Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

585 posts in this topic

di-NQHJ.jpg

14 people like this

یکی از خلبانان فراری هوانیروز !

58026422320389652640.jpg

10 people like this

جناب سرهنگ ملایری این خائن را میشناسند؟

11 people like this

تصویری از قهرمانان هوانیروز بنده فقط سرهنگ پرنیان رو که از آشناهامون هستند میشناسم بقیه رو اگه زحمتی نیست جناب سرهنگ ملایری زحمت بکشندمعرفی کنند

di-R1Y2.jpg

13 people like this

شهید وطن پور که کاملا مشخص هستند 

12 people like this

جناب ملایری آیا در میان خلبانان قدیمی هوانیروز اصفهان خلبانی بنام عبدالله سعیدی میشناسید؟  ایشان در جنگ هم شرکت داشتند و اگر درست بیادم مانده باشد یکبار هم زخمی شده بودند.

14 people like this

دوست خوبم جناب کیوار عزیز :

بنده طی تماسی که با سرهنگ ملک زاده داشتم فرمودند سعیدی داشتن که خلبان 214 بوده اما اسم کوچیکشون رو حضور ذهن نداشتند .

14 people like this

ممنون دوست گرامی .

12 people like this

di-BFM2.jpg

12 people like this

di-R1Y2.jpg

نفر سمت راست شهید وطن پور : سرگرد خلبان هرمز رحیمی

و خلبان هرمز رحیمی 30 سال بعد در تصویر زیر :

خلبانهای هوانیروز از راست : بهمن خاقانی - زنده یاد مرتضی بنی جمالی - حسین ایرانمنش - هرمز رحیمی - ایرج یله - داوود روحی پور ( بزرگواری که نشسته و دست روی میز گذاشته اند و نفر ایستاده آخر را نمی شناسم )

8d8a23fd6082.jpg

18 people like this

کلافه جان خیلی حال کردم معین فروغی رو معرفی کردی . ما با این مرد خیلی خاطره داریم . گردان هجومی پشتیبانی عمومی اصفهان . اگر چند سال در بد ترین شرایط با معین فروغی می بودی برات بهشت بود از بس میخندیدی . خودش نمی خندید اما اطرافیان از حرف هاش روده بر می شدند . تو عملیات گردان کار می کرد . با فرمانده گردان دعواش شده بود و دنبال فرصت تا دق و دلیش رو خالی کنه . فرمانده گردان بهش زنگ زد . کارش داشت . وقتی فهمید اونطرف فرمانده گردانه الکی ده بار هی گفت الو الو الو به بهانه اینکه صداش رو نمی شنوه . بعد شروع کرد به فحش دادن که فلان فلان شده چرا مزاحم تلفنی میشی . چرا شماره رو میگیری و حرف نمی زنی و تا دلش خواست بهش بد و بیراه گفت و گوشی رو گذاشت . فرمانده گردان قرمز شده و عصبانی اومد تو دفتر معین فروغی و گفت این دری وری ها چی بود می گفتی . معین خودش رو زد به اون درش و گفت کی کجا . فرمانده گفت من بودم داشتم باهات صحبت می کردم . معین عذر خواهی کرد و گفت ببخشید صداتون نمی اومد . فرمانده گفت سریع تلفنچی رو بگید بیاد درستش کنه . وقتی رفت معین گفت آخ جون دلم خالی شد

باباش استوار ارتش بود . می گفت این بابای من فلان فلان شده سی سال خدمت کرد و تیر اندازی نکرد مگر بطرف سیبل . من بد بخت تا استخدام شدم اول انقلاب شد و بعد هم کردستان و بعد هم جنگ

ارومیه ماموریت بودیم . دسته جمعی رفتیم حمام عمومی . اونجا بجای لنگ پارچه ای پلاستیک سفره ای بهمون دادند . پلاستیک از این جهت که دیگه نخوان پهن کنند تا خشک بشه . ما هر کدوم یکی برداشتیم و پوشیدیم . تو همه پلاستیک ها یکیش شفاف بود و معنی گشت اون رو پیدا کرد و پوشید . هر چی گفتیم بده بدنت پیداست . زیر بار نرفت و گفت میخوام ابروی صاحب حمام را ببرم که چرا بجای لنگ پلاستیک میده

اگر بخوام بگم زیاده . وقتی باهاش ماموریت بودیم اصلا گذر زمان رو احساس نمی کردیم از بس ما رو می خندوند . خداوند رحمتش کنه و شما رو هم بیامرزه که عکس این بنده خدا رو گذاشتی . یادش بخیر

24 people like this

جناب سرهنگ ملایری این خائن را میشناسند؟

با سلام

خیلی فکر کردم متاسفانه اسمشون رو فراموش کرده ام . یادم اومد عرض خواهم کرد . قبل از فرارش تو پسوه نزدیک بود خودش و من رو به کشتن بده . من اومدم تو هاور و ایشون درست از چند متری بالای سر من رد شد . بچه های فنی که روی زمین بودند می گفتند حدود ده بیست سانت فاصله داشته با ملخ هلی کوپتر من . من بعدا بهش اعتراض کردم و اون چیزی نگفت اما وقتی پرواز کرد که بره تو رادیو فحش بارونم کرد . البته هم گروهی نبودیم و الا حالش رو می گرفتم . اسمش یادم اومد عرض خواهم کرد

23 people like this

با سلام

خیلی فکر کردم متاسفانه اسمشون رو فراموش کرده ام . یادم اومد عرض خواهم کرد . قبل از فرارش تو پسوه نزدیک بود خودش و من رو به کشتن بده . من اومدم تو هاور و ایشون درست از چند متری بالای سر من رد شد . بچه های فنی که روی زمین بودند می گفتند حدود ده بیست سانت فاصله داشته با ملخ هلی کوپتر من . من بعدا بهش اعتراض کردم و اون چیزی نگفت اما وقتی پرواز کرد که بره تو رادیو فحش بارونم کرد . البته هم گروهی نبودیم و الا حالش رو می گرفتم . اسمش یادم اومد عرض خواهم کرد

جناب سرهنگ ، ببخشید احتمالا اسمش رحیمی دره‌باغ نیست ؟

16 people like this

کلافه جان خیلی حال کردم معین فروغی رو معرفی کردی .. یادش بخیر

جناب سرهنگ آقا مهدی زحمت این عکس رو کشیدن نه بنده 

di-57PF.jpg

15 people like this