Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

28 posts in this topic

اول میریم خونه مادر گرامی تون اون سفره قند رو ور میداریم بعد با خیال راحت دوتایی میریم منزل جناب ابراهیمی

حتم دارم اونجا غنائم خوبی گیرمون میاد

2

در در ۱۳۹۹/۵/۲ در 10:42 PM، Crounus2000 گفته است :

جناب سروان!!!!!! جناب تلخک!!! 

داشتیم ؟؟؟؟؟ : SMILE :

این دفعه که عید دیدنی می‌آییم خونه تون یادتون باشه از اونا بهمون عیدی بدین : SLOBBER :

در خدمتم

دفعه قبل که لیاقت خدمت نداشتم

انشاالله این بار

2

در در ۱۳۹۹/۵/۴ در 8:03 AM، تلخک گفته است :

دلت رو خوش نکن . من هیچی برام نمونده . هماهنگ کن با هم بریم تبریز سراغ استاد ابراهیمی سعید . میدونم از اونجا دست خالی بر نمیگردیم

استاد چه توفیق خوبی

در خدمتم

2

در در ۱۳۹۹/۵/۵ در 4:56 PM، Crounus2000 گفته است :

اول میریم خونه مادر گرامی تون اون سفره قند رو ور میداریم بعد با خیال راحت دوتایی میریم منزل جناب ابراهیمی

حتم دارم اونجا غنائم خوبی گیرمون میاد

مشخصه اصلا اهل شوخی نیستی نازنینم

3

در 10 ساعت قبل، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

چه توفیق خوبی در خدمتم

جناب ابراهیمی سعید با درود و ارادت

خیلی دوست دارم تک تک اعضای نازنین انجمن را از نزدیک دیدار و از محضرشان کسب فیض کنم . به امید خدا سایۀ کرونا از سرمان کم شود اگر توفیقی نصیب شد حتما خدمت می رسم . البته شهر ما نیز در مسیر مشهد است . خوشحال می شوم دوستان نازنین در مسیر مشهد برای صرف یک چای تلخ بر حقیر منت بگذارند .

3

لطفا لکی الکی غنائم رو تقسیم نکنید 

انشاالله بعد از این بیماری منحوس، خودم خدمت تک تک دوستان میرسم و غنائم رو جمع میکنم 

غیر از این حرام است 

2

در 17 ساعت قبل، تلخک گفته است :

جناب ابراهیمی سعید با درود و ارادت

خیلی دوست دارم تک تک اعضای نازنین انجمن را از نزدیک دیدار و از محضرشان کسب فیض کنم . به امید خدا سایۀ کرونا از سرمان کم شود اگر توفیقی نصیب شد حتما خدمت می رسم . البته شهر ما نیز در مسیر مشهد است . خوشحال می شوم دوستان نازنین در مسیر مشهد برای صرف یک چای تلخ بر حقیر منت بگذارند .

سلام

اولا در خدمتان هستم

دوما اگر توفیق و لیاقت داشتیم حتما خدمت می رسیم

2

در 11 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

لطفا لکی الکی غنائم رو تقسیم نکنید 

انشاالله بعد از این بیماری منحوس، خودم خدمت تک تک دوستان میرسم و غنائم رو جمع میکنم 

غیر از این حرام است 

آقا سهم شما محفوظ

2

اولندش که من اگه اهل شوخی و بیخیال شدن بودم که توی اون سیل کذایی دوتا قرار ملاقات در شرق و غرب کشور رو هماهنگ نمیکردم که برسم خدمتتون

اتفاقا با پدر و مادر و برادرام هم که مخالف بودن کلی بحث کردم ور نهایت دیدید که خدمتت شما بزرگواران رسیدم. حالا این دفعه یه توک پا هم دسته جمعی میریم منزل والده گرامی و خخخخخخ

دومندش اون دفعه دو روز کم داشتم توی برنامه ام آن شالله دفعه بعدی به همراه جناب سروان کنار دریاچه ارومیه باهم گل میگیم و گل می‌شنویم و به ريش نداشته کرونا میخندیم

سومندش مدیر جان شما نمیخواد غنائم جمع کنی همینقدر که پوشک بچه رو عوض کنی از جمیع جهاد ها مقام و درجه ت بالاتر میره و خداوند دوتا حوری برات کنار میزاره خخخخخخ

چهارمندش که سفر قبلی بیشتر به قلق گیری شباهت داشت  آن شالله یک سفر اساسی دسته جمعی در معیت بزرگان انجمن که صفای خودش رو داره

2

در 19 ساعت قبل، Crounus2000 گفته است :

اولندش که من اگه اهل شوخی و بیخیال شدن بودم که توی اون سیل کذایی دوتا قرار ملاقات در شرق و غرب کشور رو هماهنگ نمیکردم که برسم خدمتتون

اتفاقا با پدر و مادر و برادرام هم که مخالف بودن کلی بحث کردم ور نهایت دیدید که خدمتت شما بزرگواران رسیدم. حالا این دفعه یه توک پا هم دسته جمعی میریم منزل والده گرامی و خخخخخخ

دومندش اون دفعه دو روز کم داشتم توی برنامه ام آن شالله دفعه بعدی به همراه جناب سروان کنار دریاچه ارومیه باهم گل میگیم و گل می‌شنویم و به ريش نداشته کرونا میخندیم

سومندش مدیر جان شما نمیخواد غنائم جمع کنی همینقدر که پوشک بچه رو عوض کنی از جمیع جهاد ها مقام و درجه ت بالاتر میره و خداوند دوتا حوری برات کنار میزاره خخخخخخ

چهارمندش که سفر قبلی بیشتر به قلق گیری شباهت داشت  آن شالله یک سفر اساسی دسته جمعی در معیت بزرگان انجمن که صفای خودش رو داره

انشاءالله در خدمتم

البته اون داستان حوری ها چی بود

2

زیاد چیز خاصی نیست

وقتی داعشی ها با جعل روایت خودشون رو میترکونن که با 40 تا حوری برن حال و هول  ماهم یه روایت برای مدیر درست کردیم که با انگیزه بیشتری به کمک اهل منزل بشتابه

خصوصا بحث تعویض تایر بچه ها بحث حساسی هست که لازمه با دقت بهش بپردازه ۷خخخخخخ

2

جوابیه یک سرهنگ ارتش   به برخی ادعا ها و بزرگنمایی دروغین
]
پاسخ به سردار غلامعلی رشید، در حمایت از محسن رضایی.، 
سلام سردار بام تهران نشین
عجیب نیست که از آقا محسنتان دفاع می کنید،
در سال اول جنگ شما و آقا محسنتان کجا بودید که فرماندهان ارتش با آن ارتشی که باقی مانده بود( و از اعدامها و اخراج ها جان سالم بدر برده بود و 80 درصد آن در آذربایجان غربی و کردستان و ترکمن صحرا و سیستان و بلوچستان و خوزستان در گیر ضد انقلاب بود) جلوی ارتش مجهز عراق را سد کرد ، طوریکه روز ششم جنگ عراق درخواست آتش بس کرد؟؟؟
کجا بودید شما؟؟؟
یکسال ارتش ایران جلوی ارتش تا بن دندان مسلح عراق ایستاد شما و آقا محسنتان کجا بودید؟؟؟
مگر نه اینکه در شهریور سال 60 آقا محسن شما به فرماندهی سپاه منصوب شد؟؟؟
کحا بودید شما که در سال اول جنگ نزاجا در همه ی محورهای تک دشمن او را زمینگیر کرد؟؟
کجا بودید شما که در آذر سال 59 نداجا با عملیات مروارید و انهدام سکوهای البکر و الامیه عراق و 9 فروند ناوچه اوزای پیشرفته روسی عراق نیروی دریایی و صادرات نفت عراق از طریق خلیح فارس را برای همیشه نابود کرد؟؟؟
کجا بودید شما زمانیکه در فروردین سال 60 نهاجا با خلبانان تیز پرواز خود در عملیات H3. باانهدام 57 فروند هواپیمای پیشرفته عراق که از ترس نیروی هوایی ایران در مرز اردن مخفی کرده بود، نیروی هوایی عراق را برای دوسال نابود کرد تا ما بتوانیم عملیات های پیروزمند ثامن الائمه، طریق القدس ، فتح المبین و بیت المقدس را در لوای برتری هوایی پیروزمندانه انحام بدهیم؟؟؟
اگر نبودید شماها و رای امام خمینی را عوض نمی کردید در سال 61 جنگ تمام شده بود.!!!
کی بود که هی به طبل جنگ می نواخت و شعار جنگ جنگ تا پیروزی سر میداد؟؟؟
از کدام پیروزی این آقا محسن قهرمانتان حرف میزنید؟؟؟
از عملیات رمضان؟ بدر؟ خیبر؟ کربلای 4 و 5 ،،،، کدام موفقیت آمیز بود؟؟؟؟
چرا به مردم دروغ می گویید؟؟؟ کدام قهرمان؟؟؟ چرا شهدای عزیز ما را بهانه قرار می دهید؟؟؟ دیر نیست که در روز قیامت یقه شما را بگیرند!!!
بعد از فتح خرمشهر کدام یک وجب را پیشروی و فتح کردید؟؟؟
اگر فتح فاو را بهانه کنید که اون عملیات فقط کار شما نبود، 30 گردان توپخانه، پدافند اسکای گارد متحرک، هوانیروز، نهاجا در فاو و عملیات پشتیبان ارتش در شلمچه اگر نبود که اونم می شد کربلای 4؟؟؟
سردار، قهرمان، شما فرق عملیات پشتیبان را با عملیات اصلی میدانید؟؟
اصلا شما فرق بین پدافند متحرک و منطقه ای را میدانید؟؟
قهرمان، در عملیات فریب تا جه حد باید به دشمن نزدیک شد و ضربه زد؟؟؟ تا حدیکه 20000 نفر شهید بدهید؟؟؟
جواب این خون ها را خواهید داد ، دور نیست که همین مردم شهید داده شما را با خاک انداز از این کشور بریزند بیرون،،،،
راستی شما کدام دولت را باعث این گرانی ها میدانید؟؟
دولتی که شهردار و فرماندار و بخشدار و دهیارش از شماست؟؟؟
دولتی که وزیر و نماینده و معاون و رییس جمهورش از شماست؟؟؟
دولتی که بانکش مال شماست، مخابرات و صدا و سیما و کوفت و زهرمارش از شماست؟؟؟
دولتی که اختلاس کننده اش از شماست ؟ دکل دزد و نفتکش دزد و پول به کانادا منتقل کنش از شماست؟؟
کدام دولت اینکه دبیر تشخیص مصلحت و همه اش از شماست؟؟
دست بردارید از این دروغگوییها ای شریکان دزد و رفیقان قافله.
این مردم بیچاره را فریب دادید و جوانانش را به مسلخ بردید و اموال مردمش را غارت کردید ، حیا کنید..

2

این مفت خوران و تاراج کنندگان نه تنها سالهای اول جنگ نبودند که روزهای پایانی جنگ را هم در سوراخ موش سپری کردند و صدها هزار نیرو را فدای بی لیاقتی خود در هشت سال جنگ کردند . این زیاده خواهان را مردم خوب شناخته اند . اینها امروزه دیگر آنقدر ارزش ندارند که بخواهیم برای پاسخ دادن به یاوه سرایی هایشان وقت خود را هدر دهیم . تنها یک جمله میگویم و میدانم آنانکه باید حرف مرا خوب خواهند فهمید . این قهرمانان پوشالی نه خدا را شناختند و نه باوری به روز پاسخگویی دارند . 

قهرمانان واقعی ایران کسانی هستند که مردم امروزه در بلایای طبیعی به آنان تکیه میکنند . بعد از انجام وظیفه ، هنگام ترک منطقۀ ، مردم برایشان اشک میریزند و آنان را بدرقه و به خدا می سپارند .

قهرمانان کسانی نیستند که مردم جرأت نکنند یک پتو و یک پیراهن را به آنها بدهند که به مصیبت زده ای برسانند . نگاهی به رفتار مردم بیندازید . مردم بهتر از هر کسی سره را از ناسره تشخیص داده و می دهند .

3