Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

تصاویر پرنده های قدیمی نیروهای مسلح ایران (ارتش، شهربانی، سازمانهای کشوری)

59 posts in this topic

آرم سينه خلبانهاى هواپيمائي مرز باني ژاندارمرى كشور شاهنشاهى ايران

25002343851657451574.jpg

ستوان يكم احمد زولفقارى در پرواز

P 36

49103905975102144343.jpg

=

80178115395886305034.jpg

10 people like this

با اينكه كشور ما تعداد فراواني هواپيماي اف-86 ،اف-84 و تي-33 در خدمت داشت هم اكنون بندرت ميتوان از آنها ديد .آيا آنها در زمان نوسازي ناوگان نيروي هوايي به هواپيماهاي پيشرفته به كشور ثالثي فروخته شده؟

کلی از سابر ها به عنوان کمک به پاکستان داده شد ، بقیه رو نمیدونم

6 people like this

di-70JW.jpg

RT-33A

-

di-Q8FB.jpg

P-47

10 people like this

متاسفانه بازهم یکی از تصاویر بنده که از آرشیو شخصی بنده هست به بیرون درز پیدا کرده، عکس RT-33A فوق متعلق به بنده هستش که در محل موزه نیروی هوایی در ستاد نیرو گرفتم. آیا بازهم تصاویری از آرشیو بنده در اختیار دارید؟

9 people like this

اقای بابک خان شما به جای تاسف خوردن لطفا یک درزگیر خوب تهیه و نصب بفرمایید تا مجبور به تاسف خوردن و متهم کردن افراد نشوید

14 people like this

بابک جان موزه ستاد نیرو چندی بود مشغول رنگ آمیزی هواپیماهاش بود .این عکس مال چه زمانیست؟

9 people like this

متاسفانه بازهم یکی از تصاویر بنده که از آرشیو شخصی بنده هست به بیرون درز پیدا کرده، عکس RT-33A فوق متعلق به بنده هستش که در محل موزه نیروی هوایی در ستاد نیرو گرفتم. آیا بازهم تصاویری از آرشیو بنده در اختیار دارید؟

این عکس را سردبیر مجله Fly Past خودتان بیست روز پیش در twitter منتشر کرده به همین شکلی که میبینید. و لطفا به بنده ایراد نگیرید. چی میگن در ضرب المثل های فارسی: از قدیم گفتن مالتو سفت بگیر همسایه رو دزد نکن؟ در ضمن همین عکس در سایت aerospacetalk موجود هست.

این هم لینک سردبیر خودتان تا به ما ایراد نگیرین:

https://twitter.com/flypasteditor/status/430745859458744320

با احترام!

14 people like this

آقا شرمنده من این عکسو به نشریه داده بودم نمیدونستم در تویترش گذاشته. من یک مقاله در مورد موزه نیروی هوایی در شماره اخیر مجله دارم، در ماهنامه جنگ افزار هم این موزه را در یک مقاله دو قسمتی به خوانندگان معرفی کردم.

موزه نیروی هوایی انشالله در فروردین سال  1393 دوباره افتتاح و بازگشایی خواهد شد. کلیه هواپیماها به جز این هواپیما و یک ایلیوشین 14 و داکوتا دوباره رنگ آمیزی شده و توسط ف.لوج نهاجا بازسازی ظاهری شدند.

این عکس را در تابستان سال 1391 تهیه کردم در جریان بازسازی هواپیماها.

14 people like this

آقا شرمنده من این عکسو به نشریه داده بودم نمیدونستم در تویترش گذاشته. من یک مقاله در مورد موزه نیروی هوایی در شماره اخیر مجله دارم، در ماهنامه جنگ افزار هم این موزه را در یک مقاله دو قسمتی به خوانندگان معرفی کردم.

موزه نیروی هوایی انشالله در فروردین سال  1393 دوباره افتتاح و بازگشایی خواهد شد. کلیه هواپیماها به جز این هواپیما و یک ایلیوشین 14 و داکوتا دوباره رنگ آمیزی شده و توسط ف.لوج نهاجا بازسازی ظاهری شدند.

این عکس را در تابستان سال 1391 تهیه کردم در جریان بازسازی هواپیماها.

فکر میکنم شما باید به این اقایان همکار خارجی خود روشن کنید که عکسهایتان برای شما مهم هست و سواستفاده نکنند و گرنه کاربر ساده مثل من و سایر دوستان علاقمند در این انجمن که از روی دشمنی با شما عکسها را منتشر نمیکنند. فقط از روی علاقه و نشان دادن زیباییهای تاریخ پر افتخار هوانوردی کشورمون هست که هر کدام از ما عکسی میبینیم میخواهیم سریعا با دیگران شریک شویم.

با احترام

di-QHQY.jpg

Tiger Moth

===

dm-NTT3.jpg

Audax

dm-T9WB.png

P-47D

11 people like this

شما لطف دارید و این امر را بخوبی میدانم که شما هرگز چنین قصدی ندارید. چیزی که بنده را نارحت میکند اقدامات برخی صفحات موجود در فیس بوک هست که به هیچ تصویری رحم نمییکنند و با حذف نام صاحب عکس و وبسایت اقدام به درج در صفحات خود جهت دریافت لایک بیشتر میکنند. که البته بنده هیچ ناراحتی ندارم و سایر دوستان عکاس بیشتر از بنده از این مطلب ناراحت هستند.

اما کیفیت عکس فوق و اینکه در هیچ وبسایتی قرار نداشت موجبات تعجب بنده را فراهم کرد. از اینکه تصویر واترمارک ندارد یا نام وبسایت ندارد اصلا ناراحت نیستم و حتی خوشحالم که تصاویر هواگردهای نیروی هوایی کشورمان در اینترنت پخش میشود، همچنین بارها تصاویر خود را بدون واترمارک در فضای اینترنت گذاشته ام و از استفاده آن توسط دیگران هیچ ناراحتی ندارم، اما فقط تعجب کردم ولی ناراحت نشدم.

14 people like this