Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

لطایف ( جوک )

418 posts in this topic

مژده مژده مژده

دوستان عزیز با این روند دستگیری سلاطین که نمونۀ جدید آن دستگیری سلطان ترامادول است به زودی هر عزیزی میتواند برای چند روزی هم که شده بر تخت سلطنت جلوس کند . جهت تذکر فقط از همین الان به فکر باشید که سلطان خوبی باشیم .

وای خدا یعنی میشه فقط یک روز نه فقط چند ساعت سلطان بشیم ؟ البته شایسته است که به عواقب سلطنت در اوضاع فعلی هم کمی فکر کنیم .

4

هنر مسئولین را با چشم غیر مسلح هم میتوان بخوبی مشاهده کرد . البته بنده با سند سخن میگویم تا کسی نتواند منکر هنرمندی مسئولان بشود . چشم ها را بشورید دیگه تا بتونید ببینید .

ur7v_04.jpg

من خودم خیلی روی این عکس فکر کردم ولی به جایی نرسیدم و تصمیم گرفتم بعنوان جوک آن را برای دوستان نمایش دهم .

5

در 19 ساعت قبل، تلخک گفته است :

هنر مسئولین را با چشم غیر مسلح هم میتوان بخوبی مشاهده کرد . البته بنده با سند سخن میگویم تا کسی نتواند منکر هنرمندی مسئولان بشود . چشم ها را بشورید دیگه تا بتونید ببینید .

ur7v_04.jpg

من خودم خیلی روی این عکس فکر کردم ولی به جایی نرسیدم و تصمیم گرفتم بعنوان جوک آن را برای دوستان نمایش دهم .

خب اين كار  يعني بي ارزش كردن پول ملي و رسوندن اون به حدي كه 4000 تومن معادل 40000 ريال برابر با دو تا انبر نسارا باشه شما اگه تشريف ببريد عطاري و بخوايد دو تا انبرنسارا بخريد دونه اي 2000 تومان بايد پول بديد  اين كار خودش در حد معجزه اس ديگه .... ما معجزه گران قرن بيست و يكم هستيم.

3

خب اين كار  يعني بي ارزش كردن پول ملي و رسوندن اون به حدي كه 4000 تومن معادل 40000 ريال برابر با دو تا انبر نسارا باشه شما اگه تشريف ببريد عطاري و بخوايد دو تا انبرنسارا بخريد دونه اي 2000 تومان بايد پول بديد  اين كار خودش در حد معجزه اس ديگه .... ما معجزه گران قرن بيست و يكم هستيم.

مثل برخی از کشورهای آفریقایی که نام آن را متأسفانه فراموش کردم . در آن کشور هر قرص نان اگر درست به خاطر داشته باشم حدود 50 دلار آمریکا است . کم کم با ادامه وضعیت موجود وضعیت کشور ماهم مانند برخی کشورهای آفریقایی خواهد شد !!!:1 (13):

4

پروژه های فوق سنگین

mx5o_پروژه_های_فوق_سنگین

0hyy_پروژه_های_فوق_سنگین

4lhd_پروژه_های_فوق_سنگین

عزیزان توجه داشته باشند چنانچه شما نیز پروژه ای جهت افتضاح ببخشید افتتاح دارید مسئولین را بی خبر نگذارید آنها جهت گرفتن چند عکس و اندک لفت و لیس سریعا خود را به مکان افتتاح خواهند رساند . شایان ذکر اینکه از قبل چند خبرنگار و دوربین حتما در محل مستقر نمایید . با تشکر روابط عمومی سازمان افتضاح کنندگان

3

مژده مژده مژده مژده مژده فرصتی استثنایی و غیر قابل تکرار

البته از امروز از این فرصت ها در ایران زیاد نصیب مردم خواهد شد .

قابل توجه اعضای محترم انجمن

با توجه به گشادی های اقتصادی دولت اکنون میتوان به ثروتی قارونی دست یافت . خرید نفت توسط ایرانیان از دولت آغاز شد . البته قرار بود دولت پول نفت را سر سفرۀ مردم بیاورد ولی از آنجا که دولتمردان ایران اینکاره نبوده و آن کاره هستند نفت را به مردم واگذار تا مردم پول نفت را به دولت بدهند . حالا چه فرقی میکنه کل علی یا علی کل یکی است . پول نفت یا نفت پولی . مهم این است که میتوانیم نفت بخریم و در بورسی که این روزها در حال ریزش شدید است تجارت کنیم .  مهمتر از همه اینکه بنا به گفتۀ روان پریشانی که پیرامون دولت می چرند اگر میزان خرید نفت هر ایرانی بالغ بر پنجاه تا شصت هزار بشکه شود ، خریدار میتواند کشتی کوچکی اجاره کرده و نفت خریداری شده را در بازار جهانی بفروش برساند . 

بعد از سیاست ها و گشادی های اقتصادی دولت ، اکنون نوبت مردم است که از این فرصت نادر استفاده کرده و به ثروت های افسانه ای دست پیدا کنند . در عجبم چرا مدیر ما اینقدر فرصت سوزی میکند . کلافه جان شماره حسابی بده تا اعضا پول واریز کنند خودت شخصا برو شرکت نفت چند میلیون بشکه نفت بخر تا صادر کنیم . با این کار هم یک سفر خارج از کشور میرویم و هم بیزینس میکنیم . راحت میتوانیم چند شرکت تأسیس کنیم و خدا را چه دیدی شاید از میان این گشاد بازی های دولت ما هم به نان و نوایی رسیدیم . در مورد پیشنهادم جدی فکر کنید . من شخصا میتوانم بهای حداکثر یک بیست لیتری نفت را بپردازم . منتظر اقدام جدی مدیریت انجمن هستیم .

گشادی = همون گشایشه

4

والا این چیزی که من میبینم کارش از گشادی گذشته و حتی مرزهای جر خوردگی رو هم رد کرده

بیست سال پیش یه اشتباهی کردم امروز که یادم افتاد کلی اعصابم خورد شد و اوقاتم تلخ شد اینا چطوری هرروز یک گند تازه میزنن و نسبت به کارشون تعصب و وجدان ندارن

تا کی باید از اندوخته های کشور و از توان و بنیه ملت مایه بزارن 

اگر همون اول میگفتن اینا رو ماهی یک میلیارد حقوق بدیم که دست به هیچی نزنن خداییش خسارت بسیار کمتری به کشور وارد شده بود

تنها حسن این دولت این بود که وزیر امور خارجه ش در دیدارهای رسمی با غرب نیاز به مترجم نداشت

3

یه سوال جدی در مورد گشادی اقتصادی داشتم اگر جواب دادید دو تا بشکه نفت جایزه میدم 

هر بشکه نفت رو دولت میخواد به قیمت تقریبا 990 هزار تومان بکنه تو پاچه ملت. هر بشکه تقریبا 200 لیتر میگیره. اگر هر بشکه رو با بنزین نرخ آزاد پر کنیم میشه 600 هزار تومان. ارزش بنزین هم که بیشتر از نفت خام هست. حالا یکی به من بگه این نفت خامی که میخان بندازن به ملت خیلی خام هست یا 600 هزار بیشتر از 990 هزار هست 

2

جا داره سوالت رو با یک سوال دیگه تکمیل کنم

فرض کنیم که مهلت سررسید اوراق به سر اومد و دولت باید نفت شمارو تحویل بده

اونوقت چطوری چندهزار بشکه نفت رو باید تحویل گرفت

این رو کجای دل مون باید بزاریم

اصلا اینارو ولش کن نفت مگه سرمایه ملی نیست

مگه نباید عایدی صادرات نصیب همه بشه پس فروشش به ملت چه صیغه‌ای هست

2

در 1 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

یه سوال جدی در مورد گشادی اقتصادی داشتم اگر جواب دادید دو تا بشکه نفت جایزه میدم

هر بشکه نفت رو دولت میخواد به قیمت تقریبا 990 هزار تومان بکنه تو پاچه ملت. هر بشکه تقریبا 200 لیتر میگیره. اگر هر بشکه رو با بنزین نرخ آزاد پر کنیم میشه 600 هزار تومان. ارزش بنزین هم که بیشتر از نفت خام هست. حالا یکی به من بگه این نفت خامی که میخان بندازن به ملت خیلی خام هست یا 600 هزار بیشتر از 990 هزار هست 

از طرح این سئوال به من ثابت شد که هنوز معنی علی برکت الله را مثل من درک نکردید . چرا به برکت این گشادی ها ایمان نمی آورید ؟ چرا چوب لای چرخ گشاد بازی دولت میذارید . اگر نمی دانید بدانید اضافه بهایی که بابت هر بشکه نفت از امت میگیرند ذخیرۀ آخرت خواهد بود . خصوصی آدرس میدم دو بشکه نفتی که وعده کردی و قول دادی را پست کن

3

همین اول کاری بگم که مدیر توبیخم نکنه . کلافه نازنین به جان خودم من عامل نفوذی کسی یا چیزی نیستم . فقط وقتی مطلب جالبی گیرم میاد و میخوانم دلم میخواد دوستان اینجا هم مطلب را بخوانند . اما بعد .

رندی در تلگرام نوشته : هفتاد و دو تن همین هشتاد و اندی میلیون ایرانی است که دیگر امیدی به فردا ندارند . بگو خب

ابوالفضل باوفا :  شهروند خوزستانی است که نه آب برای خوردن دارد و نه هوا برای نفس کشیدن . بگو خب

شمر لعین و بی پدر و مادر : احتکار کننده و اختلاس کنندۀ کثافتی است که سر مردم را میبرد . بگو خب

تاسوعا : هر روز من و تو است ! که بهترین سالهای زندگی را پشت تابلو های صرافی با بالا رفتن دلار و فاصله گرفتن ارزوهایم از بین رفت و دیگر امیدی برای فردا ندارم . بگو خب

حسین مظلوم : کارگری است که دزدی بلد نیست برای این که آبرومندانه زندگی کنه کار کرد ولی ۶ ماه حقوق ۱ میلیونی را ندادند . بگو خب

و اما عاشورا : هر روز برای این پدر اتفاق میافتد وقتی جلوی زن و بچه اش هیچ حرفی برای گفتن ندارد جز شرمندگی . گفتی خب ؟

و کربلا اینجاست که هر روزش عاشوراست . زحمت نکش تمام شد نمیخواد بگی خب 

تذکر : چندتا فحش و ناسزا را خودم اضافه کردم .

1

اما رندی دیگر پرده ای زیبا از وجود خرافات و تعصب خانمانسوز ما شیعیان جوگیر نوشته که اولش کلی خندیدم ولی بعد که به حرفاش فکر کردم اشکم در آمد . نوشته بود :

امروز ظهر بابام رسيور رو برداشت و گفت تا بعد از عاشورا ماهواره تعطیل است .
من با ناراحتی گفتم چرا و خلاصه کلی مشاجره با بابا و یه سیلی آبدار که حواله شد تو گوشم . نوش جونت تا تو باشی با پدرت بحث نکنی .
واسه همین قهر کردم و ناهار نخوردم و واسه شام هم گفتن برو تو هیأت عزاداری کن و یه نذری ، چیزی واسه خودت جور کن .
خلاصه ما هم با شکم گرسنه و قیافه ای اجق وجق رفتیم مسجد محل . فضا را معنوی یافتم و تریپ عزاداری منو گرفت . دستپاچه شدم رو به مسئول و بزرگ مسجد گفتم حاج آقا اینجا افطار میدن ؟

حاجی  با تعجب نگام کرد و گفت : افطاررررررررررررررررررررررررررررر
تو یه لحظه همه نگاهها اومد سمتم و صدای صلوات اومد .
حاج آقا گفت ما کجاییم و تو کجا ؟ خلاصه با بلند شدن صدای اذان آبجوش نبات و یه پرس چلوکباب زعفرانی و نوشابه و سالاد و چای تازه دم مهیا شد .
حاج آقا به افراد تو مسجد گفت از این برادر باید روزه گرفتن واقعی رو یاد گرفت که محرم به یاد لب تشنۀ کربلایئان ، روزش را با لب  تشنه و شکم گرسنه میگذرونه
سرتون رو درد نیارم الان بالای مجلس نشستم و پارچه های تبرکی بهم میمالونن و رو به طرف من سینه میزنن
قراره یه نوزاد بیارن که من تو گوشش اذان و اقامه بخونم
ببخشید بغض گلویم را گرفته نمی تونم بقیه ماوقع را براتون بنویسم .

کلافه چرا یک بسته دستمال کاغذی اینجا پیدا نمیشه ؟ 

2