Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

آخرین تجهیزات زرهی نیروی زمینی ارتش

37 posts in this topic

بله صد البته اما برای این کار یک همت جمعی نیاز است . الآن استانهایی که در آنها یگان های زرهی ارتش مستقر است پرسنل این یگانها اکثراً بعداز جنگ استخدام شده اند ویا تعداد کمی هم در اواخر جنگ چون قدیمی ها آنهایی که درقید حیات هستند بازنشست شده اند .و در ضمن ورود به یگانها برای فردی مثل بنده که یک فرد عادی هستم با محدودیت های فراوان همراه وشاید امکان پذیر نیز نباشد . بنا بر این خود بنده در مراسم ها یا نمایشگاه ها شاید بتوانم این عزیزان را معرفی نمایم و یا با مراجعه به کانون بازنشستگان آجا بتوانم از این طریق اقدام نمایم .

5 people like this

در 3 دقیقه قبل، ناشناس عجیب گفته است :

بله صد البته اما برای این کار یک همت جمعی نیاز است . الآن استانهایی که در آنها یگان های زرهی ارتش مستقر است پرسنل این یگانها اکثراً بعداز جنگ استخدام شده اند ویا تعداد کمی هم در اواخر جنگ چون قدیمی ها آنهایی که درقید حیات هستند بازنشست شده اند .و در ضمن ورود به یگانها برای فردی مثل بنده که یک فرد عادی هستم با محدودیت های فراوان همراه وشاید امکان پذیر نیز نباشد . بنا بر این خود بنده در مراسم ها یا نمایشگاه ها شاید بتوانم این عزیزان را معرفی نمایم و یا با مراجعه به کانون بازنشستگان آجا بتوانم از این طریق اقدام نمایم .

برای شروع اگر بشودتصاویر و عکسهای این دوستان را به شیوه های مختلف جمع کرد که بسیار عالی خواهد شد 

4 people like this

یک روش هم به ذهن بنده رسید که شاید جوابگو باشد . برخی از قهرمانان ارتش خودشان در فضای مجازی فعالیت دارند ازجمله تلگرام ,اینستا گرام  وامثالهم شاید از این طریق نیز بتوان این عزیزان را شناخت و به انجمن معرفی کرد .

5 people like this

در 16 ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :

یک روش هم به ذهن بنده رسید که شاید جوابگو باشد . برخی از قهرمانان ارتش خودشان در فضای مجازی فعالیت دارند ازجمله تلگرام ,اینستا گرام  وامثالهم شاید از این طریق نیز بتوان این عزیزان را شناخت و به انجمن معرفی کرد .

یکی ی کاری کنه که جناب ملایری و مازندرانی برگردند

6 people like this

با سلام  تعدادی از اعضای قدیمی و کلیدی انجمن ظاهراً در منابع دیگری فعالیت می نمایند از جمله تلگرام فیسبوک و..... فکر می کنم جناب مدیر بتوانند با این عزیزان تماس داشته باشند .

4 people like this

در 15 ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :

با سلام  تعدادی از اعضای قدیمی و کلیدی انجمن ظاهراً در منابع دیگری فعالیت می نمایند از جمله تلگرام فیسبوک و..... فکر می کنم جناب مدیر بتوانند با این عزیزان تماس داشته باشند .

قبلا هم بنده در قسمت انتقاد، این نکته را متذکر شده بودم که مدیر محترم در اینباره زحمتش را تقبل فرمایند.

4 people like this

امیدوارم این عزیزان در انجمن حضور پیدا کرده و دوباره شاهد فعالیت این عزیزان باشیم . انصافاً جای خالی این عزیزان در انجمن حس می شود . در این شرایط به نظر می رسد باید یک تایپیک اختصاصی برای عزیزانی که مدت طولانی غیبت دارند مثلاً بیش از 2 ماه ایجاد شود به نام تایپیک خوش آمد گویی یا خوش آمدید .

3 people like this