Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

گالری تصاویر هواپیماهای نهاجا

2,618 posts in this topic

احتمالا این تصاویر مربوط به نمایشگاه امسال کیش میباشد.

بله منهم حدس می زنم این تصاویر مربوط به نمایشگاه هوایی امسال کیش می باشد . متأسفانه اطلاع رسانی زیادی از نمایشگاه امسا کیش نشد . احتمال زیاد وضعیت جالبی نداشته که هیچ گونه اطلاع رسانی خاصی از نمایشگاه امسال کیش از رسانه ها منتشر نشد .

2

6nrq_0img_000756.jpg

jmt_222.jpg

کلا این پسر من خیلی شیطونه و کلاه و کاپشن خلبان را هم ازش گرفت 

5

در 10 ساعت قبل، IRIAF گفته است :

خدا حفظش کنه 

میفرمودید گاوی شتری چیزی سر میبریدیم 

2

درود جنابIRIAF عزیز بنده فکر کردم دیگه به طور کلی انجمن رو فراموش کردین و دیگه به انجمن سر نخواهید زد. جای شکرش باقیه که که دوباره به انجمن سر زدید . ای کاش به نمایشگاه تهران واقع در پایگاه یکم شکاری نیز سری می زدید . انصافاً نمایشگاه پایگاه شهید لشکری خیلی متنوع تر و با شکوه تر بود . به هر حال همین تصاویری که ارسال نمودید نیز زیبا هستند . در پایان برای شما و خانواده محترمتان به خصوص آقا پسرتان آرزوی موفقیت روز افزون دارم . ارادت .

2

لطف دارید .بله نمایشگاه تهران هم بودم .جناب کلافه هم واقعا اگر مایه دار هستش همون گاو کفایت میکنه : SHOUT :

2

لطف دارید .بله نمایشگاه تهران هم بودم .جناب کلافه هم واقعا اگر مایه دار هستش همون گاو کفایت میکنه : SHOUT :

درود . آیا موفق شدید تصاویری از آنجا شکار کنید ؟ اگر بله در صورت مقدور بودن لطف می کنید تصاویر را به انجمن نیز ارسال کنید. چون نمایشگاه پایگاه شهید لشکری نسبت به پایگاه های دیگر متنوعتر بود .

1