Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

تصاویر جالب انگیز شما

1,505 posts in this topic

x3fi_0076.jpg

پیکر یکی از دلاوران سزبلند ایران است . شاید یکی از غوّاصانی که در عملیات کربلای 4 زنده اسیر دشمن شد . یکی از 175 غواصی که میخواستند با عبور از آب سرپُلی را در آنسوی بدست آورند تا نیروهای عمل کننده با اطمینان بیشتر خود را به دل دشمن بزنند .

دستان مردان بزرگی بسته شد و سالها بسته ماند تا دستان بیشرم عده ای ناپاک برای چپاول سرمایه و ثروت های ایران که روزگاری چنین دلاورانی حافظش بودند باز شود و سالها باز بماند .

ایکاش لااقل از دیدن چنین عکس هایی رگ وجدان و غیرت نداشتۀ ناپاکان متورم شود . ایکاش از همان روزی که جنگ تمام شد مردم از جنگ افروزان میخواستند تا نتیجۀ خیره سری و شرارت های خود را بعد از آزادی خرمشهر خیلی شفاف به مردم بگویند . 

و تا زمانی که پرسشگر نباشیم آش همین آش و کاسه همین کاسه است .

3

gol_0077.jpg

نکات جالب دیدار دو رئیس جمهور فرانسه و ایران

1- میز بسیار تمیز و شفاف است .

2- مسئولین فرانسه از لبخند و شاد بودن درک خوبی ندارند .

3- مسئولین فرانسه افراد بیسوادی هستند که شب قبل مشق های خود را ننوشته و در چنین دیدار بزرگی با حسن کلیدساز درسهای خود را مرور میکنند .

4- در کنار هر بطری آب یک لیوان تمیز قرار دارد .

5- واقعا در فرانسه به بچه ها چقدر مشق تکلیف میکنند که این همه کتاب و دفتر همراه هیئت فرانسوی است ؟

انصافا گمان نمیکنم در میان مسئولین فعلی بیسوادتر ، نادان تر ، دروغگوتر و . . . از حسن روحانی پیدا شود . ایکاش برای حفظ ظاهر که بود میگفت چند ورق کاغذ باطله و چندخودکار را تیم مذاکره کنندۀ امور خارجه با خود می آوردند .

از خاشقچی چه خبر ؟

3

dl2x_0078.jpg

روحانی چند روز قبل با فریاد رسا در مجلس گفت : ما ابرتورم نداریم . و تو چه میدانی که ابرتورم چیست؟ دوستان امروز معنای ابرتورم را توضیح میدهیم .

ابرتورم به  ابری میگویند که در آسمان ظاهر میشود و از آن ابر به جای برف و باران و نزولات الهی تورم و گرانی بر سر مردم میبارد . و حسن روحانی هم دروغ نگفته است . اصلا حسن اهل دروغ گفتن نیست . فقط نمیتواند برخی واژه ها و کلمات را درست بیان کند . البته درک و ذهن حسن روحانی هم از واژه و کلمات سوای درک دیگران است . 

2

به میمنت و مبارکی در راستای ایجاد شغل با پیگیری های مستمر مسئولین یک آغُل گوسفند به بهره برداری رسید .

9eb_0079.jpg

تلاش شبانه روزی و پای کاربودن مسئولین

jg8_0080.jpg

هرچه تلاش کردم نتونستم از این فیش حقوقی رمزگشایی کنم .

s9h_0081.jpg

تا حدودی بدون شرح

jji4_0082.jpg

سه رئیس جمهور قبلی به لطف خدمات ارزنده ای که در طول دو دورۀ رئیس جمهوری خود داشتند رد صلاحیت شدند . هر کدام هم به لقبی مفتخر شدند . این یعنی سه رئیس جمهور قبل دیگر لیاقت خدمت را ندارند . یا به عبارت ساده تر سه تا هشت سال که در مجموع میشود بیست و چهار سال امورات کشور توسط بی صلاحیت ها اداره شد . خدا به داد برسد از این چهارمی . حسن که تافتۀ جدا بافته ای است .

3

اندر حکایت استقبال پرشور مردم از مسئولین

3w8m_0083.jpg

3

فعلا که امروز با سنگ و فحش ازش استقبال گرم کردن

فقط نمیدونم چرا پاشون رو میزارن روی اینترنت ما

2

قابل توجه مدیر و اعضای محترم

یک مزایدۀ خیلی شیک و شیرین پیدا کردم . دوستان هرکی هرچی پول داره بیاره وسط . این موقعیت رو از دست ندیم . مدیر جان هماهنگی دوستان و جمع کردن پول با شما

psxt_0084.jpg

3

پاسخ به صحبتهای حاشیه ساز یک اصلاح طلب که خواهان دوستی با کل دنیاست

154272812086092.jpg

2

رنگ استتار یک فروند جنگنده آلمانی در دوران جنگ دوم جهانی در صحرای آفریقا

154272812075441.jpg

2

در 3 ساعت قبل، تلخک گفته است :

قابل توجه مدیر و اعضای محترم

یک مزایدۀ خیلی شیک و شیرین پیدا کردم . دوستان هرکی هرچی پول داره بیاره وسط . این موقعیت رو از دست ندیم . مدیر جان هماهنگی دوستان و جمع کردن پول با شما

psxt_0084.jpg

من اگه پول فقط بند 4 رو داشتم زندگیم متحول میشد رییس بزرگ 

2

پس بقیه اختلاس گرا چی؟ نکنه با اعدام زنجانی دیگه ریشه اختلاسا قطع بشه ؟ من که فکر نمی کنم .ایناتازه داراییهای بابک زنجانیه . حساب کنید مابقی اختلاسگرا و اخلالگران اقتصادی چقدر سرمایه دارن که اگر سرمایشون به اقتصاد تزریق بشه حداقل بخشی از مشکلات اقتصادی حل می شه . اگه این سرمایه به بخش اشتغال تزریق بشه کلی جوون جویای شغل می تونن صاحب شغل و در آمد بشن . ولی امان و افسوس از بی عرضگی برخی مسئولین. 

3

این روزها آنقدر احساس غرور میکنم که نمی توانم شما بزرگواران را در این غرور و شعف و خوشحالی خود سهیم نکنم . میدانید که مدتی است بر بلندای قله های افتخار ایستاده ایم . توصیه میکنم فقط مراقب باشید پایتان سُر نخورد و خدای ناکرده کله پا نشوید . دستاورد ،اختراع ،اکتشاف ، ابداع ، خودکفایی و . . . همینجوری پشت سر هم .

من مانده ام که امریکا و تمام دشمنان با چه رویی مقابل ما ایستاده اند و ما را تهدید و تحریم میکنن . نمی توانم و قادر نیستم از تمام افتخارات بگویم و تنها به دو نمونۀ بزرگ از افتخاراتی که در راستای مقابله با آمریکای جهانخوار نصیب ما شده است بسنده میکنم . باشد تا این افتخارات مشت محکمی باشد بر دهان یاوه گویان .

xiaz_0085.jpg

2l2f_0086.jpg

5

با دیدن تصاویر بالا با خود گفتم در کشورهای پیشرفته چه تعریفی از دستاورد می کنند و به آن عمل می کنند ودر کشور ما چه تعریفی از آن . دستاورد در کشورهای پیشرفته یعنی چیزی که باعث پیشرفت شود ولی در کشور ما دستاورد چیزی است که در شعار باعث پیشرفت می گردد ولی درعمل باعث عقب گرد می شود

3

jfr4_0087.jpg

هنوز هم میتوان شرافت ، قناعت و نوع دوستی را در میان مردم ایران دید . از این پیرمرد نازنین پرسیدند چرا در کفۀ ترازو پاکت گذاشته ای ؟ جواب داد من به شما چای میفروشم نه پاکت . . . .

دزدان و اختلاس کننده های بی شرف و بی وجدان باید از این رفتارها عبرت بگیرند .

5

عوضش مغازه دارای شهر ما وقتی یک کیلو تخم مرغ میخریم یه نصفه شانه هم میزارن روی تحم مرغامون تا پول شانه ها رو هم با ما حساب کنن

3