را از بودجۀ مصوب آن طرح بگیرد و دنبال کارش برود . سپس مسئولین شهر و استان چون کفتار به جان ته ماندۀ بودجۀ آن طرح می افتادند . طرح میماند و یک دایره ای که با گچ رسم شده و چند درصد پیشرفت و هنوز که هنوز است بلا استفاده مانده است .

چهل سال درآمد این کشور چه شد ؟ سرمایه های خدا دادی ایران را چه کسانی چپاول کرده اند ؟ با ثروتی که از سال 57 تا امروز ایران عزیزمان داشته میتوانستند ایرانی مدرن تر از آنچه بود را بسازند .

خاک بر سر مسئولینی که بعد از چهل سال با دنیایی از درآمد و ثروت ایران قادر نیستند دو هفته کشور را قرنطینه کنند . مرده شور بشورد این مسئولینی را که عرضۀ تهیه و انبار کردن ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی را برای دو هفته ندارند . بمیرند مسئولینی که هر کدام کلاغ بد صدایی شده اند و فقط قارقارشان گوشمان را آزار میدهد . یکماه است کرونا در ایران جولان میدهد و یک کار اساسی نتوانسته اند بکنند . مسئولین آنقدر ناتوان و بی عرضه هستند که در برابر تولیت یک حرم نمیتوانند سیاست دفاع از جان هشتاد میلیون را پیاده کنند .

کجا هستند کسانی که با قرنطینۀ قم مخالفت کردند ؟ در کدام سوراخ خزیده و چون بید از مرگ هراس دارند ؟ کدام گوری خود را مخفی کرده اند و نمی آیند دفن اجساد ایرانیان را ببینند ؟ ننگ ابدی بر شما . من شیعه هستم و شیعه هم خواهم ماند . این جرثومه و انگل هایی که گمان کرده اند میتوانند شیعه را از اعتقادات خود دور کنند کور خوانده اند . من خانم فاطمۀ معصومه را هیچگاه شافی ندانسته ام . من مولایم علی بن موسی الرضا را هرگز در مقام شفا دادن ندانسته و نمیدانم . من این بزرگواران را دارای کرامت و آبرو نزد خالق خود میدانم که از طریق ایشان شاید بتوانم به خدای خود متصل شوم . من از بزرگان دینم و عزیزان مذهبم درس زندگی آموخته ام . هیچگاه آنقدر احمق نبوده ام که خدایم را بگذارم و به غیر خدا توسل جویم .

و امروز میبینیم که چگونه خدا تمام رشته های بدخواهان دین و مذهب را پنبه کرد . چه کسی باور میکرد بعد از چهل سال که جوانان ما را بابت خوردن مشروب شلاق زدند و زندانی کردند امروزه خودشان الکل را آزاد کنند ؟ میدانید که ضریح امام رضا (ع) و فاطمۀ معصومه (س) امروزه با الکل ضد عفونی میشود ؟ اگر سنگ هم بود از این همه شرمندگی آب شده بود . افسوس که مسئولین نمیدانند شرمندگی یعنی چه . شرم در برابر این جاهلان بی خرد حیا میکند . به ما میگویند فلان دعای فلان کتاب را بخوانید تا شفا بگیرید و خودشان . . . .

اینها اگر عقل داشتند کمک های آمریکا را رد نمیکردند . به بهانۀ توطئۀ آمریکا تیشه به ریشۀ ایران میزنند . شما غلط میکنی وقتی عرضۀ تهیۀ ابتدایی ترین لوازم را برای کادر پزشکی و درمانی ندارید کمک آمریکا را رد میکنید . شما مگر کی هستید ؟ دشمن واقعی ایران و ایرانی شما هستید که به جای اینکه کشور را قرنطینه کنید خودتان را قرنطینه کرده اید . امروزه و در ماجرای کرونا به ما ثابت شد که به اندازۀ یک چرخ ماشین شهرداری که زباله ها را از شهرها جمع آوری میکند برای ایران کارآیی ندارید .

روحانی میگوید قرنطینه ای در کار نیست . مردک نخاله از سوراخت بیرون بیا و در تهران دوری بزن . در طول چهل سال یک رئیس جمهور با شعور نداشتیم . آن مردک دلقک (مموتی) نیشش را باز میکرد و میگفت تحریم ها کاغذ پاره هستند . الان همان روانی دربدر کجاست تا بیاید و توضیح دهد چگونه چند کاغذ پاره سبب شده است که ماسک در ایران یافت نشود . بگذریم .

کلافه جان اکثریت قریب به اتفاق ایرانیان وطن پرست واقعی هستند . برای تک تک سئوالاتی که پرسیده ای جواب دارم . اما میدانی که الان وقتش نیست . الان باید بی عرضگی و ناکارآمدی چهل سالۀ مفت خواران بی وطن را چاره کنیم . امروزه برای نجات خانواده باید به فکر تهیۀ لوازم باشیم . تو هم صبر کن سحر بسیار نزدیک است . برو پشت پنجره و تشعشع طلایه های صبح را به چشم دل تماشا کن . افق دارد روشن میشود . خورشید از پس پردۀ سیاه ابرهای حماقت و جهل و بی خردی در حال نمایان شدن است . و میان اولین روشنی پگاه تا برآمدن خورشید چندان فاصله نیست .  

3

وطن پرست ها برای کشور جون میدن

ما ها یک مشت ....

2

سلام مدیرجان

فرمانده چطورهستید؟؟؟

یک سؤال دارم

داشتید از خونه خارج می شدید یهویی لنگه کفشی، وردنه ای، گوشت کوبی، برسی، و....از پشت سر حوله برایتان نشده که یهویی بخوره پشت گردن تان؟؟؟؟!!!!

جوابهای خوبی داشتم

اما در جریان هستید در رابطه با کانالم در تلگرام گرفتار شدم

جرآت جوابگویی را فعلا ندارم

ارادت

2

ما هیچ ما نگاه

1

در 8 ساعت قبل، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

سلام مدیرجان

فرمانده چطورهستید؟؟؟

یک سؤال دارم

داشتید از خونه خارج می شدید یهویی لنگه کفشی، وردنه ای، گوشت کوبی، برسی، و....از پشت سر حوله برایتان نشده که یهویی بخوره پشت گردن تان؟؟؟؟!!!!

جوابهای خوبی داشتم

اما در جریان هستید در رابطه با کانالم در تلگرام گرفتار شدم

جرآت جوابگویی را فعلا ندارم

ارادت

درود و عرض ادب استاد 

روزی سه وعده اشیا مختلف پرتاب میشه 

کم کم می‌خوام حرفه ای بشم

منتظر جوابهای شما هم هستیم همینجا

2

درود به همه 

سلام و عرض ادب

بگوش هستیم

ما که از یاد رفته ایم .ما که جزء ایرانیان نیستیم

اگر از برادران و خواهران افغانی جواب می دادند که ایرانی تر بودند

بودیم

الان قبولمان ندارند

در خدمتم

سکوت، کمک به دزد، اگر کسی هم صدایش در آمد در نطفه خفه،

اسم ضد انقلاب هم روش

ایثار و جانفشانی و از خود گذشتگی برای سربلندی ظالم

اونی که الان داریم می کنیم

دون ترین را تایید و بالاترین را ......

خوشحالی و حتی برای تماشای برجهای ساخته شده در محل ، یک برنامه مسافرتی هم هدف گذاری میکنیم

یک وطن پرست در برابر ارجعیت دادن مردم سایر کشورها به مردم کشور توسط مسئولین چکار می‌کنه ؟

بالا جواب دادم

سکوت میکنم

جواب ندارم

چون از فرهنگ گفتید که داره فرهنگ اصیل مان از بین میره

یک وطن پرست در برابر فروش خاک کشورش که بخاطر اون میلیون ها لیتر خون جوانان کشور بخاطرش ریخته شده به دشمن واقعی کشور، چکار می‌کنه ؟ 

باشه ، آقا زاده ها زنده باشند رفاه اونا، رفاه ماست

کارم هنوز به دادگاه نکشیده

حالا یکبار دیگه میپرسم 

بلی

وطن پرست واقعی

اما اینا قبولمان ندارند

پس ، سکوت

یا حق

ارادت

2

در در ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ در 11:41 PM، kalafe2006 گفته است :

درود به همه 

درود به خودت و بچه های محلت

خطری متوجه ما نیست ؟

بله بودیم و هستیم و به لطف خدا اگر ما را نترسانند و نکشند و تطمیع نکنند خواهیم بود .

راستش سئوال سختی پرسیدی ولی به نظر من از دزد باید به پلیس شکایت کرد . درست نیست که از دزد به شاه دزد شکایت کنیم . از دشمنان برند شکایت به دوستان * چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم

تا سرحد امکان با تمام داشته هایش برای احقاق حق مبارزه میکند .

تا امروز هیچ مسئولی رو عدد مهمی حساب نکردم . ولی سعی کردم دروغگو را رسوا کنم .

باید مانع شود . وقتی قادر به ممانعت نبود باید حسرت بخورد .

هرچی ناسزا از بچگی یاد گرفته نثار مسئولین کند . و در هر فرصتی و با استفاده از امکانات موجود مسئولین را رسوا کند .

کاکو سئوالاتت نیشتر است بر جان . یک کلاش برای من پیدا کن .

فقدان حافظان خاک کشور را به عزا می نشیند . وقتی یادم میآید که رضاشاه کبیر و محمدرضا شاه فقید موقع رفتن از ایران مشتی خاک هم با خود بردند فهمیدم خاک یعنی چه . وقتی جان دادن دوستانم را می دیدم ارزش خاک میهنم برایم چند برابر شد . لعنت به وطن فروشان و خاک فروشان دون صفت . کسانی که خاک کشور خود را میفروشند به حراج گذاشتن ناموسشان کمترین تاوان آنها خواهد بود که طبیعت کارش را بلد است .

رساترین فریادها را از حنجره سر میدهد و در برابر بی عدالتی چون کوه می ایستد . جانش را میدهد ولی باج نه .

حالا یکبار دیگه میپرسم 

امیدوارم باشم . به نظرم هستم .

یا حق

اشهد ان لااله الا الله و اشهد ان محمدا رسول الله

3

حالا وطن پرست رو از دید خودتون بفرمایید 

با رسم شکل

2

در 9 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

حالا وطن پرست رو از دید خودتون بفرمایید

با رسم شکل

نه منه دیسن ؟ رسم شکل ؟ کاش نمونه میدادید . منکه از بابت نقاشی همیشه کمترین نمره رو داشتم .

2

به زودی هاست انجمن باید تمدید بشه و من بخاطر این کم کاری ها هرگز تمدید نمیکنم 

: NINJA :

2

در 17 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

به زودی هاست انجمن باید تمدید بشه و من بخاطر این کم کاری ها هرگز تمدید نمیکنم

: NINJA :

آقای مدیر چرا دست روی جای حساس میگذاری ؟ کم کاری دوستان نباید گریبانگیر همه شود . بعنوان مدیر میتوانید آب و برق و گاز اعضای کم کار را قطع کنید . یا میتوانید اسامی اعضای کم کار را به دولت بدهید تا وام یک میلیونی را به کم کاران ندهد . لطفا انگشت روی هاست انجمن نگذار .

2

عجب جای جالبی این پست رو گذاشتی

جا داره بپرسیم آیا شما یک مدیر وطن پرستی؟ 

بیشتر خلوتی انجمن تقصیر تلگرامه

قبل اینکه از کوره در بری بهتره به این سوال پاسخ بدی که من چندبار گفتم بچه ها رو از گروه تلگرام بکش بیرون و بیارشون اینجا

چندبار خودم توی تلگرام کوفتی به بچه ها گفتم اما حتی کسی پاسخ نداد

چرا بهشون اصرار نمیکنی که همون حرفهاشون و مطالبشون رو بیان توی انجمن بگن

ماشاالله هر کدومشون هم از دانش خوبی برخوردارن

شماره همه شونم داری یه زنگ بهشون چرا نمیزنی

یه خورده هم تبلیغ جذب کن بزارانجمن خودگردان بشه و نسبت درآمد به‌هزینه ش بصرفه بشه از بغلش اگه مبلغ بیشتری هم گیرت اومد نوش جونت

ولی گوش ادمین گروه رو بکش و به روش خودت وادارش کن بیان توی انجمن

خدا بگم باعث و بانی این جابجایی ها رو چکار کنه که خیلی ضربه زدن به این جمع

حتی جناب ملایری و مازندرانی هم..... 

2