Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

تصاویر جالب انگیز شما

1,521 posts in this topic

154939227736281.jpg

3

اللللللللهمممممممممممممممممممممم صل علی محمد وآآآآآآآل محمد

خب بالاخره بعد یه وقفه کوتاه(درواقع یک سکته کوتاه) انجمن بازگشایی شد و چراغ اول رو خودم روشن میکنم تا چراغ راه دوستان باشه

دوستان سعی کنین یه خورده هزینه کنین تا انجمن هم دیگه سکته نزنه

اوصیکم به نفسی تلاش و تقو الله

ان احسن الحدیث واریز پول به حساب کلافه و ابلغ الموعظَه بازم بگم یا کافیَه  : SHOUT :

3

عامو ای کارا چیه 

چرا ابروریزی میکنی 

از یه مسافرکش چه توقعی دارید خوووو اونم توی این وضعیت عالی اقتصادی 

: CRYING :: CRYING :

3

با سلام و احترام

جا دارد از جناب کلافۀ نازنین بابت تلاش در سرپا نگهداشتن انجمن تشکر کنیم . بنده اعتراف میکنم که به نوعی آلزایمر مبتلا شده و جهت یادآوری به خودم تقاضا میکنم در همین پُست مدیرجان شماره کارتی را اعلام تا اعضای محترم با توجه به وُسع مالی خود هر ماه مبلغی را به همان کارت واریز کنند . گرچه ممکن است مبالغ اندک باشد ولی میتواند کمکی باشد به جناب کلافه که امیدوارم دوستان همیاری کنند .

4

حادثه ای که باورش بسیار سخت است

بنا به گزارش منابع موثق بسیار سری حسن روحانی حتی قادر به نگه داشتن کلید خود را نبود . بعضی منابع که نخواستند نامشان فاش شود گفته اند نخست وزیر ژاپن به بهانه میانجیگری به ایران آمده و روحانی چون سرمست از آمدنش بوده حواسش به کلید نبوده و آبه کلید را با خود به ژاپن برد تا تحویل ترامپ بدهد .

y7ja_photo_2019-06-05_19-23-47.jpg

2

استاد احمق کم نداریم نمونش ایشون

ببینین من چی میکشم از دست اینا که هم مدعی فهم و درک هستند و هم ...............

156088030755282.jpg

به قول شاعر سی کو اون دو چشم مست آهو وار رو (یه خورده با لهجه شیرازی بخونیینش)

156088030732491.jpg

3

در در ۱۳۹۸/۳/۲۸ در 10:19 PM، Crounus2000 گفته است :

استاد احمق کم نداریم نمونش ایشون

ببینین من چی میکشم از دست اینا که هم مدعی فهم و درک هستند و هم ...............

سال 1357 و یکی دو سال قبل از 1357 دست اندرکاران و خواص و اندیشمندان و طراحان و . . . . انقلاب در داخل و حتی سیاستمداران خارجی سرسوزنی احتمال نمی دادند که انقلاب ایران دارای چنین افراد صاحب کراماتی شود . که اگر کمترین احتمال را داده بودند بدون شک این عتیقه ها را حتما میدزدیدند و مردم ایران را برای همیشۀ تاریخ و تا ابد مدیون خود میکردند .

اینکه انقلاب از راه اصلی که اکثریت مردم در رویاهای شیرین خود ترسیم کرده بودند منحرف و نه به جاده خاکی که به راههای مال رو رسید ظهور و وجود چنین اندیشمندان کم خرد و جاهل است . گاه جهل این دسته از نادانها را کمتر از جاهلیت صدر اسلام نمیدانم . خدا پدر عربهای کم عقل را بیامرزد که از خاک برای پرستش تندیس می ساختند و عبادتش میکردند . این جاهل از خاک میخواهد انسان تولید کند . خدا رحم کند به ما که انسانهای ساختۀ ذهن مسموم و معیوب این جانور چه بر سرمان خواهد آورد .

اگر از ابتدای انقلاب سران ، متفکران ، عقلا ، طراحان و مجریان انقلاب ابتدا تعدادی پوزه بند تهیه و بر دهان  نخستین کسانیکه از بادۀ پیروزی انقلاب سرشان گیج رفت و مست و لایعقل شدند و شروع به گفتن اراجیف کردند پوزه بند می ردند بدون تردید وضعیت ایران و ایرانی و انقلاب به چنین جایگاهی سقوط نمیکرد . بهرحال اگر بخواهیم از کرامات چنین افرادی رونمایی کنیم ترسم این است که بسیاری از هموطنان از خنده روده بُر شده و خونشان به گردن ما سوار شود .

باید نشست و تفکر کنیم که این جاهلان نتیجۀ کدامین گناه نابخشودنی ما بوده و به درگاه خالق توبه کنیم . توبه ای نصوح .

2

از نظر فنی یک ایده لااقل یکسال زملن می بره تا ازش یه مقاله در بیاد تحقیق بشه و مستندسازی بشه

این بشر همه ی ایده هاش رو در یک سال ارایه داده که حتی اگه عناوینش هم منطقی بود باز یه جای کارش می لنگید

1

در در ۱۳۹۸/۳/۳۱ در 0:17 PM، Crounus2000 گفته است :

از نظر فنی یک ایده لااقل یکسال زملن می بره تا ازش یه مقاله در بیاد تحقیق بشه و مستندسازی بشه

این بشر همه ی ایده هاش رو در یک سال ارایه داده که حتی اگه عناوینش هم منطقی بود باز یه جای کارش می لنگید

اینها اگر منطق میدانستند که روزگار ایران این نبود .

مدیریت محترم کلافه جان از ناشناس عجیب خبر دارید ؟ مدتی است دیده نمیشوند . پیگیری و اطلاع رسانی کنید . لطفا

2

والا ایشون نه شماره ای دارن نه هیچی 

کاملا ناشناس هستن و ما هم نگران احوال ایشون

1

در 13 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

والا ایشون نه شماره ای دارن نه هیچی

کاملا ناشناس هستن و ما هم نگران احوال ایشون

لوازم سفر رو جمع کن بریم زاهدان .

2

در در 6/27/2019 در 0:25 PM، تلخک گفته است :

لوازم سفر رو جمع کن بریم زاهدان .

اطاعت فرمانده

1

در 4 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

اطاعت فرمانده

شرمنده قصد بی ادبی نداشتم . فقط در حد مزاح بود که شما با این کلمات برجکم رو فرستادید هوا . از بابت لحن نوشتاری عذرخواهم . منظورم این بود که یک گروه تجسس برای پیدا کردن دوست عزیزمان ناشناس عجیب تشکیل و تحت امرتان به زاهدان برویم . شرمنده شدم .

2

دشمنتون شرمنده باشه 

ولی من جدی گفتم ، تحت امر شما حرکت میکنیم

1

چند سال پیش یکی ازدوستان دست زن و بچه ش رو گرفت برد کیش

شاید حرکت ایشون قابل تقدیر باشه اما توی تابستان سفر به جنوب ؛ خودش میگفت تمام تاکسی های کیش ما رو با دست نشون میدادن و میخندیدن

حالا شما هم الان میخواین برین زاهدان اونم این وقت سال ؟؟؟ اونم جنوب ؟؟؟ از همه بدتر بدون من؟؟؟؟؟: SHOUT :

1