Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

موشک ضد هوایی باور۳۷۳

44 posts in this topic

فونیکس جان اشکال کار کجاست ؟

بگو تا روشن بشیم

8 people like this

خدمت جناب سرهنگ و سایر دوستان عرض کنم _ هر چند همه تون بهتر از من میدونید اما به در می گیم که دیوار بشنوه _

313 نفر یه جورایی و معادل تیمسارهای ارتش میمونه  که هر کدوم گردانها و لشگر هایی در اختیار دارن و همه این افراد گفته میشه که تمام قوانین شریعت در کف دستشون همراه دارن و از همه مهمتر اینکه توانایی طی الارض رو دارن که در یک لحظه به هر نقطه ای میتونن سفر کنن _ در بازگشت امام از پاریس به ایران یکی از همراهان از امام  در این مساله سوال میکنه و اون رو معادل با پروازهای هواپیما میدونه که امام صراحتا اون رو رد میکنه و چیزی فرا تر از هواپیما و اینجور وسایل ذکر میکنه

البته ناگفته نمانه امام زمان در ابتدای جمع شدن یارانش برای برنامه ی ظهور گویا پیمان نامه ای رو بهشون نشون میده و از اونها میخواد که به اجرای اون ملزم باشن 

گفته میشه این پیمان نامه چنان سخته که غیر از 4 نفر بقیه از گرد امام پراکنده میشن و در کل زمین به دنبال امام زمان دیگه ای میگردن اما چون کسی رو با نشانه های امام پیدا نمیکنن دوباره به گرد امام جمع میشن

این از بحث نفرات و جابجایی لجستیکی شون

کرونوس جان ممنون از اطلاعاتت جالب بود...

9 people like this

فونیکس جان اشکال کار کجاست ؟

بگو تا روشن بشیم

گفتم شاید با قوانین فیزیک جور درنیاد. بیخیال شو.

10 people like this

این رو یه گوشه ی ذهنت نگه دار

در واقع ما هستیم که فیزیک رو به دو بخش فیزیک مادی و ماورایی ( متافیزیک ) تقسیم کردیم وگرنه سر منشا همش یکجاست 

برخی رو اونقدر به چشم دیدیم که برامون عادیه و برخی رو اونقدر ندیدیم که وجودش  برامون غیرممکنه درست مثل ماده و ضد ماده که هردو موجود و پایدارن اما اونقدر ضد ماده ندیدیم که عملا تصورش برای خیلی ها سخته

9 people like this

آرش جان واقعا یا خیلی بیکاری و یا خیلی فرز که اینهمه کلمه رو در آوردی  :clubhead:  :flag-of-iran: 

حروف ابجد مثل کد نویسی مکالمات نظامیه که در تاریخ نویسی و حساب و نجوم کاربرد زیادی داشت اما اگر همه شون مثل آرش جان کد گشایی میکردن هیچ میدونید چه بلایی به سر علم می اومد  :policeman-smiley-emoticon-1: 

برنامه این اسم ها رو درآورده نه من پس وقت زسادی از من نگرفت 

و چون خیلی از سامانه ها و ادوات نظامی مون از این عدد های بی حساب و کتاب دارند همیشه فکر میکردم ربطی به ابجد داشته باشه

10 people like this

یه بنر از مشخصات موشک ضد هوایی باور در نمایشگاه وزارت دفاع دیدم که روش نوشته:

سامانه سلاح 373

S-300PMV2

23970129719960626388.jpg

10 people like this

سلام.فکر میکنم نوشته مقاسیسه باور با اون سیستم روسی. 

12 people like this

یه صحبنهایی هم بود که روسیه گفته بود ایران از شکایتش صرف نظر کنه بجاش بیاد یه سامانه دیگه رو ور داره(S-300VM ملقب به گلادیاتور)

روی عکس کلیک کنید

800px-9A83ME_TEL_-_Antey-2500_SAM_02.jpg

12 people like this

با سلام.

دوستان انقدر ضد حال نزنیم ! شاید خوب باشه !

هر چی باشه برو بچ روش زحمت کشیدن !

10 people like this

جناب لطافتی عزیز !!!

یه قراری بین بچه های اینجا وجود داره مبنی بر اینکه  ما سعی میکنیم به دور از هرگونه جنجال و سیاسی بازی و خوشبینی های الکی و بد بینی های بی مورد ؛ بصورت کاملا معقول منطقی و صرفا تونایی ها و محاسن و معایب هر چیزی رو مورد بررسی و نقد قرار میدیم 

اگر واقعا یه وسیله دارای ایراد زیادی باشه ؛ ایراد از بچه های این انجمن نیست  :flag-of-iran: 

15 people like this

حالا نمیشه این همه دانش را به صنایع اتومبیل سازی تعمیم داد که حداقل پرایدها، روآ ها، پژوها . . . کمی بروز شوند؟! حداقل مصرف بنزینشونو بتناسب پایین تر بیارند.

اتفاقا صنایع هوایی کشور برای اینکه توانایی های داخلی رو نشون بده خودش یک ماشین ساخت _ در دهه 80 شمسی _ که تا 140 کیلومتر هم میتونست سرعت بگیره اما بخاطر خیلی مسایل کسی بهش توجه نکرد و فقط به تولید پیکان چسبیدن

11 people like this

بفرما که آی سی های سیستم راداریش رو از کجا آوردن _ نگو خومون ساختیم که شاکی میشم  _ 

باند و فرکانس کاری و مشخصاتش رو کی به ما داده

موتور و مشخصات راکتش رو چطوری گیر آوردیم که بدون آزمایش و شبیه سازی قابل توجه بهش رسیدیم

حتی اگه قرار بود ما سرکه ی 7 ساله  تهیه کنیم باز هم 4 سال زودتر اعلام شده

...؟ 7سال یا 4 سال ؟ به 40 روز برسه میخوریمش .

جناب لطافتی عزیز !!!

یه قراری بین بچه های اینجا وجود داره مبنی بر اینکه  ما سعی میکنیم به دور از هرگونه جنجال و سیاسی بازی و خوشبینی های الکی و بد بینی های بی مورد ؛ بصورت کاملا معقول منطقی و صرفا تونایی ها و محاسن و معایب هر چیزی رو مورد بررسی و نقد قرار میدیم 

اگر واقعا یه وسیله دارای ایراد زیادی باشه ؛ ایراد از بچه های این انجمن نیست  :flag-of-iran: 

با سلام.

کرونوس جان " بر توانایی و اطلاعات بالای دوستان شکی نیست ولی باید یکی انتقاد و یکی دفاع کنه ! مگه نه ؟ من از جنگ و ادوات جنگی و موشک ( تهاجمی و تدافعی ) اطلاعات کمتری از تک تک شما دوستان دارم. و در این مدت چیزهای زیادی از شماها یاد گرفته ام ( حقیقتا )!و موافق انتقاد و ایراد گرفتن از همه مسایل هستم. چون تا انتقاد نباشه ایرادات هم بر طرف نمیشه ! من میدانم کسی که این بحث را آغاز کرده در حال تکمیل و جواب به شبهات دوستان هست.

ولی وقتی همه نظرات همسو باشه و از طرف مقابل کسی نباشه جواب انتقاد و سوال و ایرادات ما را بده ما هم جواب سوالاتمان و انتقاداتمان را نمیگیریم ! آیا کسی هست که در ارتیاط با توان موشکی ارتش و سوالاتمان در این بخش توضیح و جواب بده ؟ از ریز و درشتهای کار 100% آگاه نیستیم ! من اولین نظر و ابهام را در عمل کرد این وسیله را بصورت نیم- خط را دادهم و گاها از معلومات و دانش برخی دوستان حیرت زده میشم! واز شجاعت و رک بودن اکثر دوستان در بیان نظرات و انتقادات تند و تیزشان در باره جنگ 8-9 ساله

ایران و عراق در کنار بزرگان جنگ خوشحالم.

امير جان ببر ٤٠٠از پدر بپرسي صدرصد مي گويند خودروهاي رده ٤ ارتش يعني مازهاي تانك كش خودروي بسيار قوي وقديمي كه متعلق به كشور روسيه بود كه در دپوي غرب در قبرستان خودروها ده سال بود داشت مي پوسيد كه با همت بچه هاي ارتش وبا تغيير اتاق ان خودرويي به نام ببر ٤٠٠ ساخته شد البته اينر گوشزد كنم خودروهاي سنگين روسي وتوپ كششان بسيار خودروهاي پرقدرتي هستند ولي هزاران اشكال دارند اوليش بي هيج عنوان مناسب اب وهواي ايران نيست فقط بدرد اردبيل و منطقه شمال غرب در زمستان هست بس

با سلام.

خوب شاید برای استفاده در همان مناطق ساخته شده.

10 people like this

حالا نمیشه این همه دانش را به صنایع اتومبیل سازی تعمیم داد که حداقل پرایدها، روآ ها، پژوها . . . کمی بروز شوند؟! حداقل مصرف بنزینشونو بتناسب پایین تر بیارند.

اتفاقا صنایع هوایی کشور برای اینکه توانایی های داخلی رو نشون بده خودش یک ماشین ساخت _ در دهه 80 شمسی _ که تا 140 کیلومتر هم میتونست سرعت بگیره اما بخاطر خیلی مسایل کسی بهش توجه نکرد و فقط به تولید پیکان چسبیدن 

آقا پست من هک شده و این قسمت پست من نیست! کار کیه؟!!   :policeman-smiley-emoticon-1:   از الان بگم تشکراش را تقسیم نمی کنم ها!!  :1 (14): 

8 people like this

پست من بود که شما تشکرهاش رو زدید به بدن 

نوش جوووووونت  :1 (4):  :1 (17): 

9 people like this