Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

جام جهانی فوتبال -- 2014 World Cup

106 posts in this topic

جام جهانی فوتبال

کدام تیم قهرمان خواهد شد؟ و تیم ملی چه نتایجی خواهد گرفت؟؟

دوستان فوتبالی این گوی و این میدان:

10 people like this

والا فونیکس جان تا حالا که تو این جام نتایج غیرقابل انتظار بودن نمیشه زیاد پیش بینی کرد ! اما من به دوستان یه پیشنهاد دارم تو سایت زیر به مسابقه پیش بینی هست هر کی مایله شرکت کنه و امتیازشو اینجا مطرح کنه

لینک شرکت در مسابقه پیش بینی

http://wcup2014.varzesh3.com/

من که از دیروز ثبت نام کردم 3 امتیاز دارم

10 people like this

قهرمان احتمال زیاد آلمان باشه برزیل وهلندهم شانس دارن برای قهرمانی

ایران هم باهمین 1امتیازکاروتموم میکنه.

اماشگفتی سازاسپانیابودتودوبازی7گل خوردو1گل زدکه تازه پنالتی مشکوکی بود.

10 people like this

راستش من خودم زیاد فوتبالی نیستم اما شنیدم ظاهرا کاسیاس چهار دستو پا دنبال توپ میرفت

10 people like this

اسپانیا تیم پیری شده دیگه شادابی قبل رونداشت

8 people like this

حذف اسپانیا شیرین ترین اتفاق ممکن برای من بود

چیزی که دز بازی ایران ونیجریه برام جالب بود

1 قدرت بدنی ایرانی ها بود بر عکس چیزی که فکر میکردم نیجریه ای ها قوی تر باشند ولی تو تمام درگیری ها بازیکنان نیجریه کم می آوردند که نشون از بدون رو فورم بازیکنان ایرانی داره

2  نکته ای که تو بازی دیروز ایران خیلی برام جاب بود این بود که وقتی قوچان نژاد دروازه بان نیجریه رو بغل میکنه طرف خیلی شاکی ( قیافه اش حتی ترسیده هم بود ) میشه . تو این فکر بودم اگه چند بار دیگه این کار رو میکرد دروازبان نیجریه خودش برای ایران گلزنی میکرد که قوچان نژاد دست از سرش برداره

13 people like this

جالب اینه که پولادی بعدازمولربهترین بازیکن دوراول شد

10 people like this

حقیقی هم خوشتیپ ترین!و لباس ایران هم از لحاظ طراحی آخرین!

10 people like this

جالب اینه که پولادی بعدازمولربهترین بازیکن دوراول شد

انصافا خوب دفاع کرد

حقیقی هم خوشتیپ ترین!و لباس ایران هم از لحاظ طراحی آخرین!

ندزدن اش خوبه ، خاطر خواه زیاد پیدا کرده

10 people like this

اره قوچان نژاداعصاب دروازه بان نیجریه روخراب کرده بود

10 people like this

این جام خیلی داره جالب میشه انگلیس باخت ودرآستانه حذف قرارگرفت قهرمان جام قبلی هم حذف شدشایدامسال ایران قهرمان شدخداروچه دیدی.. :green-beret-smile:

البته همسرلیونل مسی طی پیامی به همسرش تهدیدش کرده اگه به حقیقی گل بزنه خونه راهش نمیده. :1 (17):  :1 (17):

9 people like this

دم بچه های تیم ملی گرم بعد از بازی ایران استرالیا  از هیچکدوم از بازیهای تیم ملی خوشم نیومد این اواخر هم اصلا بازیشونو نگاه نمیکردم اما امشب خیلی حال داد هرچند اون گل اخرشو خراب کرد

11 people like this

زنده باد تیم ملی فوتبال ایران خدایش حال کردم . هرچند باختیم اما آرزانتین ها اینگار برزیل رو برده بود که اونجوری خوشحالی می کردن همین یه دنیا ارزش داشت . دم همه بازکنان و کادر فنی ایران گرم . بنظر بنده بوسنی رو میزنیم . حتی اگه صعود هم نکنیم این بازی امشب ملی پوش های با غیرت ما به اندازه برد و صعود می ارزید .

11 people like this

بنده اشکم دراومد .گل ناخواسته ای بود ولی مسی هم بازیکن بزرگیه و برای همین کاراش مسی شده .از اینکه فوتبال رده چهل و پنجم در مقابل رده دوم دنیا اینطوری  مردانه جنگیدند غرورم برانگیخته شد و فکر نمیکردم کی روش چنین تیمی را ساخته باشه .دستش درد نکنه و هرچی گرفته نوش جونش .این سرود خیلی زیبا هم تقدیم به همه وطن پرستان ایران زمین

http://dl.easymusic.ir/music/93/3/Hamed%20Mahzarnia%20-%20Ghahremane%20Irani.mp3

11 people like this

حالا تقریبا معنی با غیرت جنگیدن رو دارم می فهمم

وقتی یک حریف قدرتی در در گیری های فیزیکی جلوی تیمت کم میاره وقتی یک تیم درجه یک و پر ستاره اعصابش بهم میریزه که چرا موفقیت کسب نمیکنه و بعد از زدن یک گل دومتر میپره هوا

تازه میشه فهمید غیرت یعنی چی 

پارامتری که در بازی لبنان همراه ما نبود و ما به این تیم یکبار باختیم

نشون میده که اگر یه خورده مثل دفیقه 91 دچار غرور کاذب نشیم و از چهار چوب تیمی خارج نشیم اگر بیخود از اسم و رسم تیمهای دنیا نترسیم و وحشت زده نشیم

و با برنامه و بدون حرف و حدیث به جلو نگاه کنیم ؛ قهرمانی دنیا هم دور از دسترس ما نیست

به نظر من ما دیشب جلوی آرژانتین یک فینال زود هنگام رو در مقدماتی جام داشتیم 

و سطح بازی ما در لحظاتی بالاتر از مدعی قهرمانی قرار داشت پس اگر تا فینال هم صعود کنیم جای تعجب نداره 

به امید صعود ایران هم در والیبال و هم در فوتبال

11 people like this