Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

گالری تصاویر هواپیماهای نهاجا

2,594 posts in this topic

تیک آف مجازی !!!!

این چرا این طوریه ؟! :1 (4):

141080724854581.jpg

15

شاهکاری از بابک تقوایی...

45019841746853130612.jpg

16

تیک آف مجازی !!!!

این چرا این طوریه ؟! :1 (4):

141080724854581.jpg

پنچری چرخ جلو را دارن میگیرن! :1 (17):

14

دوستان احتمالا" اطلاع دارند یک فروند 747 در محل نمایشگاه هوایی روبروی پارک ارم مانند عکس فوق گشته بود براثر طوفان ! که البته درواقع فقط بدنه ی این هواپیما نگهداری میشد وموتورها وتجهیزات داخلی ان باز شده .البته دررابطه باعکس فوق نمیتوانم با اطمینان بگویم که بر اثر طوفان به این روز در امده وفقط حدس میزنم

14

در توپولوف 154 هم اگر توزیع نامناسب بار صورت بگیره و عقب اون سنگین تر از جلوش باشه به این فرم در میاد

13

در توپولوف 154 هم اگر توزیع نامناسب بار صورت بگیره و عقب اون سنگین تر از جلوش باشه به این فرم در میاد

اگر این هم همان مورد باشد که خیلی هواپیما بالانس شده!!  بعید هم نیست چون میلۀ کشنده به چرخ جلو هنوز وصله و معلق.  زیر عقب هواپیما هم لاستیک گذاشتند که اگر به زمین برخورد کرد آسیب نبینه!

14

با درود اگر دقت كنيد زير هواپيما در واقع زير بالهاي ٧٤٧ را جك زدن پس احتمالان در حال برسي بدنه زيري هواپيما مي باشند براي تعويض چرخ نيازي به اينكار نيست وبا جك همدل جك سوسماري يا همان هيدروليكي استفاده مي شود ،در ضمن ما در لوازم نجات يا همان رسكيو از وسيله اي به نام ايربگ استفاده مي كنيم كه نوع توپي شكل ان كه در ايران وجود ندارد قدرت تحمل ٣٠٠ تن را دارد وبراي هواپيما و مزيتش هم الستيك بودن ان وصدمه كمتر زدن به بدنه پرندهها وكلا وسايل مورد استفاده قرار گرفته مي باشد البته براي وترين هم از اين ايربگها توپي استفاده مي شود ونوعها واشكالي وسايزهاي مختلفي داد ودر ضمن اين وسيله كه با يك مخزن نورمال اير پر مي شه كه مورد استفاده قرار مي گيره البته مي بايستي س او ٢ ويا نيتروژن پر بشه ولي گاهي نياز به انها نيست اسمبل هم دارد كه ارتفاع بالاتري برود

16

10615395-1506868779552962-56228547208657

یاد و خاطره شهید سرهنگ خلبان حسین طحان نظیف و شهید سروان خلبان مرتضی پورحبیب گرامی باد

17

جناب دستان عزیز

من تازه عضو شده ام در جریان صحبت های گذشته ی شما نیستم ولی شما این گفته ی من را به عنوان بی احترامی حساب نکنید .

من اصلا در این مورد چیزی نمیدانم

به هر حال اگر نا خواسته شما را ناراحت کرده ام معذرت میخواهم.

موفق باشید.

دوست عزیز

هیچ ناراحتی یا کدورتی نبوده.اصلا مطلب از بیخ فقط برای شوخی بود.مدتها قبل بحثی در انجمن بود درباره همین سوخوهای 22 که من نظر خوبی درباره انها نداشتم و هنوز هم ندارم!یه اقایی هم اومدو بحث و با چیزای دیگه قاطی کردو و باعث ناراحتی شد.

حالا جناب ارچانجل برای شوخی اون رو یاداوری کردند .پاسخ من هم به هیچ وجه به دلیل ناراحتی یا چیز دیگری نبوده است.

امیدوارم که پیروز و سربلند باشید و از ارسالهاتون استفاده کنیم.

و اما...

دوست من فیتر تمام ماموریتهای فنسر را اصلا و ابدا نمیتواند انجام دهد.دو جنگنده هستند در دو کلاس  گوناگون و با تواناییهای متفاوت.صرف مشترک بودن بسیاری از مهمات این دو دلیل بر همسانی توانمندیهای انها نیست.

15

و اما...

دوست من فیتر تمام ماموریتهای فنسر را اصلا و ابدا نمیتواند انجام دهد.دو جنگنده هستند در دو کلاس  گوناگون و با تواناییهای متفاوت.صرف مشترک بودن بسیاری از مهمات این دو دلیل بر همسانی توانمندیهای انها نیست.

سلام بر هموطن عزیز

بله اینکه دیگر معلوم است از نظر سقف پرواز و تعداد خدمه و برد میتوان این جنگنده ها را جدا از هم دانست ولی مشترکات زیادی دارند . حیف که جایی برای این بحث در این سایت پیدا نکردم اگر هست بفرمایید تا اگر شما وقتش را دارید در این مورد خوب صحبت کنیم

موفق باشید

14

مدیران عزیز بسمالله

اول چند بار پشت سر هم بگو دروووووود بر فیتر شاید یه فکری کردم  :1 (17):

12

اول چند بار پشت سر هم بگو دروووووود بر فیتر شاید یه فکری کردم  :1 (17):

عمرا!!!

خوابشو ببینی مدیر!

ما به کارگرای ساده تعمیراتی میگیم"فیتر" :1 (17): 

11

چطوره موضوع را کلی تر کنیم:

جنگنده های روسی در مقابل آمریکایی