Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

675115-148.jpg

به گزارش ایرنا، محمد حسین میرزاپور سرهنگ تمام لشگر 64 نیروی زمینی ارتش مستقر در ارومیه که تقریبا تمام دوران دفاع مقدس را در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور داشت و به درجه رفیع جانبازی نایل شده بود، پس از فوت، چشمانش را نیز برای مردم این دیار ایثار کرد. 
همسر این جانباز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا می گوید: سرهنگ میرزاپور از افسران ولایتمدار بود که همواره با حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل به ندای ولی امر خود لبیک گفت. 
مریم حسین پور می افزاید: افتخار داشتم، سالها از این جانباز سرافراز اسلام در منزل نگهداری کنم و از فرمانده و مسوولان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی که همواره پشتیبان من و این جانباز بودند، تشکر و قدردانی می کنم. 
وی حمایت های مسوولان نیروی زمینی ارتش از خانواده های جانبازان را مثال زدنی دانست و برای سایر جانبازان دفاع مقدس آرزوی سلامت کرد. 
از سرهنگ جانباز میرزا پور چهار پسر به یادگار مانده است. 

12

وی حمایت های مسوولان نیروی زمینی ارتش از خانواده های جانبازان را مثال زدنی دانست و برای سایر جانبازان دفاع مقدس آرزوی سلامت کرد. 
از سرهنگ جانباز میرزا پور چهار پسر به یادگار مانده است. 

با سلام گرامی باد یاد قهرمانان وطن  ولی بایست پرسید منظور همسر این جانباز از جمله فوق چیست ؟! وهمسر ایشان واقعاً قصد تشکر کردن از فرماندهان نیرو داشته اند یا به کنایه چنین سخن گفته اند ؟ متأسفانه وقتی برای پرسنل زنده شاغل وبازنشسته به خصوص عزیزان وقهرمانان جنگ  آنچنان که باید ارزش قائل باشند ارزش قائل نیستند عزیزان جانباز و شهدای عزیز ارتش که دیگر جای خود رادارند . ازمحضر اساتید عزیز جناب ابراهیمی سعید وجناب تلخک عذر خواهی می کنم که تند رفتم . ای کاش اگر اساتید عزیز صلاح می دانند نظرشان را راجب جمله نقل قول شده بیان نمایند . البته اگر برای اساتید بزرگوار مقدور باشد.

2

در ۱ ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :

ولی بایست پرسید منظور همسر این جانباز از جمله فوق چیست

باید پرسید این حرف رو واقعا خودشون زدن یا خودشون زدن ؟

3

باید پرسید این حرف رو واقعا خودشون زدن یا خودشون زدن ؟

با سلام جناب مدیر عزیز  با خواندن صحبتهای همسر محترم  این جانباز عزیز  یاد صحبتهای یکی از پرسنل جانباز نیروی زمینی ارتش قهرمان افتادم  درد و دلی که اگر آن ها را هرکسی میشنید آه ازنهادش برمیخواست ! این صحبتها سالها پیش از رسانه ملی پخش می شد  این که آن عزیز جانباز ارتشی چه گفتند بماند فقط بنده کلی افسوس خوردم و دلم سوخت . حالا واقعاً برایم سوال شد که آیا واقعاً وقتی قهرمانان و عزیزان ایثار گر  که دربین هستند و اینچنین مورد بی مهری قرار می گیرند شهدا و جانبازان عزیز که رسماً فراموش شده اند ! وآیا جای افسوس ندارد ؟نمی دانم شاید بنده اشتباه می کنم و به خاکی زده ام  ای کاش اساتید وپیشکسوتان عزیز که در انجمن حضور دارند نظراتشان را پیرامون آن جمله نقل قول شده از همسر محترم این جانباز سرافراز بیان نمایند .

2