Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

موضوعات شرم آور

82 posts in this topic

چند سال پیش میخواستم برم تهران برای کار های تحقیقاتی . سر راه ترمینال دیدم چند هزار نفری جمع شده بودند . ایکاش راهم را کج میکردم و کنجکاو نمی شدم ببینم چه خبره . وقتی رفتم داخل مردم دیگه گیر افتادم و از بخت بد درست لحظه ای بود که مادر مقتول دوید و صندلی رو از زیر پای قاتل کشید . با اینکه تو جبهه ها مرده و زخمی و استخوان ران بیرون زده و روده در اومده و از اینجور زخمی ها خیلی دیده بودم اما جان کندن یک نفر اینجوری آنچنان اثر بدی دری روح روانم گذاشته که تا آخر عمر باید باهاش بسازم . پدر مقتول دایی قاتل بود و دلش نیومد صندلی رو از زیر پای پسر خواهرش بکشه اما زن دائیه دوید و این کار رو کرد . من کاری ندارم که اعدامش بحق بوده یا ناحق چون قاضی نیستم اما محل اعدام درست جلو چند تا مدرسه و دبیرستان بود و حد اقل یک سوم تماشاچیان بچه های خردسال تا نوجوان و جوان بودند . جان کندن و دست و پا زدن یک انسان درست جلو چشمان بچه هایی که روحشان ظریف و بدون خش است . نمیدانم آیا مردمی در جهان وجود دارند که برای تماشای یک اعدام و جان کندن یک انسان ساعت ها منتظر بمانند ؟ ایا واقعا اعدام در ملاء عام درست است یا غلط . نمیدانم اما این را میدانم که اون اعدام اثر بسیار مخربی در وجود من گذاشته بسیار مخرب 

12 people like this

باسلام وعرض خسته نباشید بنده هنوز هم دلم میخواهد با اعضای محترم سایت با ایمیل ارتباط برقرار کنم ازجمله مدیر محترم جنابkalafe2006عزیز به هرجهت اگر برای شما سرور گرامی مرا ازطریق این ایمیل nitrat74@gmail.comراهنمایی کنید درضمن ایمیلتان راخواندوبسیار مسرور وخوشحال که توانستم باشما عزیز گران قدر ارتباط برقرار کنم وباید عرض کنم که بنده بسیار مفتخرم که عضو سایت بسیار خوبتان هستم  البته  مشکلی که داشتم به احتمال قوی این بود که درواقع عضویت بنده فعا ل نشده بودکه شما دوست عزیز لطف کردی واین کار راانجام دادی به هرجهت بابات سایت خیلی خوبی که دارید به شما تبریک میگویم خلاصه نمیدانید چه لطف بزرگی درحق بنده ی کمترین کردید  بنده با نام کاربری ناشناس عجیب عضو سایتتان هستم البته خواستم برایتان ایمیل کنم تا نیازی نباشد درسایت مطرح شود واگر به ایمیلم پاسخ دهید خیلی از شما ممنون میشوم و درمورد ایمیل تان باور بفرمایید باسختی توانستم ادرس ایمیلتان را بدست اورم بازهم منتضر ایمیلتان هستم ارادتمند ناشناس عجیب

8 people like this

باسلام وعرض خسته نباشید بنده هنوز هم دلم میخواهد با اعضای محترم سایت با ایمیل ارتباط برقرار کنم ازجمله مدیر محترم جنابkalafe2006عزیز به هرجهت اگر برای شما سرور گرامی مرا ازطریق این ایمیل nitrat74@gmail.comراهنمایی کنید درضمن ایمیلتان راخواندوبسیار مسرور وخوشحال که توانستم باشما عزیز گران قدر ارتباط برقرار کنم وباید عرض کنم که بنده بسیار مفتخرم که عضو سایت بسیار خوبتان هستم  البته  مشکلی که داشتم به احتمال قوی این بود که درواقع عضویت بنده فعا ل نشده بودکه شما دوست عزیز لطف کردی واین کار راانجام دادی به هرجهت بابات سایت خیلی خوبی که دارید به شما تبریک میگویم خلاصه نمیدانید چه لطف بزرگی درحق بنده ی کمترین کردید  بنده با نام کاربری ناشناس عجیب عضو سایتتان هستم البته خواستم برایتان ایمیل کنم تا نیازی نباشد درسایت مطرح شود واگر به ایمیلم پاسخ دهید خیلی از شما ممنون میشوم و درمورد ایمیل تان باور بفرمایید باسختی توانستم ادرس ایمیلتان را بدست اورم بازهم منتضر ایمیلتان هستم ارادتمند ناشناس عجیب

ضمن عرض درود و ادب خدمت شما دوست عزیز 

لطفا مطالب از این دست را از طریق پیام خصوصی ارسال بفرمایید 

7 people like this

گام دوم کمپین "نه" به آزار حیوانات در سیرک ها

مدیر دیده بان حقوق حیوانات گفت: محیط زیست قم ممنوعیت فعالیت سیرک در این استان را اعلام کرد. پس از خراسان رضوی این دومین استانی است که اجازه فعالیت سیرک ها و آزار و اذیت حیات وحش را نمی دهد.

شهرام امیری شریفی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: نماینده اداره کل محیط زیست استان قم با قرائت پیام مدیر کل محیط زیست استان قم در رابطه با ممنوعیت فعالیت سیرک ها در این استان و رونمایی از دومین استان عاری از حیوان آزاری در سیرک ها، از انتشار دو کتاب زیست محیطی با همکاری مراجع دینی خبر داد.

وی افزود: محیط زیست قم با یادآوری استان قم به عنوان یک استان مذهبی و با استناد به اجماع مراجع تقلید بر حرمت حیوان آزاری در سیرک ها، ممنوعیت فعالیت سیرک های حیوانات در استان قم را رسما اعلام کرد.

همچنین دکتر علی رکنی مدیر کل محیط زیست قم اظهار داشت: استان قم از استانهای پیشرو در برخورد با حیوان آزاری است. 

وی با بیان اینکه مسئولان این استان در زمینه حفظ محیط زیست ارتباط نزدیکی با علما و مراجع دارند، افزود: حیوان آزاری و هرگونه ایراد صدمه به محیط زیست بر خلاف دستورات صریح دینی محسوب می شود.

IMG16322148.jpg

رکنی همچنین مجموعه تحت امرش را موظف و مایل به برخورد با تمامی مظاهر تخریب محیط زیست دانست.

مدیر دیده بان حقوق حیوانات تصریح کرد: استان قم یکی از موفق ترین استانها در ترویج نگرش اخلاقی به محیط زیست به عنوان یک مساله چند بعدی بوده است.

به گفته وی، به همین منظور لوح تقدیر "استان سبز" به اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم به جهت عدم صدور مجوز راه اندازی سیرک در این استان تقدیم شد.

شریفی ضمن قدردانی از تلاش محیط بانان کشورمان در جهت حفاظت از محیط زیست، خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت و جایگاه آموزه های دینی در تعمیق فرهنگ زیست محیطی در جامعه و حفاظت مسوولانه و متعهدانه از محیط زیست، دو کتاب ارزشمند رساله احکام محیط زیست و حفاظت از محیط زیست در آیات و روایات به همت اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم برای نخستین بار در کشور تدوین شده است.

IMG13015303.jpg

منبع

12 people like this

خدا کنه هدف همین باشه نه چیز دیگه  :1 (9):

10 people like this

سیرک آذربایجان در ساری

"سیرک آذربایجان برای اوقات فراغت و ایجاد هیجان و سرگرمی در ساری به اجرای برنامه می پردازد."

IMG19330785.jpg

IMG19330803.jpg

IMG19330818.jpg

IMG19330954.jpg

IMG19330734.jpg

بیچاره خرسه به چیزی که دیگه شباهت نداره خرسه!

16 people like this

خدا کنه سر و کارتون به ادارات دولتی و کارمندان مخصوصا شهرداریها بیفته تا ببینید حیوان آزاری بیشتره یا انسان آزاری . خرسه حد اقل اگر یه پشتک و وارویی میزنه کفی براش میزنند و یه خوراکی بهش میدن در حالیکه ارباب رجوع بیچاره فقط باید مجیز بگه و التماس کنه 

20 people like this

دمت گرم کلی خندیدم  حذفش نکنین

باحال بود :1 (17): 

10 people like this

دمت گرم کلی خندیدم  حذفش نکنین

باحال بود :1 (17): 

:1 (2):  

8 people like this

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این خواننده که به تازگی آلبوم موسیقی خود را بنام «فقط گوش کن» روانه بازار کرده، از برادران کفن پوش خود خواسته که به این اتفاق هم مانند سایر اتفاقات نگاه کنند و واکنشی نشان بدهند. 

او در صفحه اینستاگرامش نوشته: «برادر کفنپوشم .سلام.حالت خوب است.قضیه تجاوز دو مامور رسمی عربستانى در رسمی ترین مرکز دولتی عربستان یعنی گیت بازرسی فرودگاه عربستان را شنیدی؟رگ غیرتت باد نکرد؟مثل اینکه رگ غیرت تو هم انتخابی کار میکند؟اگر این تجاوز توسط مامور اسراییلی به یک نوجوان فلسطینی شده بود الان تو صف ثبت نام برای اعزام به غزه بودی.راستی اگر بمیریم هم کم است.کجایند آن کسانی که برای یک قدم زدن ظریف با کری طلب مرگ می‌کردند.آیا الان وقت مردن نیست؟

12 people like this

آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در سخنانی از اتفاقات بوجود آمده در فرودگاه شهر جده عربستان سعودی انتقاد کرد.

به گزارش انتخاب ؛ این مرجع تقلید روز چهارشنبه در جلسه درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم بیان داشت: مایل نبودم مساله حادثه ناگوار فرودگاه جده رسانه ای شود و توصیه می کردیم رسانه ای نشود اما رسانه ای شد و باید چندنکته درباره آن بیان کنیم.

وی ادامه داد: سووال ما از مسوولان حج آن است که آیا عمره مستحب را به هر قیمتی باید برویم؟ نمی خواهم مساله تحریم عمره را پیش کشم اما آیا به هر قیمت و به هر ذلتی باید به عمره رفت؟

وی ابراز داشت: به مسوولان سعودی عرض می کنم که شما ساخت و سازهای عظیمی در مکه و مدینه کرده اید اما مهم تر از همه چیز امنیت، خصوصا امنیت ناموسی است و اگر در فرودگاه جده امنیت نباشد در پس کوچه های مکه و مدینه امنیت خواهد بود؟

این مرجع تقلید افزود: اگر امنیت فرودگاه بین المللی متزلزل شود مردم دنیا در مورد شما چه خواهند گفت و به مسوولان خودمان عرض می کنیم که از این مساله ساده نگذرند و بنشینند فکر کنند تا کی باید عمره مستحب را برویم.

وی اظهار داشت: نباید تن به هر اهانتی بدهیم تا بخواهیم مستحبی را به جای آوریم.

آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: امام راحل با انقلاب اسلامی، عزت و آبرو را برای کشور فراهم کرد و عزتش به جایی رسیده است که 6 وزیر خارجه جهان یک طرف و وزیر خارجه ایران یک طرف نشسته و ماه ها با هم صحبت می کنند و این عزتی است که در سایه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی به دست آمده است.

وی گفت: اکنون در دنیا همه رسانه ها همه روزه خبری از ایران دارند و کشور ما مطرح و آبرومند است و امیدواریم نتیجه صحبت به جای خود برسد ولی منهای نتیجه خود این برنامه عزت است و نباید این عزت را به آسانی از دست بدهیم.

آیت الله مکارم شیرازی ابراز داشت: به هر حال حادثه جده، حادثه ای نیست که به سادگی از آن بتوان گذشت و امیدواریم برنامه های ما همه برنامه های عزت آفرین باشد و جایی که دیدیم مایه عزت نیست آن را رها می کنیم.

منبع: ایرنا

7 people like this

لابد تجاوز به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده لبیک به سخنان این ... است !!

امام جمعه مکه: ای مسلمانان! گوش فرا دهید، جنگ ما با ایران و شیعه است! / به خدا سوگند، این جنگ تا زمانیکه این ها بر روی زمین هستند، ادامه دارد! / باید مثل صلاح الدین پیش از مبارزه با یهودیان و مسیحیان، با شیعه و ایران بجنگیم!

عبدالرحمان السدیس امام جماعت مکه، طی سخنانی گستاخانه ، تئوری اصلی عربستان و وهابیون را که همواره از سوی سعودی های تکذیب می شد، را اعلام کرد و گفت: عربستان باید از صلاح الدین ایوبی الگو بگیرد و ابتدا با ایران و شیعه بجنگد.

به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب» به نقل از فیسکال تایمز، متن سخنان این شیخ وهابی در ادامه می آید:

جنگ ما با ایران فرقه است، جنگی بین سنی ها و شیعیان. جنگ ما با شیعیان جنگ بین ایمان و کفر است.

ما با ایران و شیعه می جنگیم، چراکه آنها به ما اتهام وارد می کنند. ما باید از صلاح الدین الگو بگیریم که پیش از جنگ با مسیحیان و یهودیان با شیعیان جنگید.

به خدا، جنگ ما فرقه ای است. فریب این تحلیلگران و نمایندگان رسانه ها را نخورید که می گویند این درگیری ها سیاسی است. نه! این جنگ، جنگی بین شیعه و سنی است.

آنها به کشورهای ما حمله کردند. آنها به عراق، بحرین، سوریه و یمن هجوم بردند.

اولویت ما اکنون مبارزه با شیعیان است، نه یهودیان. ای مسلمانان گوش فرا دهید، جنگ ما با ایران و شیعه است.

به خدا سوگند، ما این جنگ را تمام زمانیکه آنها روی زمین وجود داشته باشند ادامه می دهیم.

جنگ ما با ایران به اوائل دوره شیعه گری باز می گردد، به ما اعتماد کنید، اول با شیعیان بجنگید، بعد از آن نوبت یهودیان و مسیحیان خواهد رسید، به خدا، نوبت به آنها خواهد رسید.

9 people like this

امروزاخبارآماری اعلام کردکه مخم هنگید(همون هنگ خودمون)ایرانیان سالانه 10هزارمیلیاردتومن!!!مفت مفت میریزن توجیب این مارمولک خوراکه اینطوربهمون بی احترامی کنن تازه این غیرازپولی هست که براحج تمتع هزینه میکنن کاش مابه این حدازدرک برسیم کسی باحج رفتن به بهشت نمیره

10 people like this

من که سر از کار این ملت فخیم در نیاوردم.در مسئله هسته ای عقب نشینی نمی کنن میگنن باعث خدشه دار شدن عزت ملت میشه.

حالا نمی دونم این تجاوزات و بی احترامی ها که دفعه اول هم نیست به عزت ملت خدشه وارد نمی کنه؟

برادران سفارت شخم زن کجا تشریف دارن الان ۱۰ روز از این فاجعه میگذره.چرا صداشون در نمیاد؟نکنه منتظرن عربستان زن‌ها و مردها رو لخت کنه و دسته جمعی بهشون تجاوز کنه و بعدش اونا رو بکشه،اون وقت بگن عزت ملت خدشه دار شده.

چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.در مملکتی که کلی فقیر وجود داره،کلی جوون به علت نداشتن سرمایه حتی اندک قادر به ازدواج نیستن حتی ازدواج ساده و کم خرج،تمتع چطوری واجب میشه؟عمره که جای خود دارد.

یادمه دبیرستان که بودیم یکی از کارمندان یه آقای مسنی بود.صحبت از عمره و این‌جور زیارت ها شد.گفت اسمم برای عمره در اومده،پول هم دارم ولی نمیرم،پرسیدیم چرا؟گفت پسر مجرد دارم و الان می خواد ازدواج کنه ولی دستش خالیه،می خوام پول‌ها رو بدم به پسرم اون واجب تره.

11 people like this

خوب مشخصه کسی که ایام نوروز را در عربستان بگذرونه و هنگام بازگشت هم اینجوری میره سیزده بدر !! از کدام قشر جامعه هست .

در جایی که مردم برای خرید لوازم عید ( آجیل و شیرنی ) پول ندارند چه برسه به خرید لباس و دیگر مخارج ایام عید برای زن و بچه شون جه برسه به مسافرت یا تفریح در این ایام ؟! یکسری هم با خانواده میرن اونجا و سال تحویل را در خانه خدا هستند !و فیش حج بازار آزاد و هزینه سفر و هتل و سوغات را به دلار خرج اعرابی میکنند که این هم مهمان نوازی اونها هست ! خرج میکنن و خرج میکنند.

و این نمونه ای بود که لو رفت خدا میدونه که چه بلاهایی سر این مردم نیاورده اند و بسیاری برای حفظ آبروی خود دم نزدند !

کسی را میشناسم که سالیان سال هست که سال تحویل را به همراه زن و دو پسر جوان خود در مکه هست و یک بار هم که ازش انتقاد کردم گفت :

نذر دارم و عید مهمان خانه خدا هستم !!آخه کارمند یکی از نهادها چقدر مگه حقوق میگیره که سالی یک بار به همراه زن و دو فرزند جوان خود به سفر حج میره کربلا میره و سفرهای زیارتی داخلی هم به کنار !

البته به من مربوط نمیشه . ولی فکر نکنم کمترین صواب رو ببره .مدتی بود که دیش های پشت بام را خراب میکردند و ال ام بی را هم بر میداشتند تا اینکه من یکبار همسر ایشان را دیدم که مشغول کندن سیمها و خراب کردن دیش بود چیزی نگفتم بار دوم پسرش را دیدم که اینکار را میکرد من هم حسابی از خجالتش در آمدم ( البته لفظی ) و بعد صاف گذاشتم کف دست دیگر همسایه ها . ( دخالت در کار مامورین انتظامی ).

البته اینها در اقلیت هستند و اکثر زوار حج واقعا مومن و عاشق هستند ولی خوب بین اینها هستند کسانی که با پول هایی به این سفر الهی میروند که مشخصا حلال نیست و به قول سجاد چراغی که به خانه روا هست ...

به همان خدای کعبه اگر هزینه سفر حج عمره را که سالیانه صدها میلیارد تومان است را در داخل مملکت خودمان خرج کنیم در عرض چند سال مملکت آباد میشود. و صواب چندین برابر هم دارد.

البته نمیشود مردم را از اینکار منصرف کرد و برای عربستان هم هیچ تفاوتی ندارد که ایرانیان به آنجا بروند یا نه برای برای ما خیلی فرق داره.

همینجوری دارند به صورت مرتب در سفر زوار ایرانی سنگ اندازی میکنند و میانه خوبی با شیعیان بخصوص ایرانی ندارند و سعی دارند که ایران را برای اعراب منطقه خطرناک تر از اسرائیل نشان دهند.

8 people like this