Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

250 posts in this topic

بنده فکر نمی کردم این اطلاعات در یک ماهنامه تخصصی درج شود حتماً با هماهنگی حفاظت اطلاعات بوده . منظورم فرارفانتوم به عربستان می باشد . در هر صورت اگر یک مورد منتشر شده بعد از گذشت چندین سال شاید موارد بعدی نیز در برخی نشریات داخلی منتشر شوند .

2

البته موارد فرار متاسفانه زیاد بوده و اخبار و فیلمهای اونها به وفور در اینترنت موجوده

این ماحرا در 3  شماره پراکنده به جزییات فرار و بازگرداندن فانتوم پرداخته شده  که فقط داستان بازگشتش در دوشماره متوالی درج شده

و صد البته اینها از جزییات حمله به اچ 3 محرمانه تر نیست که اونهم با سرنگونی بعث عراق منتشر شده.

2

بله متأسفانه موارد فرار کم نبوده و صد البته فقط مختص نهاجا نبوده و در یگانهای دیگر نیز وجود داشته . عدم اشاره به جزئیات نیز به خاطر موارد حفاظتی بوده و برای همین در این مقاله ها منتشر نشده . اخبار تعدادی از آنها در اینترنت و به طور کلی فضای مجازی وجود دارد اما متأسفانه موارد فرار بیشتر بوده اند . اخباری که در فضای مجازی وجود دارد نیز تنها به موارد محدودی اشاره کرده اند .

2

در در 1/11/2019 در 4:18 PM، Crounus2000 گفته است :

من میگم یه برنامه ای بریزیم و از مجلاتی که داریم مقالات مفید و حالبش رو توی انجمن منتشر کنیم

مثلا یه بخش به نام نشریات  انجمن

چطوره

خوبه 

شروع کن 

2

عجالتا شماره 301 و 314 رو اگه کسی داره رو کنه

2

من هم برخی شماره های صنایع هوایی و تعدادی هم مجله پرواز دارم . اما یک نکته . آیا مطالب بایستی حتماً مربوط به هوانوردی باشند و یا امکان درج مطالب مربوط به نیروی زمینی و یا دریایی نیز امکان درجشان وجود دارد؟

2

در 5 دقیقه قبل، ناشناس عجیب گفته است :

امکان درج مطالب مربوط به نیروی زمینی و یا دریایی نیز امکان درجشان وجود دارد؟

درود و عرض ادب 

همه نیروها لطفا

2

درود و عرض ادب 

همه نیروها لطفا

عرض ادب خدمت شما مطالب بنده حقیر بیشتر شامل موارد هوانوردی هستند اما با این حال یک سری مقالات قدیمی مربوط به نیروی زمینی هستند که سر فرصت اطاعت امر کرده و تقدیم دوستان می نمایم . ارادت

2

فقط بفرست بیاد

اینقدر تعارف تیکه پاره نکن: NORMAL :

2

فقط بفرست بیاد

اینقدر تعارف تیکه پاره نکن: NORMAL :

ای به چشم , اطاعت امر .

2