Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

فیلم فیلم های نیروی هوایی

66 posts in this topic

اگر در سرعت دانلود یا اپلود ویدیویی مشکل دارین من میتونم کمک کنم.

فینکس جان سرعت اینترنت بلاد کفر چنده و قیمت هاش چطوریه؟؟؟

10 people like this

فینکس جان سرعت اینترنت بلاد کفر چنده و قیمت هاش چطوریه؟؟؟

دوست عزیزم بلاد کفر انواع اقسام سرویس اینترنت موجوده. بنده از اینترنت - 60Mbps - استفاده میکنم و بابت ان فعلا ماهی 59 دلار + مالیات ان پول میدهم. البته ان 60mbps سرعت دانلود هست. آپلود اینترنت من سرعت بمراتب کمتری دارد.

این قیمت ها با سرعت اینترنت بالا پایین میشه. مثلا ارزانترین سرویس که DSL هست اما سرعتش کم هست 10 Mbps شاید حدود 30$ + مالیات ان باشد. ان مالیات هم بنا به منطقه زندگی شما فرق میکند. معمولا در امریکا زیر ٨ درصد هست و در کانادا هم بستگی داره کجا باشید و ان هم متغیرست.

هرچند تمام کافی شاپ ها رستورانها و ایستگاه های مترو زیرزمینی در بعضی شهرها اینترنت مجانی بیسیم wifi دارند.

9 people like this

دوست عزیزم بلاد کفر انواع اقسام سرویس اینترنت موجوده. بنده از اینترنت - 60Mbps - استفاده میکنم و بابت ان فعلا ماهی 59 دلار + مالیات ان پول میدهم. البته ان 60mbps سرعت دانلود هست. آپلود اینترنت من سرعت بمراتب کمتری دارد.

این قیمت ها با سرعت اینترنت بالا پایین میشه. مثلا ارزانترین سرویس که DSL هست اما سرعتش کم هست 10 Mbps شاید حدود 30$ + مالیات ان باشد. ان مالیات هم بنا به منطقه زندگی شما فرق میکند. معمولا در امریکا زیر ٨ درصد هست و در کانادا هم بستگی داره کجا باشید و ان هم متغیرست.

هرچند تمام کافی شاپ ها رستورانها و ایستگاه های مترو زیرزمینی در بعضی شهرها اینترنت مجانی بیسیم wifi دارند.

من نمیدونم چرا این بلاد کفر همه چیزش اینجوری داغونه  تو بلاد ما که اصلا اینترنت با سرعت کم نداریم من خودم سرعت اینترنتم عالیه(256kbp) با این سرعت میتونم فیلمهای فول اچ دی رو مستقیم تماشا کنم . :1 (17): همه چی ارومه من چقدر...

فونیکس جان احیانا اونجا رودخونه هاش شیر و عسل نداره والا این تعاریفی که من از اونجا میشنوم بیشتر شبیه وعده های الهیه که میگن اون دنیا بهش میرسیم  اینترنت 60mbp؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :1 (1):

اینجا  خود شرکتهای اینترنتی هم فکر نکنم همچین سرعتی رو داشته باشن

12 people like this

من نمیدونم چرا این بلاد کفر همه چیزش اینجوری داغونه  تو بلاد ما که اصلا اینترنت با سرعت کم نداریم من خودم سرعت اینترنتم عالیه(256kbp) با این سرعت میتونم فیلمهای فول اچ دی رو مستقیم تماشا کنم . :1 (17): همه چی ارومه من چقدر...

فونیکس جان احیانا اونجا رودخونه هاش شیر و عسل نداره والا این تعاریفی که من از اونجا میشنوم بیشتر شبیه وعده های الهیه که میگن اون دنیا بهش میرسیم  اینترنت 60mbp؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :1 (1):

اینجا  خود شرکتهای اینترنتی هم فکر نکنم همچین سرعتی رو داشته باشن

نه شیر و عسل نداریم اما حوریان بهشتی هستند.

10 people like this

الوعده وفا

این هم چند تا فیلم زیبا و دوست داشتنی

فیلم اول تامکت بر پشت کشنده در تهران

http://www.mediafire.com/download/n7gdhrx713w6c4u/318d2f55526355377a2e78f33244c116705817.mp4

فیلم دوم روز نیروی هوایی 1349 که دوستان هم گذاشتند این رو داشته باشید برای وقتی که لینک دانلود اون خراب بشه

http://www.mediafire.com/download/o88j9po3zh69jjd/%D8%B1%D9%88%D8%B2+%D9%86%DB%8C%D8%B1%D9%88%DB%8C+%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%A6%DB%8C+%D9%A1%D9%A3%D9%A4%D9%A9.flv

فیلم سوم جلسه بریفینگ هست که در اون خلبانان عزیز فانتوم حضور دارند ( چه پایگاهی نمیدونم ) من تو این عزیزان فقط شهید دوران رو که همون اول نشسته تشخیص دادم 

http://www.mediafire.com/download/dpfhmefldyh47sn/shahid-doran1.mp4

فیلم چهارم سوخت گیری هوایی تامکت ( البته فکر کنم آخرش سوخت گیری هم نکرد هی وصل میشد هی جدا میشد :1 (19): :1 (19): :1 (19):  )

http://www.mediafire.com/download/2p5ipr7b4e0qb7x/air+refulling+fighter+iranian+tomcat.mp4

فیلم پنجم همون فیلم سال 56 هست که توصیه میکنم دوستان از دست ندهد ( یه نویزی هم رو صدا هست که بابت اش پوزش میخوام )

دقیقه 1 و 11 ثانیه رو هم ببینیند ( نمیدونم کی هست اش ولی  انصافا قدرت صدایی داره )

این فیلم رو تقدیم میکنم به کلیه عزیزان و همراهان رهروان ارتش بخصوص و بخصوص عقاب دریایی دوستداشتنی مون که از سفر دور و دراز خودش برگشته و به امید خدا این سری مدتی موندگاره

http://www.mediafire.com/download/81r6q63d9cirmb3/1356.avi

10 people like this

فیلم پنجم همون فیلم سال 56 هست که توصیه میکنم دوستان از دست ندهد ( یه نویزی هم رو صدا هست که بابت اش پوزش میخوام )

دقیقه 1 و 11 ثانیه رو هم ببینیند ( نمیدونم کی هست اش ولی  انصافا قدرت صدایی داره )

این فیلم رو تقدیم میکنم به کلیه عزیزان و همراهان رهروان ارتش بخصوص و بخصوص عقاب دریایی دوستداشتنی مون که از سفر دور و دراز خودش برگشته و به امید خدا این سری مدتی موندگاره

http://www.mediafire.com/download/81r6q63d9cirmb3/1356.avi

اگه کلیپ هایی که بهت داده بودم رو دیده بودی لازم نبود خودت اینقدر توی زحمت بندازی، این هم بینشون بود بدون اون صدای اضافه و حجم کمتر  :green-beret-smile:

8 people like this

اگه کلیپ هایی که بهت داده بودم رو دیده بودی لازم نبود خودت اینقدر توی زحمت بندازی، این هم بینشون بود بدون اون صدای اضافه و حجم کمتر  :green-beret-smile:

اول که این مال 1 یا دو سال پیشه ( کی گنج جنگ رفت واسه تعمیر ؟ مال همون موقع )

دوم نگاه کردم ندیدم ( اسم پوشه بده ) ندادی بهم

13 people like this

نه شیر و عسل نداریم اما حوریان بهشتی هستند.

کربلا گفتی و کردی کبابم.....

14 people like this

آرش جان اون تامکت که پشت کشنده هست ماکته فکر کنم اصفهانه که دارن میبرنش برای نصب در میدان لاله.

12 people like this

اونجایی که فیلم رو گرفته بود نوشته بود تهران ، پای خودش من که اصلا نتونستم فرق این دو شهر رو از تو خیابون متوجه بشم

12 people like this

والا نمیدونم...اینم عکسش

48342441783297919501.jpg

12 people like this

...

حذف شد

10 people like this

...

حذف شد

AH-1j جان ، دیگه ظاهرا پست‌هاتون داره از 24 ساعتی به سه چهار ساعتی تبدیل می‌شه ها ، من که همش توی انجمن هستم ، تا حالا دو سه تا از این پست‌های حذف شد رو دیده‌ام و توی خماری موندم ، شما رو به خدا رعایت حال ما را هم بفرمایید.

17 people like this