Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

ایران فروشی نیست

qee_02.jpg

اطلاع زیادی از قرارداد حکومت با کشور چین ندارم . اما یک نکته را خوب میدانم . هر زمان هموطنانم اعتراض کرده و می کنند حق با آنهاست . اعتراض هموطنانم مرا متقاعد میکند که حکومت اشتباه کرده . خطا میکند . خاکم بر سر اگر آنگونه که هموطنانم میگویند مفاد این قرارداد بر علیه میهنم باشد . کاش مرگ مرا به کام خود می کشید تا چنین خفت و ننگی را نبینم . ایرانم را به چه قیمت به حراج گذاشته اید ؟ چرا شرم نمی کنید ؟ چهارصد میلیارد 400000000000 میلیارد دلار ؟ بیشتر ؟ ششصد میلیارد 600000000000 دلار ؟ باز هم بیشتر ؟ خدا میداند که اگر صدها صفر (0) هم جلوی هر عددی بگذاریم باز نخواهد توانست بیسوادی و جهل و فساد مقامات و مسئولین را جبران کند .

اگر تمام اسکناس های کشورهای جهان را هم به مسئولین ما بسپارند نه تنها یک گام به جلو نخواهیم رفت که سرعت عقب رفتن ایران بیشتر خواهد شد . هر زمان پول بیشتری در اختیار مقامات ایران بود وضعیت مردم بدتر از بد شد . درد مقامات ما صفرهای پول نیست . بی پولی نیست . جهل است . بیسوادی است . فساد درد تمام ایران است . زنهار که اگر نوک خودکاری بر صفحه ای از این قرارداد ننگین برای امضاء بنشیند ، روزگارمان تلخ تر از تلخ خواهد شد . باورش سخت است که صدها هزار ایرانی هشت سال بابت جهل همین مسئولین با عراق جنگیدند و سرسوزنی خاک ندادند و امروز مسئولین خود اینگونه بیشرمانه اقتدار و صلابت و قدرت خود ساختۀ خودشان را در تبق اخلاص و بندگی گذاشته و میخواهند تقدیم کمونیست کنند . زهی خیال باطل .

هنوز سرخی خون ایرانیان در مرزهای با عراق فراموش نشده است . هنوز خودتان هراز گاهی پیکر ایرانیان را از زیر خاکهای ایران بیرون میکشید و بنام گمنامان دفاع از سرزمین آریایی مان تشییع میکنید . هنوز صدای ناله های زخم خوردگان جنگ ، صدای سرفه های ایرانیان شیمیایی شده در فضای ایران می پیچد . کاش صبر میکردید تا یادگاران جنگ منحوس هشت ساله ، همان جنگی که شما مقدسش میخوانید و هیچ تقدسی برایش قائل نبوده و نیستید از دنیا میرفتند تا شاهد دستاوردهای هشت سال خون دل خوردن و جنگیدن تحت سیاست های جاهلانۀ شما نبودند .

زنهار که بدمعامله ای با ایران و ایرانی میکنید . ایران بیش از چندصد میلیاردی می ارزد که هوش از سرتان برده است . ایران هر یک وجب خاکش بیش از این قیمت هایی که شما را وسوسه کرده است می ارزد . یک وجب خاک ایران به صد حکومت و سلسله می ارزد . سلسله هایی که اقدام به جداسازی خاک ایران کردند ، آنها که پای بیگانه را به ایران باز کردند و تمام کسانی که با خاک ایران و جان ایرانی بر سر بقای خود معامله کردند اکنون کجایند ؟ آیا جز نامی ننگین و تهوع آور از آنها در تاریخ باقی مانده است ؟ جز لعن و نفرین و دشنام و سقوط و اضمحلال حکومتشان چه بدست آوردند ؟ نکنید با ایران اینگونه معامله نکنید . با ایرانی که چهل و یک سال پای تمام جفاهایتان نجیبانه ایستاد اینگونه رفتار نکنید . از خدای ایران و ایرانی بترسید . ایران خدایی دارد که صدها قرن حافظ این خاک بوده است . خدای ایران بس بخشنده است . خدای ایران بسیار مهربان است . و خدای ایران سخت انتقام گیرنده است . من ایرانم را به هیچ قیمت نخواهم فروخت . امید دارم که این قرارداد ننگین دروغ باشد و چنین چیزی هرگز اتفاق نیفتد .  

3

خوابند وکیلان و خرابند وزیران

بردند به سرقت همه سیم و زر ایران

ما را نگذارند به یک خانۀ ویران

یا رب بستان داد فقیران ز امیران

2

tusg_03.jpg

بیکاری ، بیماری ، بی پولی و هزاران مصیبت و بلای خانمانسوز دیگر همۀ ما را درگیر و به خود مشغول کرده است . هم میهنان ، سروران ، اساتید عالی مقام ، ایراندوستان و میهن پرستان ، هیچ مصیبت و بلایی بدتر و بزرگتر از بی وطنی نیست . وطن که نباشد هویّت نیست . هویّت که نباشد آبرویمان چه میشود ؟ فرزندان فردای ایران چگونه از ما یاد می کنند ؟ فرزندانی که در تاریخ از کوروش کبیر ، داریوش نامدار ، کاوۀ آهنگر و بابک ها می خوانند ، عملکرد پدران و برادران شان در قرن بیست و یک را هم خواهند خواند . بدا بر ما که در پیشگاه فرزندان و نسل های ایران هم طراز با دلیرمردان و شیرزنان آریایی نباشیم .

بیایید و مخالفت و نظر خودتان را با تصمیم و تنظیم قرارداد ننگین با چین کمونیست را در همین انجمن و در همین پست بگویید و بنویسید تا وطن فروشان بی اصل و نسب باور کنند ایرانی از نسل مردان و زنان میهن پرست آریایی است .

2

نمی دونم شاعر دلسوخته این شعر چه بزرگی است که با آوای حنجره طلایی استاد اکبر گلپایگانی مزین شده است:

ای وطن ای ریشۀ من

دلم از تنهایی تو حتی یک نفس جدا نیست

گله سر کن که می دونم گله هات یکی دو تا نیست

ای وطن ای ریشۀ من ! عشق من اندیشۀ من !

گور من گهوارۀ من ! قلب پاره پارۀ من !

بگو از اونا که رفتند ، تو رو بی صدا شکستند

بگو از اونا که موندند ، دلتو اینجا شکستند

با همه عذاب دیروز دل به فردای تو بستند

توی این روزای خوب هم می بینی که با تو هستند

اما من نه اهل سودام ، نه به فکر ترک اینجام

اهل تو از ریشه تو ، خاک تو خون تو رگهام

ای وطن ای ریشۀ من ! عشق من اندیشۀ من !