Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

35 posts in this topic

همونطور که از اسم پست معلومه فقط فیلم های مربوط به هوانیروز رو در اینجا قرار میدیم

اولین پست انحصارا تقدیم میشه به جناب سرهنگ ملایری از پرواز یک فروند هلیکوپتر 214 هوانیروز 

کسی میدونه از اینها کجا گیر میاد ؟ 

دانلود با حجم 29 مگابایت 

15 people like this

کسی میدونه از اینها کجا گیر میاد ؟ 

Press TV فیلمهای نابی رو از ارتش نشون میده که هیچ جای دیگه من ندیده بودم ! این شبکه به آرشیو قوی دسترسی داره!

13 people like this

Press TV فیلمهای نابی رو از ارتش نشون میده که هیچ جای دیگه من ندیده بودم ! این شبکه به آرشیو قوی دسترسی داره!

معلومه که فیلم رو ندیدید و الا متوجه حرف من میشدی  :1 (7): 

12 people like this

معلومه که فیلم رو ندیدید و الا متوجه حرف من میشدی  :1 (7): 

چرا فیلم رو دیده بودم ولی فکر کردم منظور شما فیلمهای مربوط به هوانیروز میشه !  :1 (8):

11 people like this

خخخخخخخخ کاکو جان تو دهات ما از اینها زیاده حیف که ممنوع برای اونور اب   :fireman-thumbs-up-smiley-emotic  :clubhead:  :clubhead:  :clubhead:  :clubhead: 

14 people like this

KGrHqNq8FIy9iVkvqBST8tu4cw6058.jpg

T2eC16FwsE9suwytQBST8kS5gQ6058.jpg

T2eC16JzIFIfBkBO8BST8bI26058.jpg

T2eC16Rw4FIZyQ5LZBST8Rp6w6058.jpg

یه زمانی با برو بچ می خواستیم از اینا بسازیم (البته کبراشو) ....

(بدنه در داخل و موتورشم از انگلیس)

اگه دوستان پایه باشن میتونیم پروژشو راه بندازیم ، البته بعد از بازاریابی و مطالعات و تحقیقات مربوطه

(الان با اومدن پرینترهای سه بعدی کار خیلی ساده تر و اقتصادی تر هست)

12 people like this

دوستانی که مطلع هستند میشه بفرمایید یه کبرا با همین ابعاد چه قیمتیه؟؟؟؟؟؟

10 people like this

اگر مدلی حرفه ای و در مقیاسهای زیر 1:18 و با موتور توربینی بخواهید حداقل باید 12 میلیون تومان خرجش کنید. این 214 ظاهرا موتور براش لس داره ولی بازهم قیمتش نباید کمتر از 3 میلیون تومان باشه. برای داشتن یک مدل حرفه ای باید قریب به 15 میلیون خرج نمایید. حتی فیگور داخل آن حدود 120 هزار تومان برایتان آب میخورد.

11 people like this

این هم یک نماهنگ زیبا تقدیم به همه دلیرمردان سربلند هوانیروز 

دانلود با حجم 6.3 مگابایت 

8 people like this

اگر مدلی حرفه ای و در مقیاسهای زیر 1:18 و با موتور توربینی بخواهید حداقل باید 12 میلیون تومان خرجش کنید. این 214 ظاهرا موتور براش لس داره ولی بازهم قیمتش نباید کمتر از 3 میلیون تومان باشه. برای داشتن یک مدل حرفه ای باید قریب به 15 میلیون خرج نمایید. حتی فیگور داخل آن حدود 120 هزار تومان برایتان آب میخورد.

بابک خان به نظر شما قیمتش بالا نیست؟؟؟؟؟؟دلیل گرونیش چیه؟

9 people like this

فیلمی که ظاهرا بصورت مخفیانه گرفته شده از حضور هوانیروز در شرق کشور و مبارزه با اشرار مسلح 

این فیلم توسط یکی از اشرار و یا نیروهای نفوذی تهیه شده است 

دانلود با حجم 20 مگابایت 

11 people like this

فیلمی که ظاهرا بصورت مخفیانه گرفته شده از حضور هوانیروز در شرق کشور و مبارزه با اشرار مسلح 

این فیلم توسط یکی از اشرار و یا نیروهای نفوذی تهیه شده است 

دانلود با حجم 20 مگابایت 

کاکو فکر نمی کنم این عملیات جنگی باشه ، بیشتر شبیه یک تمرین گانری معمولی هست تا شرایط جنگی

ارتفاع نا مناسب هلیکوپترها ، سرعت بسیار کم ، دور زدن در شعاع کم و شلیک تنها چند راکت در هر راید پرواز و ....

دلایلی هست که باعث شده بنده چنین تصوری داشته باشم

اگر واقعاً درگیری با اشرار باشه که واقعاً جای بسی تأسف هست برای خلبانان که از سطح پایین آموزش برخوردار بوده و از سرعت عمل پایین و مهارت ناکافی رنج می برند ، چرا که با این ارتفاع بالا و سرعت پایین هدف قرار دادنشون با همون آر پی جی و یا تیربار (در تصویر) نباید کار دشواری باشه چه رسد به موشک حرارت یاب دوش پرتاب و ...

مگر اینکه فاصله اشون از محل استقرار اشرار بیش از دو کیلومتر باشه ، که اگه اینطوره پس اینهایی که فیلم میگیرن پس کین؟ و در راید آخر هم کبرا روی سر همین ها میاد.

؟؟؟؟

خدا بخیر کنه !!

شیطونه می گه یک کلیپ از درگیری در غرب کشور زمان جنگ بزارم تا ببینید درگیری واقعی یعنی چی !!! با چه سرعت و ارتفاع و حجم آتیش !!

9 people like this

شیطونه می گه یک کلیپ از درگیری در غرب کشور زمان جنگ بزارم تا ببینید درگیری واقعی یعنی چی !!! با چه سرعت و ارتفاع و حجم آتیش !!

دیدی بعضی وقتها شیطونه چه پیشنهادهای خوبی میده ؟ 

13 people like this

بابک خان به نظر شما قیمتش بالا نیست؟؟؟؟؟؟دلیل گرونیش چیه؟

متاسفانه دلیلش کاهش ارزش ارز داخلی در برابر ارز خارجی هست. البته جدای آن، قیمت بالای موتورهای پیستونی و مینی جت هم در گذشته بالا بود.

13 people like this

کاکو فکر نمی کنم این عملیات جنگی باشه ، بیشتر شبیه یک تمرین گانری معمولی هست تا شرایط جنگی

ارتفاع نا مناسب هلیکوپترها ، سرعت بسیار کم ، دور زدن در شعاع کم و شلیک تنها چند راکت در هر راید پرواز و ....

اگر اشتباه نکنم فیلم متعلق به پاکسازی کوههای شرق زاهدان از شر تروریستهای ریگی در پاییز 1388 میباشد.

12 people like this