Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

فیلم فیلم های نیروی هوایی

70 posts in this topic

تو داریو کامپیوتر ام :1 (7): :1 (7): :1 (7):

22.gif

یا نباید میگفتی یا حالا که گفتی باید لینکشو بذاری :65341738605097714580: :65341738605097714580:

9 people like this

22.gif

یا نباید میگفتی یا حالا که گفتی باید لینکشو بذاری :65341738605097714580: :65341738605097714580:

این فیلم رو با مرارت های بسیار ضبط کردم

اجازه دانلود نمیداد و دانلود منیجر و ... به هیچ دردی نخوردند آخرش شروع کردم از دسکتاپ فیلم گرفتن ولی مشکل صدا بود اول میکرفن رو کردم تو اسپیکر ولی صدای باد میومد یا صدا واضح نبود بعد رفت ام پشت کیس و با کانکتور خروجی اسپیکر رو به میکروفن وصل کردم که یه ویزه کوچیک میده ولی قبل قبوله ، خلاصه یه 500 مگی حجم ام رو خورد و برای همین 17 دقیقه 2 ساعتی وقت گذاشتم

بعد خروجی ( فیلمی که از دسکتاپ گرفته بودم ) حجم اش شد 6 گیگ :1 (19): :1 (19): :1 (19):  اون رو تبدیل کردم بدون این که کیفیت اش خراب شه و حجم اش شد 75 مگ

بعد همون لحظه اومدم رو مدیا فایر آپلود کردم ( لینک دانلود اش هنوز فعاله ) بعد خواست ام این فیلم رو به جناب سرهنگ مازندرانی تقدیم کنم اومدم لینک رو قرار بدم دیدنم نوشته انجمن گنج جنگ برای تعمیر بسته است ، غیر فعال است از این حرف ها  ، خلاصه همه زحمت ها و زمانی که گذاشت ام برا هیچی بود ، بدجور حالم گرفته شد

بعد هم که کلا یادم رفت تا فیلم امروز رو دیدم و یاد اون افتادم

خلاصه این فیلم باید باید تقدیم بشه به یکی ، جناب مازندرانی هم نیست که بهش تقدیم کنم ، چیکار کنم حالا ؟

12 people like this

اجازه دانلود نمیداد و دانلود منیجر و ... به هیچ دردی نخوردند آخرش شروع کردم از دسکتاپ فیلم گرفتن ولی مشکل صدا بود اول میکرفن رو کردم تو اسپیکر ولی صدای باد میومد یا صدا واضح نبود بعد رفت ام پشت کیس و با کانکتور خروجی اسپیکر رو به میکروفن وصل کردم که یه ویزه کوچیک میده ولی قبل قبوله ، خلاصه یه 500 مگی حجم ام رو خورد و برای همین 17 دقیقه 2 ساعتی وقت گذاشتم

بعد خروجی ( فیلمی که از دسکتاپ گرفته بودم ) حجم اش شد 6 گیگ :1 (19): :1 (19): :1 (19):  اون رو تبدیل کردم بدون این که کیفیت اش خراب شه و حجم اش شد 75 مگ

بعد همون لحظه اومدم رو مدیا فایر آپلود کردم ( لینک دانلود اش هنوز فعاله ) بعد خواست ام این فیلم رو به جناب سرهنگ مازندرانی تقدیم کنم اومدم لینک رو قرار بدم دیدنم نوشته انجمن گنج جنگ برای تعمیر بسته است ، غیر فعال است از این حرف ها  ، خلاصه همه زحمت ها و زمانی که گذاشت ام برا هیچی بود ، بدجور حالم گرفته شد

خلاصه این فیلم باید باید تقدیم بشه به یکی ، جناب مازندرانی هم نیست که بهش تقدیم کنم ، چیکار کنم حالا ؟

حالا چرا یه نفر؟به من تقدیمش کن تا منم به همه تقدیمش کنم :green-beret-smile:

جناب سرهنگ مازندرانی عزیز غایبه خب به پسرشون تقدیم کن اونم به من منم به همه اینطوری اصن بهتره... :1 (17):

11 people like this

چرا مثل آماتورها فیلم ضبط میکنی !!!!!!!!!!!!!!! :1 (1): 

نرم افزار کامتازیا _CAmtasia _ رو روی کامپیوترت نصب کن  اونوقت از کل مونیتور با هر کیفیتی و هر فرمتی که بخوایی خودش ضبط میکنه 

حتما وسط فیلمبردای دستت لرزش هم داشته  آره ؟؟؟؟؟!!!!!!!1 :1 (4): 

12 people like this

چرا مثل آماتورها فیلم ضبط میکنی !!!!!!!!!!!!!!! :1 (1): 

نرم افزار کامتازیا _CAmtasia _ رو روی کامپیوترت نصب کن  اونوقت از کل مونیتور با هر کیفیتی و هر فرمتی که بخوایی خودش ضبط میکنه 

حتما وسط فیلمبردای دستت لرزش هم داشته  آره ؟؟؟؟؟!!!!!!!1 :1 (4): 

کی ؟ من ؟

من با نرم افزار TechSmith Camtasia Studio 6.0.3 فیلم گرفتم .

اگه با دوربین فیلم میگرفتم چطوری حجم اش میشد 6 گیگ ؟ :1 (19): :1 (19): :1 (19):

11 people like this

و ما همچنان در انتظار کلیپ آرش هستیم :1 (4):

10 people like this

از نرم افزارهای کانورتر هم استفاده کردی ؟_converter 

از فرمتهای mp4 -mpeg -ویا WMV استفاده کن 

من تونستم روی یک سی دی 4 تا فیلم بیشتر از 90 دقیقه رو با کیفیت مناسب رایت کنم 

9 people like this

از نرم افزارهای کانورتر هم استفاده کردی ؟_converter 

از فرمتهای mp4 -mpeg -ویا WMV استفاده کن 

من تونستم روی یک سی دی 4 تا فیلم بیشتر از 90 دقیقه رو با کیفیت مناسب رایت کنم 

آره دیگه با 4easyconverter حجم رو از 6 گیگ به 75 مگ بدون این که کیفیت خراب بشه رسید فورمت هم avi هست

10 people like this

فعلا این رو داشته باشید

اولین شلیک تامکت

اولین شلیک آزمایشی موشک فونیکس توسط تامکت. در این آزمایش 6 فروند هدف متحرک به صورت همزمان توسط تامکت رهگیری شده و به آنها حمله می شود.

http://hw7.asset.aparat.com/aparat-video/957a9b60968425d80e969a23992423411425183.mp4

13 people like this

فرمت avi بالاترین کیفیت و بالاترین حجم رو بهت میده برای همین فرمت رو عوض کن مخصوصا WMV رو امتحان کن 

اصلا لینک اون سایت رو به من بده ببینم میتونم کاری بکنم یا نه ؟

8 people like this

فرمت avi بالاترین کیفیت و بالاترین حجم رو بهت میده برای همین فرمت رو عوض کن مخصوصا WMV رو امتحان کن 

اصلا لینک اون سایت رو به من بده ببینم میتونم کاری بکنم یا نه ؟

کیفیت به طور وحشتناکی میاد پایین

این فیلم رو همون لحظه آپلود کردم و لینک مدیافایر اش رو همین الان دارم :1 (7): :1 (7): :1 (7):

8 people like this

کیفیت به طور وحشتناکی میاد پایین

این فیلم رو همون لحظه آپلود کردم و لینک مدیافایر اش رو همین الان دارم :1 (7): :1 (7): :1 (7):

لینکو میذاری یا گرای شیرازو بدم آتشبار؟ :dry:

9 people like this

نـــــــــه  خیـــــــر!!!!

ایشون مثل اینکه هنوز با استخبارات انجمن آشنایی ندارن و فکر کنم بد جوری نیاز به آچار کشی دارن

دوستان یه محبتی کنن و ایشون رو تا زیر زمین استخبارات همراهی کنن تا بهفمه که توی کف گذاشتن بقیه چه عواقب هولناکی داره  :policeman-smiley-emoticon-1: 

اونوقت بشمار 3  لینک رو میزاری توی انجمن :1 (17): 

8 people like this

اگر در سرعت دانلود یا اپلود ویدیویی مشکل دارین من میتونم کمک کنم.

9 people like this