Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

در گیری لفظی بین خلبان ایران و آذربایجان

28 posts in this topic

این داستان فقط می تواند نشات گرفته از ذهن یک فرد علاقمند به مباحث هوانوردی نظامی و حیطه های مربوط به آن باشد

بله صحیح میفرمایید و این نشان دهنده علاقه این عزیز به نبردهای هوایی میباشد. که به حتم اگر تلاش کنند میتوانند زندگی نامه نویس خوبی بشوند و خاطرات خلبانان را در طول دفاع مقدس به رشته تحریر در آورند.

13 people like this

فکرکنم جناب لطافتی ما را گذاشتند سر کار!!   :policeman-smiley-emoticon-1: 

با سلام :

تکذیب نکردند دوست عزیز دیگر کاربران نظر خودشونو دادن !! من فقط یک خواننده بودم و نه تاییدش کردم و نه تکذیب !!

در ضمن من فقط موضوع رو خوندم و گفتم به عنوان مطلبی جالب شما هم بخونید من نه خلبان بودم نه منبع ! خودم هم اولیش بودم که زیرش انتقاد کردم!

من سر کارت نگذاشتم ! این همه مطلب سر کاری هست چرا اینجوری میری سر کار ؟! من جسارت نکردم قربان !!

11 people like this

با درود

بابا قوي اولوم دوباره همان سخن معروف دايي مرحوم بنده ،اون سايت كه ول معطله يارو دو روز قبلش اعلام مي كنه من دوشنبه ساعت ١٠ صبح شهيد مي شم وصيتم پرچم ايران كفنم باشه شهيد غفور جدي البته اين قسمت كف مربوط به تيمسار شهيد غفور جدي است بعد دوستش مي گه حميد رضا شهيد شد سيد و كرونوس وتيمسار ملايري وچندتا ازبجه ها اطلاع دارند كه در اون سايت حضور دارند بعديكي در ان سايت مي گه ومن خلبان اف ٤ در تبريز هستم پايگاه هشتم شكاري بيشتر پروازهمونم رو خليج فارسه اخه يكيزجلوي من بگيره الان مي رم تواتيش ،،،،،ول كنيد الن يك چيزي مي زنم توسرم

اولندش تو تمامي پيگاههاي اكتيو ما دوفروند الارت داريم دو فروند رزرو و هر پيگاه هم پايگاه كمكي وساپورت داره مثلا تبريز همان همدان را ووووو دوما ايشان فرومودند سوخو ٢٧ كه در مورد داشتن در ازربايجان هرجي فعلا با اين زمان كم بنده سرچ كردم بجز سوخو ٢٥ و ميك ٢٩ فعلا چيزي نيافتم تا تعدادشم امروز در بيارم

سوما خلبان اذري بسيار خلبانان كم پرواز وكم تجربه هستند در حد اين داستانها نيستند ولي حالا چه جوري به ذهن اون عزيز اومده خدا عالمه

چهارم تمام داستان روياي يكي از نويسندگان اون سايته الان فكر ٩٩٠ تا فقط خلبان اف ١٤ اونجاست ٥٤٩٨.٥ نفر اف ٤ اف ٥ هلي گوبتر حدودا ٧٣ ميليون پليس و دريادار سپاهي وارتشي ،يكيش گفت من خلبان هلي گوپتر دوتا سوال خصوصي ازش كردم هنوز سه سال جواب نداده منو بلاك كرده بابا ول كنيد سايت علكي با اين داستانها به بيراه نبريم ،

ما اين همه در گيري زميني مرزي با اذربايجان داريم هنوز چند ماه از شهادت دو تا ازسربازان مرزيمون نگذاشته كسي اينها را نمي ذاره راجب رواياي پرواز اين حرفها در نبرد هوايي روايايي از يك خيال پرداز سخن مي اوريم

خدايا بمن صبرو به عزيزان بازنشسته واكتيو هم شانس وصبر وفكر خالي از گرفتاري عنايت بفرما برم تا كار دست خودم ندادم يك اب يخ بخورم كه حالم داره بد ميشه

19 people like this

٩٩٠ تا فقط خلبان اف ١٤ اونجاست ٥٤٩٨.٥ نفر اف ٤ اف ٥ هلي گوبتر حدودا ٧٣ ميليون پليس و دريادار سپاهي وارتشي

:1 (17):  :1 (17):  :1 (17):

13 people like this

با درود خدمت جناب خلبان

چی بگیم والا تدم شاخ در می اره اونجا همگی خلبان بودن بجز من همگی ملوان بودن بجز من وهمگی کلا یک چیری بجز من من دیدم جام اونجانیست گفتم تا قبل از اینگه دیوانه بشوم بیام بیرون . :clubhead::clubhead::clubhead::clubhead::fireman-thumbs-up-smiley-emotic

11 people like this

با درود خدمت جناب خلبان

چی بگیم والا تدم شاخ در می اره اونجا همگی خلبان بودن بجز من همگی ملوان بودن بجز من وهمگی کلا یک چیری بجز من من دیدم جام اونجانیست گفتم تا قبل از اینگه دیوانه بشوم بیام بیرون . :clubhead::clubhead::clubhead::clubhead::fireman-thumbs-up-smiley-emotic

رضا جان با کاتیوشا بریم سراغشون؟ :1 (17):

10 people like this

هستم بد جوري امير جان ولي با يك با اتيش بار كامل بريم ديگه كلا شوخمشون زده باشيم شايد يك كم از خلبانشون وملوانشون ووو كم باشه براي بچه هاي عزيز انجمن جا براي پر كردن ساعت پروازشون باز بشه خدايا فقط ٥ دقيقه وقت ويك اتيش بار خوشگل عنايت بفرما تمام گناهش گردن از مو باريكتر من

حالي جالبيش اينه تمام اين چندين ميليون خلبان وملولن نيرو مخصوص ووووو روي هم سر جمع سنش ٢٤ سال نبود هههههههههه

13 people like this

این نویسنده حتما تازه hawx2  رو تموم کرده نشسته از بازیش یه داستان نوشته

12 people like this

نه سيد جون سنش زير اجازه با اون بازي بوده

سيد تو اون ميليتري يادت يكي مي گفت ايران از ميگ ٢١ تا ٨٩ داره از اف ١١ تا اف ٩١١ وتازگي هم چندتا ب ٥٢ خريده هر وقت لازم باشه رو مي كنه يعني من عاشق اين كلاس بچه هاي اونجا هم وروي مباركشان بودم ما مي گفتيم نره اون مي گفت اف ١٦ داريم هوارتا بيا بدوش هي گفتيم ماكته مي گفتم من بابام وخودم باهش رفتيم مشهد هههههههههه

9 people like this

. . .  ما مي گفتيم نره اون مي گفت اف ١٦ داريم هوارتا بيا بدوش هي گفتيم ماكته مي گفتم من بابام وخودم باهش رفتيم مشهد هههههههههه

یعنی واقعاً ما اون دو تا اف-16 را نداریم؟!! :ohmy:    اذیت می کنی ها آقا رضا خان رسکیو. :1 (13): 

6 people like this

سيد تو اون ميليتري يادت يكي مي گفت ايران از ميگ ٢١ تا ٨٩ داره از اف ١١ تا اف ٩١١ وتازگي هم چندتا ب ٥٢ خريده هر وقت لازم باشه رو مي كنه يعني من عاشق اين كلاس بچه هاي اونجا هم وروي مباركشان بودم ما مي گفتيم نره اون مي گفت اف ١٦ داريم هوارتا بيا بدوش هي گفتيم ماكته مي گفتم من بابام وخودم باهش رفتيم مشهد هههههههههه

والا اینجوری که اونا میگفتن من فکر کردم شرکت مک دونالد داگلاس تو تهرانه و گرومن هم تبریز بویینگ هم اصفهان

11 people like this

یعنی واقعاً ما اون دو تا اف-16 را نداریم؟!! :ohmy:    اذیت می کنی ها آقا رضا خان رسکیو. :1 (13): 

بنده هم همچین سوالی رو کردم که جناب کلافه کاملا بیل فهم کردن بنده رو  که نداریم !!!! :1 (17): :1 (17): :1 (17):

11 people like this

ارك انجل عزيز

متاسفانه ما هيچ كدام از اف ١٦ هايمان را بدليل حوادث بعد از انقلاب كنسل كردن وبا اينكه پول تمامي انها پرداخت شده هيچ زمان بدست ما نرسيدند وبالعكس هم اكنون در كشور اسرايل در حال پرواز هستند وتعدادي ديگر هم در امريكا ونيروي هوايي انجا پرواز مي كردند در كشور امريكا جهان خوار بازنشسته شده ودر انبارهاي ان كشور نگهداري مي شوند ولي در كشور اسرايئل اكتيو مي باشند ،البته تنها اين پرنده زيباي همه كاره افسانهاي را از دست نداديم بلكه پرندههاي ديگر همچون اف ١٨ واف ١٥ سي ١٣٠ واواكس وپي تري اف اوريوان ووووووووووكه هم زميني وهم هوايي وهم دريايي را شامل مي شد كه بيشترين ضربات را نيروي هوايي ودريايي وهوانيروز خوردند

8 people like this