Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

نامه ای به ....

33 posts in this topic

پیشنهاد عالی یک رزمنده جانبازمحمد طولابی با مدت حضور ۱۰۴ماه جبهه در زمان جنگ و بعد از جنگ در مناطق مرزی کشور به رییس قوه قضاییه 

ریاست محترم قوه قضاییه حضرت آیت الله لاریحانی حفظ الله 
سلام علیکم 
بنده بعنوان یه رزمنده جانباز .باز نشسته که فکر کنم رکورد دار مدت خدمت در جبهه هستم یه پیشنهاد سازنده داشتم خدمت مبارکتون 
حال که جرائم و اختلاس فراگیر شده و جانشینان خدا بر روی زمین بیت المال را بیت الحال میدونند و تمام کسانی که الگوی زندگی ما بودند و عمر و‌جوانیمان را گوش بفرمان اونها بودیم اکثرا به کارهای حرام از نظر ما و‌ مباح از نظر اونها روی آورده اند و باعث رنجش اینگونه افراد که برای اختلاس تربیت نشده اند میشوند 
و به جهت اینکه تعداد افراد سالم کمتر از مجرمین است .
پیشنهاد میشود نیروی تجسس گذاشته شود و‌ انسانهای سالم را گرفته و به زندان بندازید و در عوض تمام زندانیان را آزاد بفرمایید 
اولا که با این کار خداوپسندانه باعث می شوید این افراد ایمانشان را از دست ندهند و بهشت را برایشان تضمین میکنید .چون بازماندگان از قافله شهادت هستند 
دوما .تعدادشان به مراتب کمتر است و زندانها خالی میشود و میتوان پیش سازمان حقوق بشر سرمان را بالا بگیریم که آمار زندانیان ما کمتر است .
دادگاها خلوت میشوند .و از سوی خوبیهای هم دارد .دیگر کسی به سفارت حمله نمیکند .دیگر کسی ادعای نیروهای خودسر را نمیتواند بکند چون در زندان تشریف دارند .دیگر کسی به برجام اعتراض نمیکند .دیگر فیش های آقازاده ها را منتشر نمیکنند و آبروی اونها را نمیبرند .دیگردر نماز جمعه شعار بر علیه کدخدا نمیدهند .
ضمنا اینگونه افراد چون آرزوی بهشت را دارند هر ماه چند نفر را داوطلب انتخاب کنید و اعدام کنید من شاهد بودم چطور برای سبقت گرفتن و به بهشت رفتن و قول مساعد روحانیون حوریان بهشتی تضمین شده منتظرشون بودند .برای معبر باز کردند روی سیم خاردار. ومین میخوابیدن و به خواب ابدی میرفتند ..
از این داوطلبها اعدام شود تا درس عبرتی باشه برای کسانیکه وسوسه خوب بودند به سرشان میزند 
خداوند شما مسئولین کشور را برای کدخدا نگهدارد 
التماس دعا 
جانباز رزمنده محمد طولابی

5 people like this

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت امیر حاتمی وزیر محترم دفاع

ضمن درود وسلام خدمت شما امیر سرافراز ارتش جمهوری اسلامی وتشکر وتقدیر از تلاشهای شما بزرگوار برای ارتقا معیشت کارکنان شاغل و بازنشستگان  خصوصا جانبازن وایثارگران  هشت سال دفاع مقدس

امیر محبوب دلها با عرض تاسف خدمتتان معروض میدارم همانگونه که کم وبیش اگاهی دارید قانون_مدیریت_خدمات_کشوری  از نواقص بسیار زیادی برخوردار است واصولا سنخیتی با ماموریتها وفلسفه وجودی نیروهای مسلح نداشته وندارد وبه هرصورت واز طرف هرکسی اجرای ان برای نیروهای مسلح پذیرفته شده  ونیروهای مسلح که تحت امر فرماندهی کل قوا امام خامنه ای هستنداز این  قانون تبعیت وتمکین نموده  ومی نمایند وبیش از این هم از سربازان ولایی ارتش وسپاه وناجا انتظار نمی رفت.اما بازنشستگان عزیز که عمدتا دلاوران جبهه جنگ وایثار وشهادت بوده اند انتظار کمک ومساعدت شما به عنوان مقام واسط بین عزیزان بازنشسته ودولت مردان ومقام معظم رهبری فرمانده کل قوا هستید را دارند

بنده به عنوان یک درجه دار بازنشسته وعضوی از بدنه ۸۰درصدی آرتش که اگر فراموش نکرده باشید در ل ۸۱کرمانشاه درخدمت شما بودم(بیژنالماسی )واز دلاوری وریز بینی ودقت نظر شما وعدالت و همه نگری شما آشنای کامل دارم وبه همین سبب چند مورد که خواسته ما بازنشستگان جانبازن وایثارگران است به سمع ونظر شما می ر سانم وامید وارم که همچون گذشته با اقدام خود بیش از پیش دنیا وآخرت خودرا پر بار تر نمایید

۱-پیگیری اصلاح ودائمی شدن قانون_مدیریت_خدمات_کشوری 

۲-پیگیری قانون ۲۰ درصد بیشتر لشکری نسبت به کشوری

۳-اجرای همسان_سازی  بازنشسته با شاغل همتراز خود حداقل با نود درصد

4-حذف بازه زمانی واجرای قانون مصوب مهرماه ۸۶ وپرداخت معوقات ان از تاریخ تصویب

با فصل ده قانون_مدیریت_خدمات_کشوری   بازنشستگان  ۵-حذف فصل سیزده وتطبیق

سالهای ۸۶ و۸۷ که به دلایل نامعلوم حق ایثارگری انان پرداخت نگردیده ومدت پنج سال است ظلم مظاعفی را تحمل میکنند  ۶- پیگیری وپرداخت حق ایثارگری بازنشستگان 

۷-پیگیری حق اشعه شاغلین وخصوصا بازنشستگان  که در دوران بازنشستگی عارضه ناشی از ادوات وتجهیزات نظامی پرتو زا گریبان گیرشان شده است واز این حق محروم شده اند 

در پایان از بازنشستگان  عزیز ودردمند تقاضا دارم با نشر حداکثری موجب شوید شاید این پیام به دست این امیر سرافراز برسد وبا شناختی که از امیر دارم  مطمعن هستم هرانچه را ازدستشان براید کوتاهی نخواهند کرد

از ادمین بزرگوار وعزیز کانال صدای ارتش بسیار سپاسگزارم که درد دل دردمندان و بازنشستگان را منتشر می کنند خداوند جزای خیر دنیا وآخرت عطا بفرماید

من اله توفیق

4 people like this

به نقل از کانال صدای ارتش:(بنده هیچ مسئولیتی ندارم)
روی سخنم با جناب سر لشکر موسوی هست.
جناب فرمانده من به عنوان همسر ارتشی از شما خواهش میکنم تشریف ببرید جانشین بسیج بشید و انقدر حرمت ارتش رو پایین نیارین. غرورم با حرفهاتون شکست. ما تمام سختی ها رو تحمل میکنیم برای اینکه همسرامون با خیال آسوده در ارتش خدمت کنن . شما روز ۲۹ فروردین اسمی از خانواده ارتشی ها بردین؟ توی سپاه هم خانواده انقدر‌ بی ارزشه؟
از وضع معیشت راضی نیستیم  فرمانده.
بی عدالتی غوغا میکنه. حواستون کجاست؟ به بسیج؟
بجای اینکه دنبال بودجه باشین به سازمان برسین مجیز میگین؟
این حق ما نیست و مطمئن باشین یه روزی باید جوابگو باشید.
به امید روزی که ارتش یه فرمانده لایق به خودش ببینه.فرمانده ای که غرور ارتشی داشته باشه 

3 people like this